Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dejna0412
22. apr 2015

@ereska no tak ja som na tom ako ty...bolia z bohu z vonka a bradavky pomenej....no prsia mam riadne co mam C tak mam teraz D🙂)kozy mi utekajú von🙂)

dejna0412
22. apr 2015

@silvia545 ahojky,tak ja som len teraz unevena s prace chrbat boli nohy opuchnuté:(((neboj vsetko bude uz len dobre 🙂)síce aj ked si myslim,z e s toho nic nebude:(((zajtra by som mala dostat ms 🙂

ivka3901
22. apr 2015

@rearo no ved to som bola aj ja velmi preto som už radčej netestovala dneska až na 11 alebo 12 den po KET budem 😒 ale musíme veriť aj ked je to ťažké a mne každý píše mysli pozitívne a dáme to 🙂 🙂 🙂

ivka3901
22. apr 2015

@nikadomi dík za útechu ved uvidíme či já len sa preto pýtam kedže som mala vklad na 20 DC že či teraz ked sm už 29 DC že či možem považovať,že mi meškajú ?

rearo
22. apr 2015

@ivka3901 moja ja som 15 dni po et ....a test onicom

renitr
22. apr 2015

@ereska stimulka bola uplne OK. Mali sme 5 vajicok , do 3 dna ostali len 2 a tie sa na stvrty den prestali delit. Ale nevadi ideme dalej. V pondelok ide manzel na jedno vysetrenie na fragmentaciu spermii a podla toho uvidime ako budeme pokracovat... Tebe moja drzim velmi palce aby to teraz uz vysloooooo)))

ivka3901
22. apr 2015

@rearo ahá sory já som zabudla,že kedy si mala vklad a ozaj na krvičku ideš kedy?či už si mala ísť nie?

rearo
22. apr 2015

Zajtra idem

nikadomi
22. apr 2015

@rearo faaaakt??? Dokelu!!! Ja som popravde verila aj za Teba, hlavne ked to brucho si mala take tak ze sa uchytilo... Kazdopadne zajtra chod na krv motyka niekedy vie vystrelit

renitr
22. apr 2015

@ivka3901 neries menzes lebo aj tak ho uz nedostanes 😉 Drzim ti palce

ereska
22. apr 2015

@dzurkomaj mna 6 den po aj vlavo riadne pichlo a o chvilu v pravo a potom 7 den v pravo a trvalo to zo 5 sekund ten 7 den dnes len take pichanie sj tam aj tsm tak v podbrusku inak na tom teste aj manzel videl toho ducha

rearo
22. apr 2015

@nikadomi veľmi som sklamaná...

ereska
22. apr 2015

@renitr mojko to bol kolky pokus ? Verim ze coskoro to pride nasadia spravnu liecbu a bude ok

ereska
22. apr 2015

@dejna0412 to bude ono ;) kolky si den po a ake vkladali?

katka17044
22. apr 2015

stale mi kolise teplota nechapem raz 37 a potom 37,3 a tak dokola

renitr
22. apr 2015

@ereska mali sme 2 IVF vo Ferte v BA a teraz sme isli do SOFT do Brna. Este stale mame v zalohe 1 IVF cez poistovnu, lebo SOFT sme si hradili sami. Juujj som naozaj zvedava ako dopadneme na tej Fragmentacii. Tam sa vysetruje poskodenost spermosiek. Duuufam ze to bude OK ...

ereska
22. apr 2015

@renitr musi to byt ok insie si nepripustajte

rearo
22. apr 2015

Pozrite mi to lebo ma slak trafi od nervov...15 den od ET a nic ...

ereska
22. apr 2015

@rearo tebeeee šiši ved to je supeeeeeer nestresuj je to taaaam juchuuuu

mariajuraj
22. apr 2015

Vsak aj ja to tam vidiiiiiiiim

nikadomi
22. apr 2015

@rearo ake nic??????????? Ja tam vidim serioznu druhu ciarocku!!!!!!!!! Zajtra rano sup sup na krv!!!! 🙂

renitr
22. apr 2015

@ereska dakujem moja budeme sa snazit... 😉

rearo
22. apr 2015

To je len ten váš duch...bola si somnou niki a maď silnú farbu ja nic

nikadomi
22. apr 2015

@rearo no hej sle kazda sme ina kazdemu ine vkladali, inak stupa hcg!!! Toto sa neda porovnavat predsa. Daj si povedat skusenejsimi!!! 🙂

rearo
22. apr 2015

@nikadomi myslis ze stoho nieco bude? Take mam nervi az sa trasem...

ereska
22. apr 2015

@rearo bud vklude babatko je v brusku , tehulka nestresuj je to na najlepsej ceste rano pekne na krvicku

nikadomi
22. apr 2015

Ver ze aj ja som mala aj vcera pred krvou a to som mala istotu ze to bude ok... Tak klud, uvarit caj, nohy vylozit a pokusit sa zaspat co najskor. Juuj ale si Ty nejaky pesimista, ine baby by vrazdiliii len aby mali takyto test. Takze pokoj, babatku to skodi... @rearo

rearo
22. apr 2015

@ereska si zlata...moooja

rearo
22. apr 2015

@nikadomi som zvedava na zajtra,co mi povedia ok...pokial ja nevidim poriafne cervene palicky tak nic moc,ale dakujem...zajtra dam vediet dalej co a ako...ok?

katka17044
22. apr 2015

@rearo a niiiiiiiiiiiiiiic???????????? prekraaaaaaasna ciarka 🙂)))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre