Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jespera
29. apr 2009

Ahojte,
ja sa pripajam - sice som tu vcera nebola, ale tiez patrim k cakatelkam, dnes mam 9 den. - trosku neskor, ale boli tam //...neuveritelny pocit, stale pozeram na ten test a neverim...

kiara15
29. apr 2009

jaspera gratulujem ti 🙂

honey13
29. apr 2009

ahojte, tak baby, neviem, čo si mam o tom mysliet, ale nevad, test sice ukazal dve čiarky, ale ta druhá taká, že len ja ju vidím, čiže slabučká, dnes som 12 den od et, nemali sme PK, tu čiarku vidno tak z dialky, testla som rano o šiestej, hned z ranneho moča, mala som ten jednopružkový test, tak som si musela zohnat nadobku, tak som vzala vrchnačik z teloveho spreja, ale to určite nevadí, proste myslela som, že to bude silnejšie a nie take, že len ja to vidím, Takže záver, tiež som sama doma, nemožem sa položit, musím sa aj učit, ani nechcem pomysliet, čo bude, ale nadej zomiera posledna. bud sa hcg nedvíha, alebo sa dvihne neskor, alebo neviem, nam vkladali dve 8 bunkové, inak sa necítim zle, ani prsia ma tak nebolia, uf, ale som sa rozpísala. napísala by som aj skor, ale zaspala som pri telke. Do pondelka musím vydržat na krv, ved zázzraky sa dejú, možno.

honey13
29. apr 2009

ako sa vam darí? velmi som rada, že si tu takto možeme písat, možno sa aj neskor s niektorými z BA stretneme. Ja budem v pondelok v IScar, na 7.20 mam dojst na krv, potom vysledky budu tak o 12.30, povedala včera sestrička,

kiara15
29. apr 2009

honey myslimsi ze si neboj 🙂 ja som dufala a dnes som dodufala ☹

honey13
29. apr 2009

prečo? spravila si si test?

honey13
29. apr 2009

jespera, gratulujem, skoro som zabudla, ako som sa rozohnila v pisani. 🙂 🙂 🙂 🙂

jespera
29. apr 2009

Honey - neries intenzitu farby, je tam ta ciarka ? je, tak co potom. Napriklad ten test co som mala ja - tam pisu v navode - ze intenzita farby nie je dolezita, - v takom zmysle...
Ale aj tak musime vydrzat do pondelka na oficialne vysledky - tie testy su velmi nespolahlive, a to ze tam mame tie dve ciarky - este nemusi nic znamenat..ale nadej je.,

A ty Kiara co?

honey13
29. apr 2009

máš pravdu, ja viem, aj tam píšu, že jedna čiarka može byt svetlejšia ako ta druhá, ale žeby až taká svetlá? dobre, no ved už to neriešim, dakujem za povzbudenie.Ale ja som už 12 de po et, tak som si myslela........ Baby, mimka, matelko, ostatné, ako?

petronelka77
29. apr 2009

Ahojte babulky, neviete ako sa zmensuju fotky. Chcem vlozit test (foteny fotakom), ale ma vacsiu velkost ako je pripustna kapacita. dakujem 🙂 .
Jespera, honey, potichucku blahozelam.
Kiarka, je mi to luto, ale treba ist dalej, nabuduce sa to podari.

mimka30
29. apr 2009

Baby no čo??? Ja som si dnes trúba robila test 4. deň po ET- jasné že negatívny. Ja viem, že je to skoro, ale nevydržala som to 😀 Ja viem, že na 4. deň nemôžem očakávať veľa, ale neodolala som.

mimka30
29. apr 2009

Kiara čo sa stalo??? Prečo si dodúfala??? 😕

honey13
29. apr 2009

mimka, to je ešte skoro, vyjde to, uvidíš.mne sa ani učit nechce, poviem vam. Kiarka, je mi to luto? je to už isté?

mimka30
29. apr 2009

Dostala si krámy??? 😕 😕 😕 Moja to ešte nič neznamená 😕 Kedy máš odber na krvičku? 😔

honey13
29. apr 2009

prepáč, tam nemal byt otáznik, mne je to naozaj luto ☹

mimka30
29. apr 2009

Ahoj Honey 🙂
Čo sa stalo? Dostala Kiara krámy, alebo čo??? 😕

honey13
29. apr 2009

neviem moja, iba to, čo napísala, hádam, sa nám potom ozve. Mne je ti tu už samej tak dlho, ešte som sa dnes nič nenaučila, do pondelka na krvičku musím vydržat.

mib
29. apr 2009

ahojte babky, ja som treti den po transfere. vidim, ze tu sa veselo testuje. 😀

honey, tak predsa su dve. ved to je zatial dobre znamenie. este je len streda, do pondelka casu dost na to, aby sa hcg vysplhalo na dvojky. ved dve osembunkove embrijka ... tie sa urcite musia poriadne zahryznut. 😉

mimka, ty si bola na transfere v nedelu alebo tie dni pocitate az odo dna po transfere?

petronelka77
29. apr 2009

Ahojte, dala som dnesny testik, 7-y den po KET, je tam? 🙂

kacarina
29. apr 2009

Kuk, ja som dnes 10. den a zacala som rano trosku spinit (ale nastastie nie na cerveno), menzes to urcite nie je, ja mavam cyklus aj 40-dnovy ... ale vcera som sa trosku zabudla truba sprosta a zdvihala som nejake veci, neskoro som si uvedomila ... tak som Utrogestan rano podla pokynov zapila (nlie vlozila) a hned som zaspala ako klat, teraz som sa zobudila ... a uz je cisto ... tak sa snazim zachovat chladnu hlavu ... asi zajtra alebo pozajtra uz testnem.. tak uz sekam dobrotu a setrim sa, budem polihovat dnes ...

mimka30
29. apr 2009

Mib ja som bola na ET v sobotu, ani neviem ako to mám počítať 😅

Petronelka to je super 🙂 Ty to počítaš 7 deň od ET vrátane dňa ET?

honey13
29. apr 2009

petronelka, ano je, je to super aj vidiet, gratulujem a držím palce 🙂 🙂 🙂

mimka30
29. apr 2009

Honey a ty si neodfotila?

kacarina
29. apr 2009

Petronelka, pozeram foto, ta druha ciarka TAM JE !!! 😉

drobec123
29. apr 2009

Petronelka !!!!! ta ciarka tam je ! gratulujem ! ako sa citis ?

petronelka77
29. apr 2009

Dakujem bambulky 🙂 .
Uz rano o 6-ej som isla testovat, nevedela som spat, lebo mam migrenu, ale uz je to lepsie 😉 .
Ja som bola na KET pred tyzdnom, 22.04. a ked nepocitam den vkladu, tak som 7-y den od KET.
Drzim vam vsetkym palceky, nech je to coskoro pozitivne 🙂 , ktora ide najblizsie testovat?

drobec123
29. apr 2009

petronelka a kedy ides teda na krv ! no moja predpoved spred tyzdna ze sa tu stretava nova januarova 2010 partia sa naplna !!!! sa tesim z nas vsetkych a najma ze skupina je stale otvorena a cakame este na dalsie bojovnicky: kacarinka, mimka atd !

petronelka77
29. apr 2009

Drobec, na krv idem 4.5., t.j v pondelok. Ty kedy ides na kontrolu, az na akciu srdiecka v 8-om tyzdni?
Si dobra vestkyna, len tak dalej 🙂 , aby aj ostatne bambule priniesli pozitivne spravicky 🙂 .
Takze to budu malé kozorožčatá 🙂

drobec123
29. apr 2009

petronelka, ja idem v pondelok do CARu na UTZ a po vystupne papiere, takze budem vediet ci jedno alebo dve 🙂 a na utorok som sa objednala k mojmu gyn. a tam neviem co bude, ci nejake krvne testy alebo co sa robi. zatial moje telo teda nereflektuje ziadne zmeny aj ked musim povedat ze som taka nafuknuta z tych hormonov ....

petronelka77
29. apr 2009

Drobec, ako sa pocitaju tehotenske tyzdne po ET a KET. Pozeram, ze si 5tt 🙂.
Nemas ziadne tehu priznaky, napr. neboli ta brusko ako pred menzesom?
Takze v pondelok som zvedava, ci to budu dvojciatka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre