Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

squella
6. apr 2011

Ahojte čakateľky 😉 nájde sa tu nejaká, ktorá necíti vôbec žiadne bolesti, nešpiní a cíti sa po ET úplne fajn???

brita
6. apr 2011

@squella Ak nepočítam, že mám citlivé prsia, tak sa hlásim 😀 😀 😀

luly3
7. apr 2011

dobré ránko 😉

dorotka66
7. apr 2011

@luly3 dobré ránko 🙂 všetkým.

dorotka66
7. apr 2011

@katy2 aho katy🙂 Ďakujeme za podporu. ja sa netestujem, pretože kým necítim nejaký príznak tehotenstva ani ma to neťahá ☹ ale v sobotu to už testneme. nech je výsledok akýkoľvek 🙂 jasné, že by sme chceli II, ale rátame so všetkým...

dorotka66
7. apr 2011

@makovicka53 ahoj makovička 🙂 hlavu hore, ako píše katy ešte máme šancu 😉 fakt sme každá úplne iná. ja mám problém, že neviem čo je z OHSS, čo z liekov a čo z niečoho iného 😀 ale v globále sa cítim oproti minulému týždňu super. no a to radšej neanalyzujem.... včera som si vás otvorila 23:00 , des. dnes mám ešte jednu prac. povinnosť, a už budem relaxovať.... 😉

dorotka66
7. apr 2011

@squella ahoj squelka, keď mrkneš na moje predchádzajúce riadky tak zistíš, že som na tom podobne. nič čo by nasvedčovalo, že som tehotná. okrem normálnych drobných pichnutí...ale to môže byť čokoľvek 😀 no keď pozeráme na % úspešnosť tohoto fóra, tak aj medzi nami, je tu predsa nejaké to % úspechu 😀 a všetky môžeme dúfať, že tie II čiarky sú práve našeeeeeee 😀

dorotka66
7. apr 2011

@renattka24 ahoj, tak vidím, že sa držíš. už len 3 dni a testujeme? 😀

mabumi
7. apr 2011

ahojte čakateľky 😀 , tu je ale živo, vás dočítať 😕
ale je fajn, že vás je toľko, aspoň nám májovým bude mať kto posielať vírusíky 😅 😅 😅 . a bude vás teda dosť 😀
tak držím palce všetkým, sledujem vás a myslím na vás 😉

makovicka53
7. apr 2011

@dorotka66 ahojky no len to neprehanaj s pracou...drzkaj sa...juuj dorot co mam ja za trampoty...uz druhy den ma boli totalne brucho ja chodim s malou dusickou na wc ci som nedostala...modlim sa aby mi to vsetko preslo...snazim sa nic nerobit...ale noc bola desna normlne na tabletku 😒 zaujimave ale je ze ma prsia absolutne nebolia co ich mavam pred mrchou fest citlive 😨 ...no neviem...

ivica7793
7. apr 2011

Pekný deň všetkým. Človek sem nezavíta jeden deň a potom sa nevie dočítať 😀 😀 😀
Všetkým čakateľkám posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT.
@bbtina ...si dva týždne predomnou...dúfam, že aj ja budem mať na UTZ taký zážitok ako Ty 🙂 Stále rozmýšľam, čo tam to bábo robí celý deň...Ty máš dve tak im nie je aspoň smutno 😀
@ tuzba...a nepýtala si sa na hodnotu HCG? Mne tiež povedali pri prvej krvi, že test je negatívny a opýtala som sa na hodnotu a bola 9,0 HCG ( a má byť 10)a potom to vééééľmi pomalinky stúpalo...ale asi pri KET sú iné hodnoty, či?
@renattka24...predsa si sa rozhodla v sobotu testovať? Tak držím palce.

renattka24
7. apr 2011

@dorotka66 Dobre ranko Tehulky 😀 😀 Dorotka a preco by sme mali testikovat???Ved az ked pojdeme na krv...ci ty si sa prdedsa rozhodla testovat??? 😀 Ja vydrzim do stredy, do vtedy mam lieky a rano testnem ale uvidim ci tu minutku pockam na vysledok 😝 Lebo sa bojim......

renattka24
7. apr 2011

@makovicka53 Urcite to nebude nic vazne.A mozno sa Ti len uhniezduje drobec 😀 Tak hlavku hore 😎 Lezkaj a oddychuj.A urcite to bude Ok.A myslim si ze ked beries Utros tak sa ti ani mrcha nespusti.....v sobotu testujes,ze?

renattka24
7. apr 2011

@ivica7793 Tak ako teda tehulka nasa? 😀 Vidim,ze sa mas fajn.Tak nam pekne posielajte virusky 😀
A ja testovat nejdem az v stredu kym pojdem na krvicku 😀 😀 Ja to vyrdzim.... 😝

makovicka53
7. apr 2011

@renattka24 ahojky ale to sa neskoro uhniezduje nie? vsak som 9 de po ET....no ved nic ine mi neostava len cakat 😒 ....v sobotu ak bude vse ok by som chcela ano 🙂 a ty sa mas ako

luly3
7. apr 2011

@renattka24 nemaš pravdu že ked berieš utroš tak sa mrcha nespustí
ja vždy ked som mala negatívne IVF som dostala aj ked som brala utroš mrchu 😝 😀
a inak mohla by si testnúť 😀 😀 😀

ame
7. apr 2011

@renattka24 ahoj, suhlasim s @luly3, ze aj pri brani utrosu sa mrcha spusti, ak to ma byt...dr. mi povedal, ze ak sa pomaly spusta, je to vacsinou znak toho, ze sa embryo neuchytilo a dostava sa s krvou von z tela

ivica7793
7. apr 2011

@renattka24 dobre si sa rozhodla, že počkáš 🙂 ale sú tu samé pokušiteľky 😀 ...že luly 3 😀 tak aby Ťa nezlomili a predsa by si skúsila testovať 😀
@makovicka53 ja som tiež okolo 28DC mala pocity ako pred mrchou (aj keď len slabé) a našťastie mrcha to nebola 🙂 len pekne oddychuj, nenamáhaj sa a dobre to dopadne 🙂

makovicka53
7. apr 2011

@ame ahojky co to znamena ze sa mrcha pomal spusta...

makovicka53
7. apr 2011

@ivica7793 ahoj no dufajme ...vidis to ty si mala ale slabe a ja ich mam dost silne...teraz celkom fajn ale pobolieva ale v noci otras bolest

petuska123
7. apr 2011

@luly3 a ked ste brali ten utros tak vam zvykla meskat cca 2 dni a potom najporv spinenie 2 dni a potom sa spustila riadna mrcha?? lebo ja to tak mavam 2 dni spinenie potom mrcha ale nie silna ...

luly3
7. apr 2011

@petuska123 mne nemeškala mne bud došla skor alebo v ten deň ako mala
trošku som špinila a bum hned mrcha hnusna 😝 ale každe telo reaguje inak
niekomu dojde mrcha až po vysadení utrošu

silvinnka
7. apr 2011

@renattka24 dnes mi je uz fajn,ked lezim super,nic ma neboli akurat take mierne pnutie pri vajecnikoch a trosku podbrusko,ale inak o.k ....praveze boli len dve na OPU a dve na KET,inak nist 😉

silvinnka
7. apr 2011

@renattka24 jasne,aj fotecku mam ,cumim na nu ako na zjavenie ,nie nebudem testovat....snad to vydrzim,uvidim....dnes som len 1 den po KET a zatial som o.k ,ziadne priznaky,ani neviem po PK na kolky den sa mimi uhniezduje ...kazde tehu je individualne,pri predoslych 3och tehotenstvach som vedela v den menzesu ,ze som tehu 🙂 ale ,ak by som testovala,tak az na 10 den 😀

ame
7. apr 2011

@makovicka53 po prvom transfere som zacala v den mrchy spinit, na druhy den to uz bolo slabe krvacanie a potom sa to spustilo....a test negativny, samozrejme

tuzba
7. apr 2011

@ivica7793 ahoj nic mi nepovedala ziadne hodnoty.....ja som sa ani neopytala lebo som zostala ako obarena.... ☹ .ziadna ochota.. ☹ stale sa mi tomu nechce verit,ze sa to nepodarilo..... ☹ este ani mrchu som nedostala...... 😒

tuzba
7. apr 2011

@ivica7793 az teraz som si vsimla tebe prvy test vysiel negativny a druhy pozitivny?

renattka24
7. apr 2011

@makovicka53 Ja sa mam fajn.Dnes mi v kuchyni nic nezhorelo takze pohodicka 😀 Tak snad budes ok a v sobotu budu // kolajnicky 😎 S tym uhniezdovanim.No malo by sa na 4-5 den nie?Fiha to uz si 9 den?asi som si ta z niekym poplietla 😀 Ale kazdopadne spinenie moze byt, to este nic neznamena......len krvacanie by bol problemik...ale ty si tehulka 😀
@luly3 Hej?Ja som si myslela ze ked beriem Utros tak zabrani spusteniu mrchy....tak sa ospravedlnujem za zle vysvetlenie makovicke 😀 Som trdlo.....

renattka24
7. apr 2011

@ivica7793 Ani mi nehovor su tu pokusitelky 😀 😀 Ze Luly????Ale ja to vydrzim 😅 😅 Musim 😎
@tuzba Ty si bola v utorok na krv,ze?Ja som po vysadeni liekov dostala mrchu az za tyzden....ale teda bolesti boli riadne a hlavne som mala silnu mrchu ako nikdy pred tym ☹ Tak sa drz.

tuzba
7. apr 2011

@renattka24 dakujem... 😉 aj ty sa drz..... 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre