Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kaciatko76
15. máj 2011

@makovicka53 nemáš za čo a držím palčeky 😉

mabumi
15. máj 2011

@makovicka53 no supeeeer, takze uz sa to blizi 😅 . ja som pri ET bola PN a tiez som si povedala to iste co ty. nakoniec som si zobrala dovolenku aj na cely buduci tyzden, ale s tym, ze budem chodit kam chcem a nebudem sediet len doma, ale nepôjdem do prace, lebo tam mam len stresy. ale dodnes som lezala 🙂 . dufam, ze tentokrat nam to uz vyjde 😵

@renattka24 urcite bude vsetko v poriadku 😵 😵 😵

@kaciatko76 a aku injekciu ti pichli? oni sa tym nezaoberaju kazdy den ako v centre, nepoznaju to. skoda ze si tam aj isla. este nestracaj nadej. mnozstvu babam sa stane, ze aj napriek tomu su tehulky. pockaj do zajtra a asi pôjdes do centra, vsak? potom uvidis. ale este nevesaj hlavu 😵 . drz sa

kaciatko76
15. máj 2011

@mabumi Kanavit,že to je vitamín že to mi neublíži

kaciatko76
15. máj 2011

@mabumi a zajtra ráno tam budem volať bo v stredu mám isť na krv

mabumi
15. máj 2011

@kaciatko76 tak OK 😉 , a do centra mas ist zajtra? vidis ako ti pisala miri vcera, ona krvacala 5 dni a predsa bola tehotna. a takych je viac 😉 . tak uvidis

kaciatko76
15. máj 2011

@mabumi Nie až v stredu mam 10 deň a majú mi brať krv

mabumi
15. máj 2011

@kaciatko76 tak dovtedy len lez a ber tie zvysene davky utrosu. a mozno si ta zavolaju aj skôr, hoci to by este nemuseli byt testy pozitivne aj keby si bola tehotna. tak len vydrzat 😖 . ty to zvladnes. lezat a lezat a mysliet pozitivne aj ked je to tazke 😖 . vela stastia 😵

kaciatko76
15. máj 2011

@mabumi však len ležím a utros som si zvýšila a budem sa snažiť pozitívne myslieť a ďakujem

mabumi
15. máj 2011

@kaciatko76 nemas za co, budem stastna s tebou ak sa to podari 😵

kaciatko76
15. máj 2011

@mabumi Ďakujem ti si veľmi zlatá a som ti vďačná 😉

jania023
15. máj 2011

@boncusik Ahoj chcela som sa spytat na ten Dostinex ty si ho brala pocas tehu?Mne ho nasadili ale vraj nemozem otehu este mesiac po vysadeni..Ako to bolo u teba?

shehzade_91
15. máj 2011

@renattka24 ahoj renatka..ako sa mate??v ktorom si uz 🙂 ??citala som si ze aj tvoja tretia sestra caka babetko jeej to je super tak ste cela rodinka stastna prajem vam vela zdravicka a stastia.. 🙂 a inak ty sa ako citis??mas este bolesti v podbrusku??ja uz az take silne nemam ale bola som u gyn..a ta povedala ze to je uuuplne normalne 😀 tak som uz kludnejsia..teraz co ma trapi tak su zuby a ucho so zubu pravde podobne lebo zapalene ho nemam zajtra idem ku zubark tak dufam ze ma zbavy tej bolesti..dnes som mala torsku zahu tak som si dala taku pastilku TUMS vsetcia hovoria ze to kluden mozu tehotne zeny uzivat ze to vobec neskodi tak som rada 🙂..a termin mas na kedy??mne gynekologicka vypocitala na 03.01.2012 teraz som v 6tt+5 uz sme poculi aj srdiecko boze do bolo nadherne ani neviem opisat aky to bol krasny pocit a malinke ma 6mm 😀..drzkajte sa renatka a prajem pekny zvysok vecera...papa

boncusik
15. máj 2011

jéééééééééééééé čaute tehulky a snažilky a všertky budúce mamičky
😀

jania ja som dotinex mala len pri hroziacom hyertimulačnom syndrome 3 dni a po zavadení a tehu už určite nie tak neviem či som ti poradila 😕

dorotka66
15. máj 2011

@renattka24 ahoj renatka, mam kámošku, ktorá je teraz v 5 mesiaci, prvé tehotenstvo. a tiež jej je zle večer a nie ráno, teda bolo...našťastie už to prešlo. držím palčeky, nech to rýchlo zbehne a hlavne nevoľnosti zmiznú 😉

dorotka66
15. máj 2011

@makovicka53 ahoj makovička . super, že došla. tá moja by mala dôjsť dnes, ale vzhľadom na to neúspešne KETko a krátky protokol, príde tak o mesiac ☹ no teraz tu moc nechodím, ale vidím, že ľady sa pohli a všetky pekne pokračujete....@mabumi super, že si mala 2 bojovníkov, verím, že sa aspoň jeden uchytí 😉 držíííííííím palce.

pici
15. máj 2011

@renattka24 kamka je 12ty tyzden cely den jej je zle a vecer vracia... tak asi je to u kazdeho ineho

renattka24
15. máj 2011

@shehzade_91 ahojky.Tak kde mam zacat😀Zajtra ideme na kontrolny ULT ale este stale chodime do centra a u mojej gynek.som na PN.Tesime sa na nasu Jahodku😅 A zajtra by nam mali upresnit v ktorom tt sme.Bud 8 alebo 9tt.Neviem ani termin,tebe ako rychlo povedali aj termin,budem sa zajtra pytat😀 Aby si nebola este aj na Silvestra v porodnici,to by bol datum 1.1.20128-)To podbrusko stale boli ved uvidim zajtra co mi na to povedia,aj som spinila.☹ Au au zubarov sa ja bojiiiim a velmi.Budem na Teba zajtra mysliet.To srdiecko je ale nadhera,ze?A uz aby prisli prve pohyby😅 Tak len si uzivajme tehotenstvo.Uz mas aj tehotensku knizku?Tak sa opatrujte😎

dorotka66
15. máj 2011

@pici ahoj pici, ako si na tom? pokračujete?

renattka24
15. máj 2011

@dorotka66
@pici Aspon teda viem ze nie som nejaka cudna😀 Vracat na stastie zatial nevraciam,ale zaludok mam ako na vode.A len ma zo vsetkeho nadrapuje😠 A hrozne mam citlivy cuch,smazila som karfiol a vecer z toho pachu som myslela ze sa zblaznim.Dorotka a preco myslis ze ti pride az tak neskoro mrcha?Mne po prvom neuspesnom KET prisla do 4dni a potom hned za mesiac.Potom pojdes zasa do toho?

dorotka66
15. máj 2011

@renattka24 no renatka, ja som mala krátky protokol a všetkým babám (teda tie čo akože poznám) v mojom care mala II. menzes až po viac ako 60 dňoch. teraz si to užívam, lebo mal by prísť asi dnes (ale niekdy nebol presný) a mám ho poriadne bolestivý, tak si oddychujem 😀 vraj to spôsobuje tá injekcia pred začatím na zastavanie tvojej hormonálnej činnosti. myslím to meškanie a vaječníky sa musia opäť naštartovať.

mabumi
15. máj 2011

@dorotka66 ahoj moja, neboj, aj tebe coskoro dorazi 😉 , alebo nedorazi 😀 a dufam, ze my ti vsetky budeme posielat tolko virusikov, ze to nemôze nevyjst 😵 😵 😵 .

pici
15. máj 2011

@renattka24 ano .. ona to ma takto :D neboj urcite nie si cudna. moja mama napriklad nemohla byt tam, kde sa varilo, lebo jej vsetko vadilo, myslim vsetky pachy, kazda zena je individualna...

pici
15. máj 2011

@dorotka66 to je zvlastne... ja som dostala zial nacas :D

pici
15. máj 2011

@dorotka66 ahooooooooooooj jasne ze pokracujeme... ideme na ket, vychadza nam takto o mesiac... cize o dva tyzdne zacinam estrofemom

kaciatko76
16. máj 2011

@mabumi Ahojko,no dnes som volala do centra a sestrička mi povedala,že si nemám zvyšovať dávku,že utros mám brať ako mi povedali,

mabumi
16. máj 2011

@kaciatko76 ahoj, a povedala ti ze preco? a stale krvacas?

kaciatko76
16. máj 2011

@mabumi nie nepovedala mi prečo vieš ja chodím do Ba Gyn-Fivu a tam niesú moc milé sestričky a hej stále krvácam síce už slabšie ale stále

mabumi
16. máj 2011

@kaciatko76 to je taky cudny pristup. ja chodim do Iscare Martin a tam su vsetci veeelmi mili. a kazdej z nas, co sme mali tento isty problem, odporucili presne to iste. to iste co som napisala aj ja tebe. tak neviem co urobis, chapem ze chces posluchnut svojho lekara, ale ja si myslim, ze ti to nemôze uskodit a o 2 dni sa aj tak dozvies ako to dopadlo. ak zle, tak to vysadis uplne. a ak dobre, tak snad tvojim vlastnym pricinenim 😉
drzim palce moja, hlavne bud kludna a lez aj ked davku nezvysis 😉

kaciatko76
16. máj 2011

@mabumi Ony sú tam celkovo všetci čudný,manžel tam už ani nechce chodiť a ja si nechám zvýšenú dávku kašlem na nich čo hovoria,vy viete lepšie čo je pre nás dobré,v stredu idem na krv a uvidím ako to dopadne a ďakujem ti veľmi moc

mabumi
16. máj 2011

@kaciatko76 nemas za co, bola by som velmi stastna, keby si im vytrela kocura a test by bol pozitivny 😀 . to by bolo super 😉
aj ta boli brucho? lebo mna dnes zacalo ☹ . ako na kramy, presne ako po ivf 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre