Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jaruska74
13. jún 2009

dakujem vam za rady.......🙂

marsula
13. jún 2009

kiari, nasa vlna pride na 100%, niet pochyb. 😀

bittka13
13. jún 2009

ahojte akocky ako sa citite ???

mna od vcera bolia krize a picha ade tade... myslim, ze sme to tentokrat asi nezvladli a mrcha je na ceste 😔, aj som si rano robila test ale v case urcenom na vysledok bola len / ☹ a potom neskor sa tam objavila taka druha uuuuplne svetlucka.... tak neviem ci sa toto da pocitat ?!? asi nie.... ☹ ☹ ☹ teda v navode pisu ze po 10 minutach sa nema test odcitavat.... mate s tym nejake skusenosti ????

loginka
13. jún 2009

ahoj bitka,
nechcela som, ale dnes som si aj urobila test a nemala som
nic, takze bud skoro alebo ..
to je tak s tymi testami, myslim si , ze este na objektivne posudenie je to skoro, v tvojom aj mojom pripade
mne sa tiez raz stalo , ze sa potom , po case objavila - nebola som tehotna, a zase naposledy po IVF som mala negativny test aj ked z krvi som bola tehotna
tak si vyber 🙂
kaslat na to, kym nie je poriadna mrcha mame sancu
a uz by si mala dostat?, lebo ja az ked mam ist na krv

katy7
13. jún 2009

Ahojte babenky

matelko, luly - strasne moc vam blahozelam, drzte sa tehulky

bittka - ja mam tiez uz druhy den tu druhu ciarku taku slabucku ale mam aj mrchu, od vcera poriadne silnu, takze neviem, neviem, mam zmatok v hlave, ale snazim sa lezat. V minulom cykle som tu druhu ciarku vobec nemala, tak teraz fakt neviem ...

loginka
13. jún 2009

katy, kedy mas ist na test?

bittka13
13. jún 2009

loginka - ja by som mala oficialne dostat mrchu v zajtra alebo pondelok.... 😖 ale zatial to prebieha standardne... tj vzdy tak den dva pre mrchou mi je tak ako teraz.... takze.... no proste obavam sa ze je to jasne... ak sa nerozbehne mrcha este testnem v pondelok rano a ak bude zase len / ... dilema je doriesena..... 😔

katy7
13. jún 2009

liginka az v stredu

bittka13
13. jún 2009

loginka - a bolia ta aj prsia ??? lebo mna dost....

loginka
13. jún 2009

baby, mna s tym krvacanim utesuje to, ze krvacat mozes aj ked si tehu (aj ja som predtym spinila) bittka aj stymi pocitmi to moze byt
a testom neverim 🙂
takze podla toho sanca je stale 🙂

katy7
13. jún 2009

baby drzim pasticky, u mna to asi uz je pase, keby to bolo len spinenie, tak je to mozno OK, ale tato hlupa mrcha ☹

bittka13
13. jún 2009

... no tak uvidime... tak teda kym nepride naozajstna mrcha... priebezne sa ohlasim a haste sa aj vy.... 😒 takze skusme si drzat vsetky palce... 😉

loginka
13. jún 2009

drziiiiiiiiiiiime 🙂 🙂 🙂

katy7
13. jún 2009

tak teda tfuuuj, tfuuuj, tfuuuj nech to vide 🙂 🙂 🙂

bittka13
13. jún 2009

😉

marsula
13. jún 2009

ahojte babule, ja uz koncim s mrchou v PO ma cakaju testy. A dr. povedal ze ked krvacam ze neznamena ze nie som tehotna. Tak sa neobavajme az kam nie je konecny verdikt. Nasmu zdraviu taketo trapenie nepomaha. A ked by to aj nevyslo s cim uz ratam, tak idemem do toho zas nie? Teda ja isto.

katy7
13. jún 2009

ahoj marsulka mas uplnu pravdu, ten strach nerobi dobrotu, ale aj tak v niektorych chvilach myslienkam nedokazem rozkazat... ale stale je nejaka sanca 🙂 . Mne ak to teraz zasa nevide, tak este jeden pokus si dam, to by uz bolo 3IVF. No co uz

elisa7
13. jún 2009

ahojte cakatelky,len to nevzdavajte,kym nemate vysledok z krvi,a aj keby to tentokrat nevyslo,raz sa to urcite podari.nam vyslo az 3.IVF (bohuzial zle dopadlo) ale KET nam to vynahradil dvojnasobne...potom hned zabudnete na vsetky tie predchadzajuce neuspechy.....drzim vam palce 🙂

marsula
13. jún 2009

pekne hovoris elisa.
Katy a mrazaciky ty nemas? My nie.
Ved ja machrujem trosku aby som vam dala odvahu, aj ja sa trapim a premyslam, ale uz to nie je take ako to bolo. Uz som na tom lepsie. Asi aj preto ze uz som sa zmierila vdaka mrche s tym ze to asi nevyslo. Tak a zacinam navnadovat na dalsi pokus 😉

kukulik30
14. jún 2009

Dobre ranko, baby sa uz treti den som vycikala //, dnes uz je ozaj krasna..som 6. den po ET 😵 ...ja sa taak tesim, drzte palceky, nech silneju viac a viac 😉

loginka
14. jún 2009

kukulik 🙂 drzim, drzim 🙂 🙂

ja som radsej netestovala 🙄

kukulik30
14. jún 2009

loginka..a preco??? si chcela v nedelu, ja ti cakam, ake spravy donesies 😉

kukulik30
14. jún 2009

mas nejake priznaky, lebo ja nejak nic mimiriadne 😅 😕

loginka
14. jún 2009

lebo ja trdlo, vcera som testla a nic, tak som si pomyslela, ze asi je skoro 🙂
skusim zajtra
priznaky - tazko povedat, prsia citim, aj brusko semtam, ale ono to moze byt aj z liekov, takze...
ty si kedy mala OPU?

kukulik30
14. jún 2009

3. 6 som mala OPU, 8. 6 transfer 🙂

kukulik30
14. jún 2009

takze dnes si 9 den po transferi?

loginka
14. jún 2009

ja som mala 5.6.
a ozaj ziadne priznaky?

loginka
14. jún 2009

uz mi sibe OPU som mala tiez 3.6. 😝
takze ako ty 🙂

kukulik30
14. jún 2009

ja uz ani neviem, co su priznaky, pichne ma sem tam vo vajecnikoch..obcas kes sa natiahnem, ked lezim, mam pocit, ze prasknu, tak zaboli...ale inak nic extra

kukulik30
14. jún 2009

len si nemala predlzenu kultivaciu..vkladali ti na treti den...tak 9. 10 by uz mohla byt ciarocka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre