Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

14nunu10
5. júl 2016

@anonymka666 ja som ho mala pri treťom tehu ale ja som bola spokojná,vždy mi pravdu ukázal ..Ja chvalim aj ten ..a ešte dobrý je Lady max tam sú dva ks za 3.90 a kupis v Dr.Max 😉

anonymka666
5. júl 2016

@14nunu10 a nerobi falosne duchy? Lebo zevraj su tie ciarky testovacie slabsie ako na inych testoch..ja sa nevyznam 😊

14nunu10
5. júl 2016

@anonymka666 mna nesklamali..a čo ja viem chváli si ich vacsinna

maculicek1977
5. júl 2016

@bobricek1979 bobríček a do akého mesta si sa to objednala na tu imunológiu? Neviem kde je také pracovisko najbližšie k môjmu bydlisku. Jasné treba vylúčiť čo sa dá a je dostupné a to aké protilátky si mala na mysli a z Caru ti dali nejaké tvoje výsledky? Vieš zaujíma ma to preto, lebo možno to aj ja budem musieť absolvovať..... Ďakujem papá

bobricek1979
5. júl 2016

@bebe133 Ahoj tak si držme prsty a kedy ideš ty?🙂

bobricek1979
5. júl 2016

@maculicek1977 dúfam nebudeš musieť a protilátky proti embrijkám to isté aj naopak spermie môžu vytvárať atď.je toho mnoho čo sa dá zistiť práve imuno ja som kedysi vminulosti bolana postkojituálnom teste a tam som bola alergická na spermie lenže následne dr s car to vylúčil skrz veľmi slabého spermiogramu býv.partnera tak uvidíme.Idem kôli svojmu kľudu a sme obj.do Prešova.Ale je imuno aj Ke v Nitre tam je vraj naj.

ereska
6. júl 2016

Ahojte ja som bola spokojna s gravitest od cemio do 3 eur a 3 v baleni 🙂

vevericka53
6. júl 2016

Dobre ranko dievčatá , ja som nevydržala som sa dnes testla( 8. Den po ivf ) a žiaľ test je negatívny 😢😢😢😢😢😢 Žiadny dušík nič ... Je mi nanič 😢😢😢😢😢

1veverica
6. júl 2016

@vevericka53 ahojicek, este nestresuj, testy nie su take presne, a pri babach pomalsie stupa hcg, pockaj na krv, kedy mas ist na testy? kym nekrvacas stale je nadej 🙂

vevericka53
6. júl 2016

@1veverica dakujem pekne za povzbudenie, budúci pondelok mam ist na krv...

1veverica
6. júl 2016

@vevericka53 tak este fakt vydrz, ja viem ze to je tazke, ale tak mne napr. rovno v centre povedali ze netestovat, bo to zbytocne vystrasi, tak verim ze to je ten tvoj pripad 🙂 to uz ti tak zbehne do pondelka, raz dva

vevericka53
6. júl 2016

@1veverica som pako, len som si spravila nervy....no nič treba veriť ze to bude dobre... A este raz ti dakujem moja...😘

14nunu10
6. júl 2016

@vevericka53 jasné že to bude dobre👀skús ešte v deň krvi alebo deň pred odberom krvi ak tak ale vôbec nieje nič stratené 👍👍👍

vevericka53
6. júl 2016

@14nunu10 dakujem za povzbudenie, vážim si to 😘

bebe133
6. júl 2016

@bobricek1979 26 jula sme objednani, uz nech to tu je. Lebo clovek stale na nieco caka 🙂

bobricek1979
6. júl 2016

@bebe133 No mi niečo hovor tak to ste pár dní pred nami.A čo to ešte čakať o výsledky ..a kde idete na imuno aké mesto my Po.

1veverica
6. júl 2016

@vevericka53 nie si pako, prestan, vsetky tak tuzime po babatku, ze proste nie vzdy sa to da vydrzat, taku dobu. Len bud fakt kludna, aby si si nieco neprivolala sama, pockaj do pondelka, a uvidis 🙂 Zelam nech ti to rychlo zbehne, viem ze su to nervy 🙂

xxxena
6. júl 2016

@vevericka53 ahij nestresuj, ja som si tiez robila test na osmy den,bol biely. Potom som si urobila v den odberu krvi a tam uz bol duch. Verim,ze to je aj tvoj prípad! !!!drzim palce ✊✊✊

vevericka53
6. júl 2016

@xxxena ďakujem pekne za podporu, modlim sa aby to tak bolo😘👍

leelloo
6. júl 2016

Dievcata, ja som dnes 4 den po ET, mam pocit, ze to nevyslo, viem, ze by som nemala vesat hlavu, lebo je este skoro, ale je to pocit, Pred chvilou som si precitala tento clanok a placem ako diva. Viem, ze sa v tom vsetky najdeme. Tak nam zelam pevne nervicky 🙂
https://www.facebook.com/notes/martin-poliačik/...

1veverica
6. júl 2016

@leelloo joj moja fakt nesmut, ja osobne som nemala ziadne pocity zeby to malo vyjst, len som verila, drzim ti velmi palce, a fakt nezufaj, pockaj na krvne testy 🙂

leelloo
6. júl 2016

@1veverica dakujem, stale dufam v kutiku 🙂 ked vas tu citam, tak ma to povzbudzuje, ze to moze vyjst, aj ked nemam ziadne pocity alebo priznaky. Toto je to najhorsie cakanie.

14nunu10
6. júl 2016

@leelloo ale nieee,mojaaa,hlavne ešte nerezignuj a nevesaj hlavu...určite ta výsledok pozitívne naladí 😉tieto depky chápem sú z toho dlhého čakania a človek si urobí skôr záver ako by mal ..
Ten clanok je fakt trefný až mi slzicky do očí vbehli 😕😓
Ja peciem cokoladovy koláč a snažím sa nemyslieť na zle veci

lmt
6. júl 2016

@leelloo nebud smutná, ja som na tom rovnako ako ty, tiež som 4 den po vklade, asi sme aj spolu boli ked tak nad tým uvažujem. bude to dobre, len treba myslieť pozitívne.

leelloo
6. júl 2016

@14nunu10 joj, bodaj by si mala pravdu 🙂 cokoladovy kolac znie super, ja by som si dala aspon za kybel zmrzliny 😀
@lmt ano, boli sme spolu. Je to tazke, ked stale cakam na nejaky impulz/naznak/priznak a mam pocit, ze stale nic. Musim sa trochu pozbierat a odohnat tie zle myslienky 🙂 drzim palce aj tebe

1veverica
6. júl 2016

@leelloo tak toto vobec neries, ja som nemala vobec nic, a kebyze som nebola na IVF, ani neviem ze som tehu, zle mi bolo za 6mesiacov dva krat, jedine nemam kramy, a som viac unavena ako zvycajne, a jasne teraz uz trosku brucho vidiet, ale inac ziadne nezvycajne pocity, fakt na toto sa vykasli, kazda sme ina, inac to prezivame. Vyckaj do pondelka budes mudrejsia 🙂

leelloo
6. júl 2016

@1veverica vyckam, dakujem za povzbudenie 🙂

aluska1404
6. júl 2016

Ahojte dievcata prosim chcem sa spytat pri uhniezdeni ste mala niektora mala niake priznaky?Ja som pri et mala take svrbkanie aj pichanie nepodarilo sa.a teraz 3 den po ket ma bolia krize a sem tam matrenica a zdute brusko.mozte mi prosim napisat ako ste na tom vy dakujem za odpoved

meli8412
6. júl 2016

@aluska1404 Niekto spini pri zahniezdovani, ale ja som nic necitila.

14nunu10
6. júl 2016

@aluska1404 každopádne tieto pocity sú na výbornej ceste ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre