Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

marga
6. nov 2008

AHOJTE BABY...JA SOM BOLA TIEž NA TRANSFER A CITIM TO ISTE AKO PRED KRAMI TAK VELMI DUFAM ZE BUDE TO OK SOM 2DEN PO...PODARILO SA NIEKOMU OTEHOTNIET PO UMELO OPLODNENIE?

marga
6. nov 2008

PORADIM PRE POLEVA ANO MOZE BYT ...JA SOM OTEHOTNELA PRED 5ROKMI KED MANZEL MAL PROSTATU ALEBO AJ KED MA KAMENE NE MA NIC SPOLECNE ...

marga
6. nov 2008

MAL NIEKTO TRANSFER TENTO MESIAC?PROSIM VAS AKO SA CITITE PO ? ☹ 😕

apophis
6. nov 2008

ahojte, pripajam sa k vam netrpezlivym cakatelkam na vysledok. len dnes som bola na transfere, tak ma teraz caka dlhych 14 dni. vkladali mi len 1 embryo, viac vajicok sme nemali.

luly3
6. nov 2008

kočky tak vám držím palce 😀
marga vela babam sa podarilo otehotniet po IVF 😀 😀 😀
treba len odichovat a dávat si na seba pozor 😉

cikyta
6. nov 2008

Marga,Luly3 má pravdu.Patrým medzi ne! 😉

marga
6. nov 2008

ahoj púrosim ta vies mi nieco povedat ja som mala 6vajicok 4ostali a 2sa oplodnili mam nasadsene 2

marga
6. nov 2008

neda sa zistit skor ci sa chytili alebo co mam citit?neviem je to zvlastne ☹

cikyta
6. nov 2008

Až 8-10den vidno //

marga
6. nov 2008

dakujem pekne dufam ze to bude ok rada by som mala 2

cikyta
6. nov 2008

Držím ti palce marga!
Pekne sa rozmaznávaj,rob veci,čo ťa tešia a týmto si privodíš aj vysnívané //.Vela šťastia moja. 🙂

luly3
7. nov 2008

dobre ranko

posielam témičku hore 😅

kinka
7. nov 2008

ahojte ,som tiež čakateľkou , et som mala 31.10. a príznaky nemám žiadne len si už prajem aby bolo 14.11

apophis
9. nov 2008

ahojte babenky,
jednu otazocku, ako velmi sa setrite po transfere?
ja som lezala a pomaly sa prechadzala akurat v den transferu. teraz 3 dni po uz robim vsetko ako predtym,upratujem ,varim, chodim do prace, akurat nebeham, nedviham nic tazke a zriekla som sa namahavych cinnosti ako turistika a pod. tiez mam tie mrchovske bolesti, tak som velmi zvedava co z toho bude. ale naozaj si neviem predstavit ze by som teraz dva tyzdne prelezala.

poleva
10. nov 2008

dakujem, ano spermiogram je dobry ale z tych zapalov ma leukocyty v ejakul.
a berie ATB - davka na 1 mesiac
uz je z tych ATB taky unaveny,
moja lekarka mi povedala, ze otehotniet sa da aj ked ma leukocyty,len to treba preliecit...
ja som uz raz tehu bola ale som potratila v 1/2008 a odvtedy sa nedari
lekarka mi robila aj stery na chlam, ureu a to mam negat
tak potom neviem, kde je chyba

janula13
10. nov 2008

apophis, ja som lezala len prvy den, jednak som bola trosku oblbnuta z tej tabletky a jednak sa mi nechcelo nic robit, ale potom som normalne fungovala, bola som sice PN, do prace som nechodila, lebo tam sa vela nabeham, ale normalne kludne fungovanie doma.Tiez som mala tie mrchovske bolesti, ako vysite, a teraz cakam dvojky, tak drzim palce, nech ti to dopadne napodobne 😉

poleva
10. nov 2008

poradite ?

apophis
11. nov 2008

janulka, dakujem za odpoved. u nas dvojky nehrozia, lebo mi vkladali iba jedno embryo. mala som len 2 foliky a jedno vajicko. vkladali mi ho ako 4 bunkove, tak mu drzim palce aby prezilo. rozmyslam ktory den si urobim test. TE som mala 6.11. -minuly stvrtok tak tento stvrtok by snad uz mohol byt dost spolahlivy vysledok. mozno sa mi podari vydrzat do soboty, ale bude to chciet pevnu volu 🙂
gratulujem ti k dvojkam

cikyta
11. nov 2008

Apophis.......aj ked ti vložia jedno embrijko,to sa môže v tebe rozdeliť na dve (jednovaječné dvojičky!)

apophis
11. nov 2008

to je fakt, to som si neuvedomila. u mna doktor ani neveril ze to dotiahnem k ET. vajecniky mi velmi slabo reagovali na stimulaciu, tak to chcel pomaly cele zrusit, ale zakrok mi plati poistovna, tak by mi jeden pokus prepadol. potom vajicko vyzeralo byt nezrele, ale nejakym zazrakom sa oplodnilo a zacalo delit, tak len dufam ze to nakoniec povedie k //. keby boli este dve, to uz by bolo neuveritelne stastie.

zuzali
11. nov 2008

Ahojte...som dnes 4 deň po transfer v GF. Mám v brušku dve fazuľky a ešte 5 embryjok v mrazáčiku

neviem čo mám a nemám cítiť, ale hádam dôjdeme k šťastnému koncu

všetkým držím palčeky 🙂

cikyta
11. nov 2008

Apophis.......................Ked to najmenej čakáš ty aj dr.tak prídu //!!!!!!!Ver tomu.
Zuzali..........................Tak sa teraz šetri a cíť iba krásne veci.Teš sa na bambulky a čo najviac sa usmievaj 😉 Ani nevieš ako to pomáha ! Vela šťastia! 🙂

marga
11. nov 2008

kocky velmi pekne hovorite otom a vidiet že velmi chceme aby sme boli mamicky je to uzastny pocit ja som tu u vas jedno pochopila ...ze nema vyznam testy ,myslienky,nervy ,,vsetko je uplne zbitocne lebo ak sa nepodari tak pochopte to tak ze Boh ma plan a tak chcel aby to bolo...ja ,ak sa mi nepodari to bude znamenat ze nemam mat smojim manzelom deti a uz sme 10rspolu ja dnes mam 7den po et... 😔 ,inak som rada ze ste tu tolkych zien ktore trpia preto lebo ja som velmi trpela aj na pohotovost som bola po odberu vajicka...az teraz dva dni co sa citim dobre...nech vam to vyide 😉

apophis
12. nov 2008

marga, presne ako pises. bolo by nam velmi luto, keby to nevyslo, ale treba si v zivote najst nieco ine co cloveka bavi a do coho moze vlozit energiu, aby sa nezaoberal len detmi.
ja som 6 den po ET, ale vcera vecer a dnes rano som sa citila, akoby uz uz mala prist mrcha. teplotu mam 36,8, tak len cakam co z toho vylezie. hadam som niekde nechytila chorobu, to by mi uz len chybalo.

dicinka1
12. nov 2008

ajojte baby..tak mam uz tehu knizku...babo ma 4 cm..ma uz rucky aj nozky..ale zmenil mi datum porodu...bude 5 juna.2009

marga
12. nov 2008

dicinka velmi ti gratulujem a zelam ti vela stastnych mesiacov mas to na prvy raz?

cikyta
12. nov 2008

Marga-na 7 den po ET som dostala strašné menštruačné bolesti.Trvali 3 dni.Tak klud.........ved to bude // 🙂
Dici,videla som album.Gratulujem!Krásne foto 😉

dicinka1
12. nov 2008

marga....nie po 2 krat...ale predsa to vyslo..nevzdavala som sa... 😉

apophis
12. nov 2008

cikyta, velmi si ma povzbudila, lebo ja som 6 den od ET a od vcera citim mrchovske bolesti. tiez ma dost picha pravy vajecnik. dufam ze sa mi tam nerobi cysta, ale nieco ine nezdrave. tiez ta to tam tak pichalo? od obeda sa vyhrievam v teple a pijem teply caj, tak ak bola moja zvysena teplota od bliziacej sa choroby, tak dufam ze do rana utecie.

marga
14. nov 2008

ahojte baby dnes som bola na krv.... ☹ a nic mam 10den ukazalo sa vam test na 11den niekomu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre