Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
30. jan 2016

@ahsas praveze neukazalo na 12.den. Ale boli baby, ktore mali po et alebo ket negat.testy a krv poz. Niekomu pomalsie rastie hcg.

stanulka30
30. jan 2016

@zabkazabka http://www.gyn-fiv.sk/novinky/soft-a-nativny-cy... tu je to trosku rozpísané, podľa mna si nemala soft, ale ja sa v tom nevyznám az tak...
Vyššie v príspevku som ti rozpísala, aké injekcie a dávkovanie som mala...to spinenie moze byt dobre znamenie. Neviem ci budem testovať, dnes ráno mi muž kúpil tt tak naň kukam 🙂, podľa mna je ale zbytočne testovať, ak by test nevyšiel pozitívny, budem zbytočne stresovať 😁

ahsas
30. jan 2016

Desiaty deň ? No dobre, dajme tomu že skoro. Pred mns myslíš, asi zatiaľ nie. Ja mám pravidelný cyklus a podľa toho by som ju mala dostať zajtra, ale aj pri 1.ivf mi to všetko meškalo kvôli liekom asi 5 dní. Už to nejak vyčkám do toho odberu s veľkou nádejou a uvidíme. A ty sa ako máš ?

zabkazabka
30. jan 2016

@ahsas ja man stale take slabunke spinenie vzdy po utrogestagene..pobolieva ma podbrusko ako pred ms ale ta ma prist az o 5dni..testnem asi v pondelok...neviem ci to spinenie je normalne..tie lieky to vsetko tak menia..uz ma ani prsia nebolia 😕

duhha
30. jan 2016

@zabkazabka ahoj ja som mala presne toto iste po kazdom vklade 2x vzdy mi dvihli davku utrogestanu, ale u mna to nezaberalo :( treba verit , ze to vide. skus sa niecim zabavat 🙂

ahsas
30. jan 2016

Desiaty deň ? No dobre, dajme tomu že skoro. Pred mns myslíš, asi zatiaľ nie. Ja mám pravidelný cyklus a podľa toho by som ju mala dostať zajtra, ale aj pri 1.ivf mi to všetko meškalo kvôli liekom asi 5 dní. Už to nejak vyčkám do toho odberu s veľkou nádejou a uvidíme. A ty sa ako máš ?

stanulka30
30. jan 2016

Baby tak ja som nevydržala a testla, zostalo mi strasne zle, az muž volal doktorovi, nemam žiadne príznaky len strasne naliate a tvrdé brucho a včera vecer som mala neskutočne pálenie záhy... Ta záha sa pravidla aj dnes hneď po prebudení...bála som sa ohss...nakoniec ma ukludnil, ze som pravdepodobne tehotná a tak som nevydržala a testla a je tam slabulinký duch... Tak dúfam, ze uz bude len silnieť ...😉
Takze kocky ja nemam žiadne tehotenské príznaky

meli8412
30. jan 2016

@stanulka30 Juuuj, drzim palce, zagratulujem po odbere krvi, aby som nezakrikla. 🙂

zabkazabka
30. jan 2016

@duhha a vobec sa ti neujalo ci to zle skoncilo??co to znamena?podarilo sa ti potom?co ti zabralo..citim aj take pnutie pod bruskom..predsa zajtra testnem i ked si myslin ze je to este skoro...zajtra som 10den po et

zabkazabka
30. jan 2016

@ahsas ja stale take velmi slabulinkw spunenie a pnutie v podbrusku...uz neviem co si o tom mysliet..skusim teda zajtra testnut bo uz som z toho daka zmatena a potrebujem sa dako zariadit...

katka17044
30. jan 2016

ahojte ja som dnes 4 den po et 🙂 mali ste uz vtedy nejake pocity? Lebo ja vobec nic

zabkazabka
30. jan 2016

@katka17044 ja som zacala trosku spinit az do teraz ale este neviem ci som tehu..som len 9den po et..zajtra by som asi testovala

stanulka30
30. jan 2016

@katka17044 ahoj, štvrtý den je este veľmi skoro 🙂, ja som nemala žiadne do 10 dna po vklade a vela bab nema aj cele tri mesiace 🙂, pozitívne sa nalad a ver 🙂 držím palce

stanulka30
30. jan 2016

@meli8412 ďakujem, zatial sa teším len opatrne 🙂, ale som aspom kludnejsia 🙂

ahsas
30. jan 2016

@katka17044 ja som na piaty deň začala mať bolesti ako na mns, prsia som mala ako balóny 🙂 citlivé, no dnes je 10 den a prešlo to.

katka17044
30. jan 2016

@zabkazabka tak to uz mozes testnut ja planujem na 8 den a ake embryjko ti vkladali?

katka17044
30. jan 2016

@stanulka30 dakujem krasne uz sa velmi toho bojim a dost stracam nadej ale budem sa snazit dufat ze sa podari.

katka17044
30. jan 2016

@ahsas a uz si aj testovala? a ake embryjko ti vkladali? ja zatial vobec nic

ahsas
30. jan 2016

@katka17044 Dnes ráno som testovala palička bola biela ako sneh ☹ .. zatiaľ, dúfam. Vkladali mi 5 deň, včasnú blastocistu kvalita AB.

zabkazabka
30. jan 2016

@katka17044 mne vkladali vcasnu blastocystu beckovej kvality..drz zajtra palce 😊

katka17044
30. jan 2016

@ahsas joj tak drzim palce aby sa ciarocka este objavila

katka17044
30. jan 2016

@zabkazabka drzim palceee mne vkladali hatchajucu blasto ale az na 6 den na 5 den to bola kompakt. morula ale to pismeno akej kvality to neviem

duhha
30. jan 2016

@zabkazabka ahoj no mne sa ani raz neujalo :( nechapem tomu kde je chyba. po kazdom vklade som mala to iste.

zabkazabka
30. jan 2016

@duhha len ja stale pred ms mavam 5 dni spinenie...a mas nejaky zly horm.profil??podla mna je to hormonalne ovplyvnene...ake mas amh?ja len 0.8..horm.profil mi nikdy nerobili tak preto si myslim ze to moze byt tym...teraz nespinim len po utrosovi tak nechapem

zabkazabka
30. jan 2016

@katka17044 a kedy planujes testovat??kolko si uz mala vkladov..ja len teraz jediny nakolko sme mali len toto jedno embryjko 😊 tak verim ze je bojovnicek

zabkazabka
30. jan 2016

@stanulka30 a ani prsia ta vobec nebolia??a podbrusko citis nieco??

duhha
30. jan 2016

@zabkazabka ja som spinenie nikdy nemavala vsetko presne ako hodinky a hormonalny profil som mala dobry. neviem...proste po vklade som sa vzdy takto citila stale som citila spodok a prsia ma vobec neboleli. a den pred menzesom som uz nemala ani take naliate prsia. tak uz som vedela, ze ich dostanem.

zabkazabka
30. jan 2016

@duhha ale aj si spinila po transfere?aj si si robila test?

katka17044
30. jan 2016

@zabkazabka tak ja by som chcela skusit na 8 den, toto je moj 9 vklad uz

zabkazabka
30. jan 2016

@katka17044 fuha..a to preco sa ti nezadarilo??to mas vsetko z jedneho ivf??kam chodievas do CARu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre