Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
26. nov 2011

@kamillka100 ...držím ti palce...a v pondelok snád napíšeš pozitívnu správičku.... 😉

sijust
26. nov 2011

@kamillka100 ja som mala tiez taku na 11den...a bolo to ok 😉 moc drzim palce

jajka1980
26. nov 2011

@katka1177 . 🙂 .všetko naj...aj tebe Katka k tvojím včerajším meninám, veľa zdravia, šťastia, lásky a aby sa ti splnil najtajnejší sen... 😉

katka1177
27. nov 2011

@jajka1980 Dakujem ... nech sa nam splni vsetkym 🙂

anjelik255
27. nov 2011

caute baby.
ja som mala KET v utorok a mám pocit, že to asi nevyšlo.To čakanie ma ubija,dufam, že sa ale mýlim.

marcela255
27. nov 2011

@loriana ja chodim do martina. ale dnes som začala krvácať, volala som doktrovy a vraj to ešte nič neznamená . ale aj tak sa hrozne bojím

annamary27
27. nov 2011

@anjelik255 a odkiaľ máš ten pocit?treba veriť a zamestnať mozog inými myšlienkami.držím palce.ja pôjdem už v piatok na krv či sa Ket vydaril 😀

annamary27
27. nov 2011

@kamillka100 čo by som dala za takú slabú druhú čiarku,viudela som v živote zatial len jednočiarky na teste.držím palce,aby // silneli 😉

marcela255
27. nov 2011

@loriana ahoj ja chodim do martina. dnes som zacala silno krvácať volala som doktorovy no vraj to ešte nič neznamená. no bojím sa že áno. ty kde chodíš?

demizon
27. nov 2011

...takze ja uz nemusim ist zajtra ani na krv...dnes sa mi spustil menzes...pre istotu tam pojdem,ale je to paseee
😢

loriana
27. nov 2011

@marcela255 aj ja chodim do Martina a tiez som zacala pred asi hodinou dost krvacat, ziadne spinenie, ale original krvacat a to som iba 4.den po ET, mam z toho depku. Prekvapuje ma, ze si volala doktorovi, dnes? Viem, ze mi povedal, ze mam volat, ked by som nahodou zacala krvacat, ale myslela som, ze cez tyzden. Moc sa mi nechce volat, radsej by som preckala noc a volala rano.

demizon
27. nov 2011

@loriana neblaaazni a volaj...je to tvoje zdravie, tvoje mozne dieta tak na co cakas?

marylinlu
27. nov 2011

@annamary27 Nech ti to vyjde, držím palce!!! 🙂

loriana
27. nov 2011

@demizon jasne demizon, ved o to nejde, ale na krv ani na ziadnu kontrolu si ma doktor asi teraz v nedelu vecer nepozve vies, takze si myslim, ze ci volam skoro rano, alebo teraz, tak na tom nezalezi, nic ma neboli, citim sa velmi dobre, ak by sa nieco dialo akutne, iste idem hned na pohotovost, takze som v pohode, dakujem ti ale aj tak za radu!!!

annamary27
27. nov 2011

@marylinlu dakujem 😵

annamary27
27. nov 2011

@demizon to mi je ľúto 😒 ,ale možno ešte krvička prekvapí,mne pri vklade vraveli,že netreba hormony vysádzať v prípade krvácania,lebo to ešte neznamená,že nie som tehotná.

alex81
27. nov 2011

Ahojte spolubojovnicky, dnes som 9 den po ET a zacala som spinit. Volala som dnes s dr. kt mi povedala ze sa s tym neda nic robit a ani keby som zajtra isla do centra na vysetrenie tak nic neuvidi ... Na krv by som mala ist v piatok ... Povedala, ze sa krv moze urobit najskor v stredu. Ale uz som sa s tym zmierila ... vyplakala ... a uz je dobre ... o pol roka teda pojdeme na druhy pokus. Vsetkym bojovnickam a cakatelkam drzim moooc palce a myslim na Vas 🙂 drzte sa ...

marcela255
27. nov 2011

@loriana no ja som mu volala dnes nechcela som no manžel ma prinútil 🙂 volala som mu na mobil. ale on sa mi zdal v pohode prekvapila ma jeho reakcia.aj ja som bola s tho na dne cely deň som preplakala, no čo má byť bude. ak sa to nepodarí teraz idem hneď na druhý krát. nevzdám to

loriana
27. nov 2011

@marcela255 no ja počkám do toho rána, keďže Ti povedal, že to nič nie je a chodíme tomu istému doktorovi, tak je to ok, inak ja som tiež preplakala pol dňa 🙂))) A kedy si mala ET? Ja minulú stredu 23.11.

marcela255
27. nov 2011

@loriana ja som mala 19.11. mne povedal ten doktor ze mam prist vo stvrtok na test. inak by som mala ist v pondelok. potom daj vedieť akosi dopadla, držkám palce 🙂

marcela255
27. nov 2011

@alex81 ahoj a som čítala , že špinenie može sposobiť aj uhniezdenie. ešte nezúfaj možno je všetko v poriadku 🙂

alex81
27. nov 2011

@marcela255 juuuj keby to bolo uhniezdovanie, ale podla mna je to malo pravdepodobne ... na transfere som bola 18.11. a lekar mi povedal ze uhniezdovanie bude do 48 hodin nakolko mi vkladali blastocysty na 6 den ... Takze uhniezdovanie but uz bolo alebo sa neuchytili a prichadza manses ... Snazim sa byt ok ... Hlavu hore ... Ale nakolko som mala aj hyperstimulak, tak sme sa s manzelom rozhodli, ze druhy pokus bude na jar ... Dame si pauzicku, trosku odreagovania, postestujeme si a na jar to byskusame druhy krat ... ja verim,ze raz sa to podarit musiiii 😵 a uz teraz sa na to moooc tesiiiim 😉 Dakujem za povzbudenie Marcelka ... Drzim palce ...

jaja101
27. nov 2011

@alex81 ahoj,aj ja som spinila,na 7 den,dr mi povedal,ze to nic neznamena,tak hlavu hore..... 🙂

alex81
27. nov 2011

@marcela255 jejda ospravedlnujem sa za preklepy ... uz ani pisat neviem 😀

jaja101
27. nov 2011

@loriana ahoj,ja chodim tiez do MT a volala som Dr po 18tej vecer,ked som zacala spinit,je dolezite mu volat uz len koli tomu,ze mne napr.doordinoval iny liek a zmenil davkovanie utrogestanu a spinenie cca do 10 hodin preslo....no uvidis,skus zajtra

alex81
27. nov 2011

@jaja101 😵 snaziiiim saaa ... ja som taky vecny optimista ... tak uvidime ... dr. mi povedal, ze mam dalej brat lieky, pichat injekcie ... a najskor v stredu budem vediet co a ako ... Uz aby to bolo ... A ty mas kedy vysledky? Uz nespinis? Kolko to trvalo? Drzim moooc palce ... 😉

jaja101
27. nov 2011

@alex81 zacala som spinit o piatej poobede a do nasledujuceho rana to preslo......na krv idem v stredu........este dllllllhe 3 dni,teda dva a kus 😉 mysli pozitivne a fazulke sa prihovaraj,aj ja som si poplakala vtedy,ale co narobime????bud,alebo...takze ver,ze bude dobre.a ja ti budem drzat palceky 😉

alex81
27. nov 2011

@jaja101 Dakujem jaja101 😵 , strasne moc drzim palceky, nech to vsetko je tak ako ma 😉 tesim sa na pozitivne spravicky ...

jaja101
27. nov 2011

@alex81 super,takze v stredu ideme obe...no tak dufam,ze sa obe potesime...pa

doldy
28. nov 2011

Dobré ranko, chcem sa vas opýtať, zajtra idem už na kontrolu a krv po dvoch týždnoch. Neviete ake sono mi budu robiť? či cez bruško ale to moje silno oblubene? Vam poviem, netešim sa na ten zajtrajšom, takto aspon ako tak verim na zazrak a že sa to podarilo aj ked som trochu špinila a test bol negativny, ale od zajtra tvrda realita... tak držte paste

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre