Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

lenkalienka01
3. nov 2011

@84matulik skusim 😉

84matulik
3. nov 2011

@lenkalienka01 a kedy??? ráno??? tak hned píííííííííííííš

lenkalienka01
3. nov 2011

@84matulik ano rano, len neviem ktore 😀 😀 😀 jasne, ze ak testnem, tak po mojom mm budete prve, ktore budu vediet vysledky 🙂

84matulik
3. nov 2011

@lenkalienka01 tak hned ráno zapínam koníka a kontrolujem...držím palce...hocijaký test, ktorý ocikáš...hih

annamary27
3. nov 2011

@depa ahoj,diphereline/do ramena/ a puregon/do brucha/ som si pri ivf pichala aj ja,ale cenu presne ti neviem povedať,to už je vyše roka.

ursula5
4. nov 2011

@lenkalienka01 moja ja si myslím, že budeš tehu ......a 8.11. bude pre Teba super deň ako pre mňa 😉 daj potom vedieť 🙂

silvinnka
4. nov 2011

@84matulik dakujem ,mam to na mysli,,nestresovat sa,, 😉 kurnik,nech uz je utorok,testnem a budem mat aspon jasno....jeden den ma boli podbrusko ako svinu a na druhy den vobec nic,citim sa uplne super ....

84matulik
4. nov 2011

@silvinnka no ved to je super, bruško musí podľa mňa bolieť, mňa to kažýd deň bolí nechutne...hrúza...

84matulik
4. nov 2011

@lenkalienka01 no ako????????????

lenkalienka01
4. nov 2011

@ursula5 si zlata, aspon moje kamosky myslia za mna pozitivne 😀 😀 bodaj by si mala pravdu 🙂

lenkalienka01
4. nov 2011

@84matulik stale rovnako 🙂 😀 😀 nejdem testovat, pojdem az na krv, dam potom isto vediet, uz ci to bude dobre, alebo zle, ved sme tu ako manzelia- v dobrom aj v zlom 😀 😀

ela304
4. nov 2011

ahojte baby, nebola som tu strasne dlho. Chodila som na iné témy pred 3 rokmi. Mam doma krásneho 2 ročného chlapčeka a teraz sme boli na 3 IVF. Dnes som 10 DPO a v utorok idem na krv. Vkladali mi dve krásne embryá tak dúfam, že to vyjde. Pocity mam také divné, aj ked už mam jedno dieťatko tak to stale neviem rozlísit. Už som sa aj vyrevala, že to nevyslo, lebo mam pocity ako na mrchu. Tak ostava len cakat. Boli sme v máji na IVF tiez vkladali krásne dve a nic. Tie bolesti sú asi fakt tažko rozoznať či je to mrcha alebo T. Mna boli brucho od 3 dna transfera. Raz menej, raz viac. Niekedy pichá a niekedy ako na mrchu.

lenkalienka01
4. nov 2011

@ela304 takze testujeme narovnako 🙂 aspon nie som sama 😀 😝

ela304
4. nov 2011

no, rovnako. Ty sa cítiš ako?

katka1177
4. nov 2011

@in131 dnes som sedela nad hrncom s petrzlenom 🙂 .. kolkokrat si to opakovala? a ako dlho si sa naparovala?.... dakujem

lenkalienka01
4. nov 2011

@ela304 ja uz zo par dni ako pred ms, cicuse bolave, aaaau , bradaviek ani chytit, sem tam ma cosi pichne ( manzel to neni 😀 😀 ) takze neviem skonstatovat ci zle, alebo dobre. Ides aj doma testovat ??

lenkalienka01
4. nov 2011

@ela304 kolko bunkove ti vkladali? a kde chodis do CAR ?

ela304
4. nov 2011

chodím do Heliosu do Martina, neviem kolko bunkové boli, ale embriologicka im dala obidvom známku jeden. Boli obidve blastocysty . Testovat prvý krát nejdem, nemá to zmysel. Viem, že zajtra by už mamatest mal ukázat pozitívne ak by to bolo, ale nemám vôbec chut testovat. Som už trosku aj apatická tak možno aj preto.

in131
4. nov 2011

@katka1177 Ahoj. Ja som tam sedela tak dvadsať minút. Ja som to robila dvakrát do týždna. A iba dva týždne Zabudla som ti povedať že si si to mohla dať do ladničky a ešte raz to o dva dni zopakovať.

katka1177
4. nov 2011

@in131 dakujem. A inac ako sa citis, kedy ides na kontrolu?

in131
4. nov 2011

@katka1177 Ja sa cítim fajn. Ja nejdem na kontrolu do MA mám prísť až ked dostanem menzes a povedia čo si pychať. Neviem teda či sa pýtaš natoto. 😉

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katka1177
4. nov 2011

@in131 ja ze uz si zacala pichat a chodis na kontrolu ako rastu vajicka, som si to pomylila 🙂 ..... tak sa drz a hor sa do toho !

jajabajaja
4. nov 2011

@84matulik ja chodim do Heliosu-teda uz asi prestanem / len za ultrazvuk ma dnes skasli viac nez 17 eur/a budem chodit len k obvodnej. Na PN som od stimulacie-od septembra nonstop a chcem byt co najdlhsie kvoli dobrovolnemu nemocenskemu poisteniu. Najlepsie az kym nezacnem brat materske.Uvidim ci to bude mozne. Na ultrazvuku som bola uz ten 14ty den a aj dnes. A dnes to bolo skvele- uz som videla bit krpcekove srdiecko. Tak to uz urcite uvidis aj ty 🙂 🙂 Mas sa na co tesit 😉

jajabajaja
4. nov 2011

@ela304 Este nezufaj. Ja som si tiez poplakala, ze to nevyslo kvoli bolestiam brucha a nastupu mrchy. Aby ju zbrzdili dali mi Duphaston, ktory stopli az dnes. A napriek tomu som tehotna vraj uz 7-my tyzden. A to brucho ako pri mrche ma boli stale....a co je ranna nevolnost som doteraz neokusila vobec. Ono asi ziadny priznak nie je stopercentny. Len krvne testy 😉 Drzim palce. Ved ako sa hovori-nahoda je blbec. A pri dvoch jednotkovych je podla mna sanca slubna.

moncibubu
5. nov 2011

@monikad No to je velmi zaujimave, ja by som mala ist sa tam ukazat po 2 mesiacov,aby mi urobili takz.mobilizaciu chrbtice a to ostatne.Tak som zvedava co mi povie, a ako to bude vyzerat.V pondelok idem na krv, ale teraz viem,ze to nevyslo, mala som test na 11 den negativny.Uz som si aj poplakala, tak som s tym nejako zmierena.A vidis ty mas za sebou 2 ivf?A teraz si asi zistila,preco sa ti nedari.Mala si vsetko zablokovane a nepracovalo to ako malo.A diki za radu, pojdem sa tam urcite ukazat,mozno mam aj ja nejaky problem.Pekny den

kamillka100
5. nov 2011

@jajabajaja ahoj, ked sa mozem opytat, tak ty si dostala mrchu a aj napriek tomu si tehotna?

sijust
5. nov 2011

Ahojte dievcata,mohli by ste mi pls poradit...dnes je akurat mesiac co som bola na OPU,vcera som bola na sone u svojej gyn. a stale mam obrovske vajecniky...dr.mi zakazala akukolvek fyzicku aktivitu...mali ste aj vy mesiac "po" stale take velke vajecniky?neviete kedy sa vratia do normalu?moc moc dakujem za kazdu odpoved 🙂

miminkad
5. nov 2011

@sijust mne moja dr z CAR pisala,ze je to uplne normalne,este obzvlast ak si tehu.toleruju sa do 10cm,ale casto aj do 12cm.skus viac tekutin a hlavne ten oddych ak mozes.mne sa uz trosku vraj zmensili.ale urcite nie do normalu

sijust
5. nov 2011

@miminkad jeej moja,dakujem za odpoved... 🙂 a nevies ci moze este aj teraz hrozit OHSS?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre