Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

katka1177
6. nov 2011

@timona ziadne ziadny.... pekne tomu ver!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 a bude!

timona
6. nov 2011

inak mne Valky povedal ze od prveho dna MS mam zacat brat estrofem 2x1 a ze koncom MS mam ist za nim na kontrolu. Ale podla protokolu co mi dal sa pred KET berie prvych pät dni estrofem 2x1 a od siesteho dna sa davka zvysuje...tak neviem, ked mi bude MS koncit nejaky siedmy den a vtedy pojdem za nim ako mam brat ten estrofem od toho piateho dna?A nechcem ist na kontrolu piaty den ked este budem mat MS..

annamary27
7. nov 2011

@ursula5 super,že ms prišla včas...budeme pár dní po sebe mať Ket a čakať a čakať ..... 😀 😀 😀 😀 😀

ursula5
7. nov 2011

@timona ja mám rozpis prvý 7 dní 1x1 tabletka estrofenu od 8 dňa - 14 deň 2x1 tabletka a potom sa mi zdá že zas len jedna tabletla + ustrogestan od 15 dňa. všade tie lieky dávajú ináč 😀

ursula5
7. nov 2011

@annamary27 Tebe to na kedy vychádza??? idem sa objednať do Heliosu na sono a pohovor asi 19tehoho to je presne 14DC a je to piatok 🙂

annamary27
7. nov 2011

@ursula5 ja chcem ísť na kontrolu 13ti den,to je 15.11. a vklad je v protokole písané medzi 16tim a 18tim dnom,tak hádam najneskor by bol 20.11.

annamary27
7. nov 2011

@timona ja beriem estrofem 3*2od 1dc a od 14dc mi pribudne 3*2utrogestan.

ursula5
7. nov 2011

@annamary27 no u nás píšu kontrola 14-16 deň a vklad 19-20DC tak som zvedavá, všade je to ináč 😉
@timona
baby kde chodíte do centra sa mi tie rozdieli zdajú čudné 😎

annamary27
7. nov 2011

@ursula5 ja chodím do Blavy,Gin Fiv,u nás je kontrola na 10ti až 14ti den a krv mi potom budu brať na 14den po vklade.

84matulik
7. nov 2011

@jajabajaja ahojky, tak super....ja tiež budem asi na PN čo najdlhšie, ale skôr kôli zbytočným stresom v práci....a aj tak to tam neviem nejak vydržať.....No pekne, u nás za ultrazvuk neplatí po zákroku...no pekne....budeš aspoň vedieť....No už sa neviem dočkať...hrúza...vo štvrtok idem....hih...tak som zvedavá hrozne moc...A brucho ťa bolieva stále???? je ti aj zle, alebo niečo...

84matulik
7. nov 2011

@annamary27 ahojky, ty si bola teraz na vkladaní??? a ku komu chodíš???ja harbulakovi....

silvinnka
7. nov 2011

tak kocky,rano som testikovala....vysledok // krasne,silne kolajnicky 😀 😀 😀

daduliana
7. nov 2011

@ursula5 dik,ja som len chcela vediet kedy sa dozviem, ze ci su to dvojcata alebo jedno,povedia mi to uz na ultrazvuku na ten 14 den??

annamary27
7. nov 2011

@84matulik ahoj,ja sa len chystám na vklad mrazáčikov,chodím k dr.Stenovej.

ela304
7. nov 2011

@silvinnka gratulujem, to je super. Mna čaká krv zajtra aj sono, tak som zvedavá. Je to 50:50. Raz bolesti ako na mrchu raz nic. Ty sa ako cítis?

silvinnka
7. nov 2011

@ela304 dakujem,no pocity...do vcerajska v podstate nic,akurat ob-den co ma pobolieva v podbrusko ako na menzes a vcera som zacala trosku citit prsia,dnes uz zacali dost boliet....inak vobec nic,akurat este unava,ale to pripisujem utrogestanu 😉 ...ono fakt aj tie priznaky su 50:50,bud je clovek tehotny alebo sa blizi menzes....cele je to klamlive....sono mas zaroven s krvou?wau....u nas je na 14 den krv a potom o dva tyzdne az sono 😉 velmi Ti drzim paste a verim,ze zajtra aj ty mna potesisi s dobrou spravou !!!

ela304
7. nov 2011

@silvinnka no v Heliose robia sono preto, že ak by bolo mimomaternicové, tak to pozerajú pre istotu. Na sone nepovedia nic, caka sa len na krv. No ja už podla sliznice budem vedieť ako to vyzerá. Uvidíme. tieto dni ma dost pichá v podbrušku. Raz vľavo a raz vpravo. Tak uvidime. Ved ked nic, tak nam vyslo 6 mrazačikov

silvinnka
7. nov 2011

@ela304 boze,ze mimomaternicove,tak ja si budem musiet na sono este pockat,kurnik dufam,ze miminka sa uhniezdili pekne v maternici a nelabzovali mi po brusku k vajcovodom 😕 ...urcite zajtra budes mat dobre spravy!!!pichanie je dobre,pekne sa Ti to tam dolu roztahuje!!! A ziadne,ved ked nic.....,teraz sa oekne usmej a prihovaraj sa k drobcom 🙂)

ursula5
7. nov 2011

@ursula5 tak moja moji chalani majú 8.11., takže ja Ti už dopredu zagratulujem lebo ako sa poznám a pri tých spravách čo tu načítam mám potom v hlave pele mele 🙂
Tak všetko naj a nech sa Ti splní Tvoje najväčšie želanie ..... 😀 🤐 🙂

ela304
7. nov 2011

@silvinnka veď hej, ja viem 🙂 treba pozitivne myslieť. 🙂 Môj manžel to berie ako tutovku, ide v nedelu lyzovať a mna neberie lebo, že budem tehotna. Joj, tak rada by som bola doma a nesla lyzovať, to by bola frajerina 🙂 🙂 🙂 No už to mam za pár, tak uvidime. Prvý krát v živote co som netestla. Sranda!!!

ursula5
7. nov 2011

@daduliana tak to Ti nepovedia isto na 14 deň, na to si budeš musieť ešte počkať 😀

ursula5
7. nov 2011

@silvinnka gratulujem 😉

ursula5
7. nov 2011

@ela304 držím palce na zajtra, nech je výsledok pozitívny 😉

silvinnka
7. nov 2011

@ursula5 dakujem ,dolezita bude v piatok krv ....potom sa zacnem tesit ,tak ako sa patri 😉

ursula5
7. nov 2011

@silvinnka ok tak príjemné tešenie 😎

holly74
7. nov 2011

@silvinnka Silvi, gratulujem 🙂 🙂 🙂

silvinnka
7. nov 2011

@holly74 dakujem 😉

moncibubu
7. nov 2011

Ahojte babenky tak ja mam uz vysledok z krvi-zial negativny, tak vam drzkam palceky, aby vam to vyslo.Dam si chvilku pauzu a potom pojdem skusit ket.Drzte sa.

daduliana
7. nov 2011

@ursula5 😀 ja viem, ze mi to nepovedia na 14 den,to idem este len na krv.chcela som len vediet kedy sa potom ide na ultrazvuk,tam uz mi to povedia 🙂

timona
7. nov 2011

@ursula5 ja chodim do iscare v Ba, dufam ze som dobre pochopila ako mam brat tie hormony...lebo uz som z toho fakt jeleň...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre