Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

domi13
10. feb 2016

@bella1303 ahoj, no ja ťa povzbudím, nám vyšiel súrodenec na prvýkrát boli sme na KET, vkladali 2, ujalo sa jedno a som v 21tt 🙂 Mne povedal dr. že blastocysty sa na 99% dobre rozmrazia. Nám sa aj minule aj teraz pekne obidve rozmrazili. Takže asi závisí v akom.štádiu ich zamrazia.

hennka2
10. feb 2016

@domi13 .. aj ja dakujem za povzbudenie, chystam na moj prvy KET, tiez mam obavy s rozmrazenim, ale radsej nebudem na to mysliet ... clovek uz pomaly straca nadej na uspech ... nie je to vobec jednoduche ..

bella1303
10. feb 2016

@domi13 jej tak to si ma ozaj potesila.mame zamrazene blastocysty.my sme mali najprv ET ten nevidiel potom KET s toho mame skoro 3 rocneho synceka a teraz chceme surodenca.mam len 4 zamrazene.takze to je na 2 pokusy.robila si aj nieco specialne aby sa to podarilo ci nechala na nahodu?

domi13
10. feb 2016

@bella1303 ja som ET nemala, z 1.KET máme dvojročné dievčatko a zostali nám len dve embryá, teda na jeden pokus a vyšlo to 🙂 Nič špeciálne som nerobila, od 1.dňa cyklu som užívala Femibion a dvakrát denne pila čaj Gynastan, to mi poradila ľudová liečiteľka, je na rast sliznice, pije sa ale iba do dňa vkladu, potom už nie. Po vklade som sa snažila čo najviac oddychovať, no pri malej sa to až tak nedalo, ale tak podľa možností, neupratovala som a tak, keď sa dalo som ležala, manžela som viac zapriahla 🙂

bella1303
10. feb 2016

@domi13 no musim pozret ci to u nas maju ten gynastan.co vsetko je v tom caji?neni som z sk a na sk pojdem az na kontrolu.lieky som si dala predpisat u nas.dostala som aj elevit vitaminy.tak tie uz beriem.oddychovat budem moct krdze na sk budeme u babky tak sa postara😉a geatulujem zr to tak rychlo klaplo!mozem sa este spytat kde bol u vas problem?

zabkazabka
10. feb 2016

@alica311 bola som na et..ale neuspesne 😕

domi13
10. feb 2016

@bella1303 čaj obsahuje hluchavku, alchemilku, mätu a rebríček. U nás je problém moja ťažká endometrioza.

bella1303
10. feb 2016

Mozno blba otazka ale co je endometriota?@domi13

bella1303
10. feb 2016

@domi13 mozno blba otazka ale co je endometrioza?

stanulka30
11. feb 2016

@alica311 ahoj mala som et, neodkladalo sa nic...ja som bola len prechladnuta a nez horúčok...držím palce!

lilienkalilina
11. feb 2016

Ahojte baby,dnes som 8 dni po et.zacinam citit prsia,si myslite,ze to moze byt dobre,alebo citim uz kvoli menzes?ja som citala,ze az po 8 den produkujes v tele hcg

cmudlo
11. feb 2016

@lilienkalilina mala si predĺženú kultiváciu? Ak áno ja by som si už spravila test

lilienkalilina
11. feb 2016

@cmudlo mala som A blastocystu po pk.teraz citim prsia tak zboku pod prsiami.

cmudlo
11. feb 2016

@lilienkalilina ono je to individuálne. ..niekoho bolia a niekoho nie...a aj každý cyklus je iný. ..je ťažké riadiť sa pocitmi. ..ja si myslím, že si už kľudne môžeš urobiť test. ..duch by tam už mal byť 😉

macicka52
11. feb 2016

@lilienkalilina Ahoj, ja som robila môj prvý test 8 deň po kete, lebo som myslela, že idem dostať ms, tak ma bolelo podbruško. A dnes som už v prebiehajúcom 11tt. Skús urobiť test, dušík by už mohol byť 🙂 🙂

lilienkalilina
11. feb 2016

@macicka52 a citila si nieco,lebo ja ani nie.prsia iba sem tam,a trosku brucho.inac nic

macicka52
11. feb 2016

@lilienkalilina bolelo ma podbruško ako na ms, inak nič

farebnymotylik
12. feb 2016

Baby som 5 deň po et, zial vcera som sa dozvedela, ze z 19 vajicok mame, len to nase kuratenko v brusko... vkladali mi embyjko na 4 deň, tusim, ze je to morulka... mohol by mi zatra rani uz testik nieco ukazat? 🙂

lilienkalilina
12. feb 2016

@farebnymotylik na test je este skoro,mne vkladaly blastocystu som 9 dni po et a planujem testovat zajtra alebo az vnedelu to uz budem 11 den

zabka75
12. feb 2016

@farebnymotylik drzim palce aj ja som mala vlozene 2xCM jeden test som si robila po 4 ci 5 dnoch a nic potom asi 2 dni na to vecer a nic :( ale zatial nemam ziadne spinenie tak dufam ze to bude ok ...

farebnymotylik
12. feb 2016

@zabka75 dakujem... kedy si mala vklad?

zabka75
12. feb 2016

@farebnymotylik 2.2. 🙂

farebnymotylik
12. feb 2016

@zabka75 ja 8.2.

farebnymotylik
12. feb 2016

@zabka75 mala si aj to lepidielko?

zabka75
12. feb 2016

@farebnymotylik napisem ti spravu 🙂

alica311
12. feb 2016

Ahojte baby, tak som po OPU, žiaľ nedopadlo to veľmi dobre, odobrali len 2 vajíčka, ale ešte neviem akej kvality:( Z toho počtu som v šoku, dr. vravela, že ich bude 4 - 5 a sú len dve. AMH mám celkom slušné, a dr. vravela, že nechápe čo sa stalo, prečo tak málo???? ☹

zabkazabka
12. feb 2016

@alica311 ahoj aku si mala stimulaciu?mala si soft??kam.chodis do caru?ake mas amh?

domi13
12. feb 2016

@bella1303 pri endometrioze sa nachádza sliznica maternice aj na iných miestach ako.v maternici, napr. na vaječníkoch, vajcovodoch, pobrušnici, črevách...a robí šarapatu, vznikajú zápaly, zrasty a všetko toto potom bráni

domi13
12. feb 2016

@bella1303 otehotneniu.

alica311
12. feb 2016

@zabkazabka Chodím do ISCARE v BA. AMH je celkom fajn 1.56, tak som čakala dosť vajok, myslela som, že minimálne 10 bude, a že dve ☹ ☹ ☹ Mala som klasickú stimulku, krátky protokol od 2 dc gonal 150 jednotiek, stimulovala som 9 dní + orgalutran.... takže som mimo z toho výsledku ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre