Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

makovicka53
4. apr 2011

@tuzba moc moc drzim prstiky a citis aj nejake divne pocity?

tuzba
4. apr 2011

@makovicka53 dakujem... 🙂 mam iba jediny pocit ze sa to podariiiiiiiiiiiiiiiiii.... 😉 a ty ako? 🙂

makovicka53
4. apr 2011

@tuzba dobrý pocit a dolezity....ja mam zas pocit ze ma vsetko boli...brucho, krize, dnes neskutocne hlava..trosku prsia...inak pohoda a to som dnes 6d po ET...

tuzba
4. apr 2011

@makovicka53 tieto pocity poznam.... 😉 mne bolo tak hned na druhy den po KET..... 😒

makovicka53
4. apr 2011

@tuzba no a potom to preslo? ty si bola teraz na KET ci ET?

henika40
4. apr 2011

kym nekrvacame, musime verit, optimizmus je polovica uspechu...
snazim sa nesledovat sa... neda sa to, potom neviem, ci si nejake "priznaky" nenamyslam... zarmuti ma, ked dlhsie nic "necitim", ale potom je to tu znova... a mam z toho radost... a verim, musime verit!
to budu krasne vianoce, najkrajsie joj! 😉
tak babenky, nestresujme, relaxujtme a oddychujme...
(sice chodim do roboty, no netrham sa, 😀, ale urcite lepsie robite, ked ste na PN, sak? 🙂 )

tuzba
4. apr 2011

@makovicka53 ja som bola na KET.....postupne mi tie bolesti ustupili...teraz sem tam citim brucho.... 😒

makovicka53
4. apr 2011

@tuzba uz vydrz zajtra cakame pozitivne spravicky 🙂...

makovicka53
4. apr 2011

@henika40 presne tak 😀 ....musime verit !!!!

dorotka66
4. apr 2011

@luly3 Ďakujeme krásne 🙂))))

dorotka66
4. apr 2011

@makovicka53 veď to makovička, ja so ti hneď napísala, že to je skoro, a ak to nie sú dovjčiatká, tak tam nič nebude 🙂) to OHSS už ustupuje, len večer mám problémy. nemôžem spať na ľavej strane (zle sa mi dýcha) a celú noc sa potím, takže každý deň prezliekam periny 😉 dnes som bola v práci, a už ani neplánujem byť doma (ale nepracujem manuálne). aspoň na to nemusím stále myslieť 😎 hlavu mi zamestnáva niečo úplne iné 😀

dorotka66
4. apr 2011

@mabumi vítame ťa🙂, čo nám už iné ostáva, keď sme čakateľky? 😀 OHSS viď vyššie už je OK, je na ústupe, tak dúfam, že z toho nemám byť smutná 😔 a ty máš čo nové?

dorotka66
4. apr 2011

@renattka24 🙂 ale budeme sa povzbudzovať a netestovať !!!!! 😀

makovicka53
4. apr 2011

@dorotka66 no to si asi dobre urobila ja som doma a mi riadne z toho hrabe...uz nech sa dozviem vysledok 😅

mabumi
4. apr 2011

@dorotka66 ja nič nové, som chorá akási 😠 no a čakám na máj 😎 . a ty neprezliekaj periny moja 😕 , zapriahni manželíka. nenaťahuj sa s ničím ani nič ťažké nedvíhaj - žiadne nákupy a pod. kedy máš ísť na nejakú kontrolu, či len pri ťažkostiach? tak držím palčeky, opatrujte sa mi všetky 😉

dorotka66
4. apr 2011

@makovicka53 ahooj 🙂 ja som len predišla tomu, že by som 10 hodín denne sedela za PC a polovicu času by som trávila na MK a tú druhú hľadaním info o vývoji embryí 😀 pri pc sedím aj tak, ale aspoň sa venujem niečomu prospešnejšiemu.
pozerám, že vy tu toľko toho cez deň napíšete, že potom ani nestíham reagovať 🙂 makovička, bolesti už nie sú žiadne?? ja som tiež trochu sklamaná, že akosi všetko ustupuje a ani mi nie je zle...bože nikdy som si nemyslela, že budem chcieť aby mi bolo zle 😀
PS: ale cítim prsia 😉

dorotka66
4. apr 2011

@mabumi mabumi my sme s lekárom skončili tak, že mi ponúkol ísť na krv k mojej gyn , asi ma už nechce vidieť 😀 a manžel ich pekne prezlieka, neboj. ale ja zas nechcem len tak sedieť, veď oni musia byť aj trošku odolné!!! 😀 a máj lásky čas sa blííííži 😀 možno nebude potrebovať žiadnu stimulku!

renattka24
4. apr 2011

@dorotka66 Dnes som mala cely den nutkanie.Este ze som tu zatvorena a nemozem ist do obchodiku pre testik 😝

mabumi
4. apr 2011

@dorotka66 😀 no to neviem, už tomu moc neverím, ale človek nikdy nevie 😀
a ty sa ešte dosť unaťahuješ s dvojičkami 😅 , treba trošičku aj využiť, že sa o teba chvíľu stará chlap. to sa stane v živote len párkrát 😉 😀 . mm sa chvíľu o mňa staral po IVF, a keď sa potrvdilo, že niesom tehu, ale ochorela som normálne, tak ani čajík nechcel urobiť (pre nás oboch), že vraj "už nie som chorá". to sú chlapi 😀

dorotka66
4. apr 2011

@renattka24 daj pokoj, ani náhodou !!!!! ešte je skoro 😀 nech sa tam pekne uhniezdia, musíme im dať čas a pokoj 😉 keď budeš mať chuť kúpiť test, radšej napíš 😎

dorotka66
4. apr 2011

@mabumi 🙂 dík za dvojičky. aj na mňa je manžel teraz strašne zlatý, ale on je aj inak zlatý . Ani si neviem prdstaviť, ako by som si užívala ním ponúkaných služieb, keby sme čakali dvojičky 😀 ozaj keď som bola nachcípaná, veľmi mi pomohol zázvorový čaj, má protizápalové účinky. ak chceš pošlem postup 😉

mabumi
4. apr 2011

@dorotka66 pošli, vyskúšam 😉 . zázvor doma mám, už som počula, že je dobrý. aj mm je fajn a pomôže mi, len nie v kuchyni 😀 . som si ho rozmaznala, lebo sa o neho starám ako o dieťatko 😉 . no niekde musia ísť tie moje inštinkty 😀 😀

renattka24
4. apr 2011

@dorotka66 Jasne napisem a vy ma pekne hned odhovorite 😝 Ale neboj urcite nebudem mat sancu kupit.Dnes som pozerala do kedy mam leiky a vyzera to ze 13 aprila pojdeme na krvicku....Dnes mam taky blby melancholicky den.....Bojim sa,ze sa to zasa nepodari.....ta moja hnusna choroba....... 😠

tuzba
4. apr 2011

@makovicka53 😀 😀 😀 😀 😀 😀

luly3
5. apr 2011

krásne ráno 😉
@tuzba no čo ako dopadol dnešný posledný a rozhodujúci testík????myslím na teba 😉
@renattka24 @makovicka53 ako sa dnes máme,hm???,

ivica7793
5. apr 2011

Pekný deň všetkým 🙂
@tuzba držím palce pri dnešnej krvičke 🙂 určite to vyjde 🙂
@luly3 a Ty kedy ideš na krvičku 😉 u Teba je to už na 99,999 % isté, že si tehu 😀
@renattka24 radšej netestíkuj, počkaj aj Ty na krvičku...viem, že to čakanie je riadna otrava, ale si predstav, čo pekné Ta na konci čaká 🙂 najskôr dve riadne koľajnice 😀 😀 😀 a o 9 mesiacov malý batôžtek 🙂 prajem Ti to...
Všetkým prajem, aby ich čakanie prinieslo to po čom túžia.
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

luly3
5. apr 2011

@ivica7793 ahoj ako sa máš tehulka naša 😅
mi v Reprofite nechodíme na krv robíme si test na 14 deň,
ale samozrejme že som si skočila na krvičku včera ale až dnes
budem vedieť výsledky o 12.00 tak potom písnem

renattka24
5. apr 2011

@tuzba Drzim paste aby si mala krasny vysledok,hlavne pozitivny 😎
@ivica7793 Jeee dakujem za pekne slovka 😉 Ja testikovat urcite nebudem,len tacinam mat dost strach.....no ale ved uvidime ako to dopadne.A ty ako sa nam mas??

renattka24
5. apr 2011

@luly3 Ahojky.Ja sa mam hrozne, cim dalej horsie.Tlak stale nizky,teraz sa pridali aj prsia a KRIZE ai nehovorim ani na posteli sa nemozem otocit!!! 😠 Dufam, ze je to dobre znamenie.
Takze si bola na krvicku?To asi len pre istotu,ze?Ved potom napis.........

ivica7793
5. apr 2011

@renattka24 neboj...dobre to dopadne ...viem to 😉
@luly3 to som nevedela, že nechodíte na krv...všade je to iné ...tak o 12.00 čakáme len samé dobré správy 😀
Ja sa mám celkom dobre, nemám žiadne extra príznaky...len sa mi zdá, že som asi trošku prechladla od spodu...to asi nie je moc dobré, že ?😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre