Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alinaxx
1. júl 2015

@isabella22 jasné že máš hlavne to nevzdávaj bublinka to vníma a zase opakujem pozitííívne myslieť baby 😉 vidíš mňa akú mám situáciu i keď ma to občas chytí(hnusná depka ) tak si povie mže nebudem babatku ubližovať a bude dobre 😔

alinaxx
1. júl 2015

@candour veľmi pekne ďakujem zháňam na nete všetko možné aj nemožné ohľadom tohto ochorenia ...ale žiaľ nik sa zatiaľ neozval..ale verím že sa ozve. budeme mať síce ťazký štart do života ale zvládneme to 😉 verím tomu

lucia2505
1. júl 2015

@isabella22 mne predtym pri et vkladali tiez az 24 dc. To nie je problem. To spinenie tiez nemusi nic znamenat.

chmurkaxy
1. júl 2015

@alinaxx mojko,mam kamosku,ktorej hovorili,ze syncek bude na 100% Downik a je to na milion percent zdravy chlapcek. nedaj sa!

isabella22
1. júl 2015

@alinaxx no viem ze psychika dost na to vplyva...necham sa prekvapi ale ak by to nevyslo davam pauzu

isabella22
1. júl 2015

@lucia2505 ja nwm preco ale uz spinenie pokladam za neuspech... 😒 lebo predsa nieco take by sa nemalo diat

lucia2505
1. júl 2015

@isabella22 a co ti nato povedali v centre? Vies co su babi,ktore nespinili a neotehotneli a potom su prave tie,ktore spinili,este aj krvacali a boli tehotne. Ine by bolo kebyze nespinis uz od zaciatku a zacala by si napriklad 8-9 dni po vklade a to by znamenalo,ze sa rozbieha ms,ale u teba to neznamena,lebo si spinila uz od vkladu,alebo este pred.

isabella22
1. júl 2015

@lucia2505 no ja mam ranu na mrcku ktoru mi kvazi rozprplali...preto krvacam vraj ked neotehotniem mam si to dat chirurgicky osetrit....teraz musim cakat....rozmslam ci som urobila dobre a isla na vklad ked som uz spinila...pisala som aj doktorovi do centra vraj to nema vplyv spinenie na uhniezdenie tak uvidime

lucia2505
1. júl 2015

@isabella22 no vidis aj doktor ti to povedal,tak super...

nony6
1. júl 2015

@stanulka30 my sme si dali vložiť 2 a iné už ani nemáme, tak tajne dúfam, že sa to podarí....trochu sa bojím, ale už to neovplyvním. My sme mali PK, vkladali nám ich na 5 deň, takže ak to vyjde, dúfam, že test ukáže aj skôr //. Ale neviem, či budem vôbec testovať. Bojím sa sklamania...Máš pravdu, najhoršie je to čakanie a tá neistota, čo bude o pár dní, či sa budeme tešiť alebo plakať. Ešte stále nemáš žiadne príznaky?

eifel1979
1. júl 2015

@nony6 len treba vydrzat. Trpezlivost prinasa ruze 😉 Pre nas so zenou nebolo tazke cakat prvy tyzden, ale ten druhy. Zialbohu 1 ET nevysiel... a to bolo 26 vajicok, 13 embryi a nasledne prezilo len 6, potom 5, az len dve ktore sa zaviedli. Teraz ideme do NR na reprodukcnu imunologiu a potom na druhe IVF.

nony6
1. júl 2015

to ma mrzí...mne odobrali 10 vajíčok a z toho 5 oplodnili, tak sme boli spokojní, že pekné číslo, no nakoniec nám zostali len 2 a tie aj vložili...ale ako čítam, že tak vy ste mali oveľa viac vajíčok a tiež vám vložili len dve.... mali ste aj PK? ..

isabella22
1. júl 2015

@lucia2505 ale ja takto tyzden pred mrchou spinim cize podla mna zle mi naplanovali teansfer...mali dat skor

lucia2505
1. júl 2015

@isabella22 ale blastocysty sa uhniezdia max do 48 hodin,takze uz aj su,cize menzes uz nedojde,urcite ti menzes nedojde skor,nez by sa stihli uhniezdit.

isabella22
1. júl 2015

@lucia2505 myslis?a preco potom od.20 dc.spinim...sliznica krasna vysoka...kiez by si mala.pravdu a.ujalo.sa...akurat som sa.s.chlapom vypravala.ze ak ket nevyjde potrebujem pauzu aspon 2 mesiace....predsa.tie hormony skusania vklady a vsetko.dokopy je akurat tak na psychiku

lucia2505
1. júl 2015

@isabella22 neviem preco spinis,to asi ten krcok,ale hlavne je,ze sliznica je vysoka,keby sa sliznica odlupovaka,tak by to nebolo spinenie,ale krv,takze to bude len tym krckom..neboj podari sa...budes aj testovat niekedy buduci tyzden?

evita246
1. júl 2015

@stanulka30 ake ti vkladali? Neskusis testnut? Mne vkladali vyhatchovanu blastocystu a 6. den po KET som uz mala ducha 😀

isabella22
2. júl 2015

@lucia2505 nie pockam na krv alebo na ms nebudem saskovat a hkadat co tam nie je...a ty??

alison758
2. júl 2015

@isabella22 presne aj ja sa bojim bud falosnej pozitivity alebo ma to zbytocne vystresuje tie testy.ako sa mas?

isabella22
2. júl 2015

@alison758 ja som sa uz natestovala zbytocne dost a len som mala nervy...citim sa ako tak dobre spinim stale uz pred vkladom som ale neviem vraj to nema vplyv na uhniezdenie tak sa utesujem...dnes mi este chlap prekonzultuje vysledky z genetiky lebo mam tma nejaku odychlku ci aj aj si nebudem musiet pichat fraxik....ked nevyjde tento ket dam si pauzu 2 az 3 mesiace.......

isabella22
2. júl 2015

@alison758 a ty sa ako citis??

lucia2505
2. júl 2015

@isabella22 Ja sa vzdy otestujem sko,nech uz viem na com som a nemusim stresovat este dalsie dni. Do centra som uz na krv aj tak vzdy isla s kramami. Mne dojdu aj napriek utrosu. Ja na teste nikdy nehladam co tam nie je,viem ze ked testnem 8-9 den, vkladali mi blastocysty a nie je tam ani naznak,tak to nevyslo.

lucia2505
2. júl 2015

@isabella22 skusim začiatkom buduceho tyzdna

alison758
2. júl 2015

@isabella22 ja celkom fajn len som nervozna muz chodi na skolenia do prahy a niesom zvyknuta ze tu neni :D ale inak nic len obcas krc...v utorok uy idem na krv

isabella22
2. júl 2015

@alison758 to budes kolky den ked ides uz na krvicku??

isabella22
2. júl 2015

@lucia2505 no ja keby mam krami tak nejdem na krv zbytocne...ja by som mala ist az 13.jula no pochybujem ze dovtedy vydrzim...

lucia2505
2. júl 2015

@isabella22 tak ja som si myslela,ze na tu krv treba ist,aby mali o tom zaznam,ze s akym výsledkom to bolo ukoncene,ale hned som sestricke povedala,ze poobede nebudem volat pre vysledok. Ja mam mat tiez 13ho krv,ale predtym uz mam dostat kramy 9ho.

isabella22
2. júl 2015

@lucia2505 po pravde prvy krat som si vymyslela cislo hcg a bolo...nikto nic nepatral objednala som sa na sono pred dalsim ket a bolo...a teraz by som tiez tak...nemam tolko dovolenky a uz dost som si pocas týchto chodeni do centra vycerpala

nony6
2. júl 2015

Ahojte, tak ja som prave začala spinit. Som 5. deň po ET. Myslíte, že je to zle znamenie?

lucia2505
2. júl 2015

@nony6 myslim,ze je to praveze dobre znamenie, kamoska ma dvojicky a spinila 6 den po et a cela bab,ktore takto okolo 5-6 dna spinili su tehotne,embryjko sa zahniezduje hlbsie do sliznice. Mas aj nejake bolesti alebo ine priznaky? Tusim si vyssie pisala,ze priznaky ziadne. Tak sa mi zda,ze asi vsetky co sme tu po kete,tak nemame ziadne priznaky.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre