Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

angel78
16. mar 2009

uz tu asi nikto nie je, ale chelaby som ta povzbudit Dafy, nevzdavaj nadej. test este neznamena, ze si neni tehu, ale ak stratis nadej, tak si to len mozes pokazit. treba verit az kym ti nepovedia vysledok z krvicky. ved ty sinemala ani predlzenu kultivaciu a ani asistovany heaching(lepidielko) takze kludne moze byt, ze sa zahniezdilo az neskor. nezufaj!!! 😵

elisa7
16. mar 2009

ahojte,blahozelam majke aj mayke 🙂 pekne sa to tu rozbieha.....
ja som mala tiez druhu ciarku slabu alebo po limite,silna bola az na 11.den,a vyslo to...
Dafy,HCG rastie velmi individualne,este to urcite nevzdavaj....
ja este stale obcas trochu slabo spinim,tak neviem ako dopadnem...UZV mam o tyzden...
Janula,ako sa mate, dufam ze pekne rastiete...
neviem co je s druhou majkou,dlho sa neozvala,tak dufam ze vsetko v poriadku...

janula13
16. mar 2009

elisa ahoj a ty ako?uz sa neviem dockat tvojho utz, kolko ich tam bude, dufam ze ta privitam v klube dvojickovskych, dufam ze nemas nic proti 😀 my sa mame az podozrivo dobre, nic neboli, len tekvica trochu, ale to bude tlakom a krpci vystrajaju, zacali aj v noci, tak im dohovaram, nech si to nezvykaju a potom dospavaju cez den..oni mozu, ja nie..a ci rastu? hadam ano 😀
majka sa hadam ozve co skryva aj ona 😉 drzte sa 😉

majkabb
17. mar 2009

dobre rano dievcatka!! tak ako sa dnes mame? ma niekto nejake dobre novinky?
Mayka drzim palce a myslim na teba ,,o jakej budes mat vysledok ,tej krvicky?????????? 😵
neviete niekto co je v Majkou2309,,uz dlho sa neozvala!!! 😖
Vcera som bola v praci ,myslela som ,ze tam umriem ,tak ma strasne boleli krize ,,uz som nevedela ako mam sediet 😀 😀 😀

mayka
17. mar 2009

majka ahoj .
O druhej budem volat za vysledky tak som cela zvedava ci som nahodou nemala fatamorganu. Uz neverim ani vlastnym ociam. 😀
Rano som si robila test znovu a bola tam aj druha ale uuuuuuplne slabunka a az po nejakych 5 minutach. Tak uvidim ci to nebol len ocny klam.
Drz palce.

Inak ja som taka unavena dnes. Vcera som zaspala o osmej ale mala som velmi takzy a stresujuci den kvoli otcovi tak dufam ze som neuskodila babetkam.

luly3
17. mar 2009

mayka držím palce ako len viem 😉

majkabb
17. mar 2009

ja ,,sa nemozem dockat ,,modlim sa aby to vyslo ,,ja idem do prace az o 13.30 ,,to je na SK uz pol3 ,,tak to mi este stihnes napisat ,ja myslim positivn spravicku 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mayka
17. mar 2009

luly dakujem aj tebe. velmi sa bojim ze mi povedia "negativne" Ked uz som si vyrobila taku obrovsku nadej. Ale stale musim ratat so vsetkym. To je len zaciatok vsetkeho.

luly3
17. mar 2009

mayka ak ti test ukázal // tak to negatívne rozhodne nebude
neboj sa moja 😉 teraz len aby bolo kraaaaaaaasne HCG

majkabb
17. mar 2009

ved jasne ,,ze musime mat este nejaku rezervu 😉 ale na druhej strane musime verit 😵 😵 😵

mayka
17. mar 2009

luly som zvedava kolko bude to hcg . Davali sme si dnu dve embrijka totiz.

majkabb
17. mar 2009

Mayka ja tu skocim nesko rmusim ist nieco uvarit..... tak okolo 2 tak mi urcite daj vediet ,,drzim vsetky prsty aj na nohach 😵 😵 😵 😵 😵

mayka
17. mar 2009

ja musim pracovat tak tiez sa ukazem neskor. tak zatim babulky. 😉

bonsai
17. mar 2009

mayka..držím palce a verím, že sa podelíš aj s nami na koníkovi..ináč dievčatá, kedy sa uhniezďuje embryjko po prenose..2-3 dník..

dicinka1
17. mar 2009

drzim vam vsetkym dnes palceky..kto caka na vysledky 😉

bonsai
17. mar 2009

dicinka..ja osobne Ti ďakujem.. 😉

majka2309
17. mar 2009

ahojte vsetky....konecne som zozbierala sil k vam znovu prist...aj ked som tu nebola stale som na Vas myslela...citila a teda aj citim sa hrozne...je mi strasne zle...a nemam na nic chut...a tiez spinim☹

mayka
17. mar 2009

bonsai je to krasne popisane na www.rodinka.sk Pozri hore tehotenstvo a tam je clanok od oplodnenia az po....

angel78
17. mar 2009

ahoj majka, nezufaj, uz si mala test z krvi?

majka2309
17. mar 2009

angel...ano mala lekar mi potvrdil..starosti mi robi to spinenie☹

majkabb
17. mar 2009

ahoj Majka 2309 ako sa teda mas? bola si na tej pohotovosti alebo si sla k doktorovi? nespravila si si test?

majkabb
17. mar 2009

angel ty sis si este nerobila test?

melisska
17. mar 2009

dievcatka, ahojte 😉
majka mas IP 😉

mayka cakam na pozitivnu spravicku 🙂

majkabb
17. mar 2009

kde ste vsetci????????????????????
melisska ,,,myslela si mna?

mayka
17. mar 2009

meliska co to prosim znamena biochemicke tehotenstvo? To je len potvrdene z krvi ale na ultrazvuku nic? Vsimla som si ze to mas v pase. ☹

majka2309
17. mar 2009

majkabb...bola som vb nemocnici..lekar mi urobil ultr. a vravel ze babatko je tam ...ze to spinenie moze byt zapricinene tym, ze druhe embryjko kolabovalo...pretoze mi vkladali 2

majkabb
17. mar 2009

jej to som rada ,,,tak to musis vydrzat ,,len klud a bude to dobre ,neboj 😵 hlavne ze tam babo je a drzi sa!!!!!!!

majka2309
17. mar 2009

majkabb....trosku ma to ukludnilo....aj ked stale mam strach....majka ty robis testik v piatok ze??...ako sa citis?

pahu
17. mar 2009

Držím palčeky babulky 😉
Mayka, čakám...

majkabb
17. mar 2009

neboj 😵 😵 😵 hlavne sa nenervozni
ja som si robila test vcera ,,tak tam bol taky uplne slabulinky tienik ,,ale bol tam viditelny!!!!!! 😵 tak neviem uz som si viac nerobila ,pockam uz do piatku ,,bolesti mam stale ,hlavne krize a zacali ma aj prsia 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre