Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

domcek1111
19. sep 2013

@januska150 ..o moja...fest mi je to ľúto ☹ .....joj do frasa.....držkaj sa mi...(aj ked viem, že je to ťažké...)...neupadaj do depky....moja teš sa o 2 mesiace , že sa to už určite podarí!!!!!!!!!
a prečo až o 2 mesiace? nemôže sa KET každý mesiac?

bella1303
19. sep 2013

@kathrin17 ja som mala podobny 6den od KET( pozri moj album) a teraz mam doma 7 masacneho chlapceka .drzim palce!!

kathrin17
19. sep 2013

@bella1303 jeeeeeej bola by som cela bez seba, keby to bolo tak aj v mojom pripade 🙂 strasne sa na to tesim 🙂

januska150
19. sep 2013

Zevraj nie na tretie kramy moze byt dalsi vklad tak uvidime. Ja som to tak trochu aj tusila takze je to aj v pohode ale na druhy krat uz ratam s pozitivnym. A ty ako pokracujes?

januska150
19. sep 2013

Zevraj nie na tretie kramy moze byt dalsi vklad tak uvidime. Ja som to tak trochu aj tusila takze je to aj v pohode ale na druhy krat uz ratam s pozitivnym. A ty ako pokracujes?
@domcek1111

sonkaj
19. sep 2013

Na 6.ty som aj ja mala takuto,a potom to kazdy den slablo,sklamanie je velke,ale taky je zivot.
Urob si zajtra test a ak silnie ciarka myslim ze je to super.u mna to zial tsk nebolo.mala som vcera dokonca
Chut uz ani nebrat lieky.tak rano krv a bude dobojovane,a neviem ako dalej.
Premyslam ci v mojom veku ist na dalsi samoplatca cyklus s dvoma vajickami alebo
To uz nechat len na clostillbegyt duphaston a veriť v zazrak)))fakt neviem co dalej,tak som verila
Tomuto pokusu.

dorotka66
19. sep 2013

@januska150 mne povedala lekárka, že na ďalšie KETko môžem ísť hneď. ale teraz ma napadlo, že si asi po IVF? mňa dnes hrozne bolí hlava a mám taký nízky tlak, aký som ešte nemala. @domcek1111 máš niečo nové?? 😉
@kathrin17 aj ja som 6 deň, ale chcem sa testovať až v nedeľu. podľa mňa tam mmáš II. čiarku 😉

dorotka66
19. sep 2013

@sonkaj uvidíš ako zajtra, no určite si nechaj chvíľku pauzu na zhodnotenie. niekedy ešte naberieš silu na ďalší pokus, keď to najmenej očakávaš 😉 a ani ja nemám 20 a času mám málo.....

domcek1111
19. sep 2013

@dorotka66 ..ja už neviem ako sa cítim.....ked to tu čítam....tak sama sa už v sebe nevyznám,....zajtra zrobím test...a nebudem sa mordovať až do pondelka....aspoň budem vedieť ako som na tom, lebo sa už idem zblázniť.... 😠

domcek1111
19. sep 2013

@sonkaj ...moja ťažko sa mi hľadajú slová..viem, že je to pre teba ťažké...a ešte o to viac, lebo viem, čo si v živote prežila....prosím skús sa postaviť na nohy ( ja viem, teraz je to veľmi ťažké....a hovorí sa mi to..)...
ale s odstupom času....sa všetko možno nejako vyrieši....moja držím palčeky...veľmi.... 😵 😵 😵 😵

januska150
19. sep 2013

@dorotka66 mne povedali sestricky ze az po tretich kramoch tak neviem. Mam tam este tri vzorky mrazacikov

dorotka66
19. sep 2013

@domcek1111 no ja som sa nejako upela na vyváranie a vypekanie. aspoň nemám čas myslieť a chodím normálne do práce, tá ma na plno zamestnáva. zajtr držím palce. včera som sa dozvedela, že jedna kočka s ktorou som ležala v nemocnici po OHHS a ona o 4 abortoch má krásnu 5 mesačnú dcérku. super

dorotka66
19. sep 2013

@januska150 januska a si po KETKu alebo IVF? mne po KET povedala doc. v splne, že môžem hneď pokračovať....

januska150
19. sep 2013

Som po ket tak asi zavolam docentovi

sonkaj
20. sep 2013

A je dobojovane,hcg 1,37 takze nic...
A teraz co dalej???neviem...teda viem.aj ked to mal byt len tento pokus po xx rokoch 6-ty,idem do toho zas.snad vo vianocnom decembri,dovtedy musim zhanať a nazvierať si lieky...
Pekny den vsetkym.

bella1303
20. sep 2013

@kathrin17 testni aj zajtra a ak bude len trosilinka silnejsi je to tam🙂 drzim palce

kathrin17
20. sep 2013

@bella1303 ano zajtra sa chystam testit rano...alebo az v nedelu, este som sa nerozhodla 🙂

kathrin17
20. sep 2013

@sonkaj moja to mi je velmi luto....hlavku hore, nabuduce to urcite vyjde

kathrin17
20. sep 2013

@sonkaj pises,ze si mala na siesty den od vkladu taku istu ciarku a potom slabla, ale ty si bola na cely cyklus IVF aj s pregnylom, nie? Ja som bola len na KET ktory bol bez podania pregnylu.....

bella1303
20. sep 2013

@kathrin17 tak daj hned vediet.kolke ket si bola?

kathrin17
20. sep 2013

@bella1303 prve KET, vo februari sme boli na IVF...mali sme ET, testy som mala pozitivne, ale nakoniec bolo HCG len 29 jednotiek a samo to odislo ☹ tak len dufam,ze bude silniet....minule mi testy trosku silneli, ale slabucko, potom zacali blednut a vedela som,ze je zle....

bella1303
20. sep 2013

@kathrin17 nam tiez klaplo prve KET tak dufam,ze aj tebe!

sonkaj
21. sep 2013

@kathrin17 ano,bol to 6.ET,s pregnylom takze ta čiarka bola urcite z liekov.pri 5.ivf som uz mala nadhernu na 7.den a uz len silnela.
Tak sa drz,budem cakat ako to dopadne,boze cele mi to pride taky boj s prirodou a nikdy nevies,kto vyhra...

kathrin17
21. sep 2013

@sonkaj ved prave moja.....ja mam stale obrovsky strach ako to cele dopadne ☹ napr dnes som sa zobudila a uplne ma prestali boliet prsia....coz nie je podla mna dobre znamenie. Ale vyskusam testnut zajtra a ked bude slabsia, tak je to jasne...uz som jeden taky neuspech mala.Tak mam o to vacsi strach. A to ti povedia, ze nestresuj, je to o hubu.

kathrin17
21. sep 2013

@bella1303 ja som ale taka krava, strasne stresujem ☹ a to tiez vobec nie je dobre....aaaach ale ako sa ukludnit na to mi nikto navod nedal....

kathrin17
21. sep 2013

babulky, ked ma prestali boliet prsia asi to nie je velmi dobre znamenie, co?

bella1303
21. sep 2013

@kathrin17 ja som toez stresovala🙂 tolko tedtov som si aj urobila... Ja dom stresovala cele tehu... Chudak moj gyndos🙂 inak mna prsia vobec neboleli a dokonca som aj spinila do cca 3,5 mediaca a vsetko bolo ok.

kathrin17
21. sep 2013

@bella1303 dakujem bellinka...dost si ma ukludnila...dnes som znova testla 😀 a zosilnela ciarka...o trosku ale predsa a prsia uz znova bolia 🙂 takze to bol len chvilkovy osial....ale stresujem teda ako blba 😀

dorotka66
21. sep 2013

@kathrin17 super kathrin, výborná infoška 😎 a už nestresuj...... mňa teraz začalo asi druhý deň výrazne pichať v ľavom vaječníku, ale pripisujem to tej konskej dávke hormónov. no bolesť je dosť príbuzná tej pri mrche 😒

kathrin17
21. sep 2013

@dorotka66 juuuj mna podbrusko desne boli od druheho dna od vkladu....raz boli, raz nie, ale teraz teda boli...dnes uz som bola sto krat na WC kukat, ci sa mrcha nespustila a ona chvala bohu nie.....neboj sa je to normalne take bolesti aj ked sa roztahuje maternica...ja to pripisujem tomu......teda ale dnes uz som bol snad sto krat na WCku co chodim stale cikat...uz cakam kedy sa stretnem sama so sebou,ze si podavam klucku 😀 zrovna tu mam svokra na vikend a ten uz sa divi, co furt beham 😀 nuz co narobim 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre