Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

meli8412
13. dec 2015

@evipeti Hcg kazde 2-3 dni sa zvysuje, zajtra by mal byt rozdiel. Drzim palce!

mimika1973
13. dec 2015

@evipeti preco taka netrpezlivost? treba trosku pockat s testovanim! 😉 Najlepsie ten 10 ci 12.den ked uz nie ten 14. teda ....takto je len zbytocny stres.
8.den je dost skoro. Krvacanie, teda skor to spinenie je sposobene nidaciou vacsinou...myslim, ze je to na dobrej ceste u teba, chod na krvicku, to je ovela istejsie nez testy a ciarky. 😉

ckatka
13. dec 2015

@evipeti nnedostala si pri ET nejaký Pregnyl? Na 8 den sa môže ešte objaviť a testy ti budu duchovat...dolezite je aby stmavla...

hennka2
13. dec 2015

@mimika1973 .. uplne suhlasim, ja testovat nebudem vobec, nebudem sa zbytocne stresovat ... bud mi to ukaze samo telo, co sa deje, popr. pockam na krvny 100% test ... stresovat sa pocas tych 2 tyzdnov nikomu nic dobre neprida ..

ema0408
13. dec 2015

Dievcata, nemate niektora skusenost s tym, že ste zacali krvacat na zaciatku 7 tt a vsetko dopadlo ok? ...akurát som prisla z Kramarov, doktor povedal,že objektivne nevidi, preco som zacala krvacat...ze embryjko tam je, aj bolo pocut tlkot srdca....strasne sa bojim...

elenkaba
13. dec 2015

@ema0408 ja som mala slabe krvacanie v 6+5tt, bola som u dr, taktiez nevidela hematom ani dovod krvacania, nasadila mi duphaston a ascorutin. Krvacanie bolo iba jednorazove, cca od 14 poobede do osmej vecera, potom to ustalo. Bola to cervena krv ale nebolo jej az tak vela. Ale dopadlo to dobre, bola som PN a klud. rezim. Neskor som este v prvom trimestri slabo niekolko krat spinila, vzdy ma to vystrasilo ale vdaka bohu vsetko OK zatial.

elenkaba
13. dec 2015

@ema0408 neboj, ja verim ze to aj u Vas dopadne dobre. Ale treba klud. rezim a davat si na seba pozor.

ema0408
13. dec 2015

@elenkaba no mne pichli injekcie na zastavenie krvacania a ze mam brat nadalej utrogesran a estrimax...mnecsa teda riadne spustila krv, nie len tak trosku☹...ja som pred tym nebola PN, tak sa bojim, či aj to neuskodilo...

evipeti
13. dec 2015

@meli8412
@mimika1973 počkám si na tú stredu, už testovať nebudem, len ma prekvapilo to slabé špinenie.
@ckatka pregnyl som mala, tak asi aj to ovplyvňuje tie slabé čiarky.... už to nebudem vôbec riešiť, dúfam že sa dočkáme vytúženého výsledku!
Ďakujem za vaše príspevky a povzbudenie...

meli8412
13. dec 2015

@evipeti Teraz si bola na et alebo ket? den vkladu ti dali pregnyl?

meli8412
13. dec 2015

@ema0408 Drzim ti palce, aby vsetko dobre dopadlo. Vela lezat, mat uplne klud. rezim, tak, ako pise
@elenkaba
Ja som zacala krvacat v 13tt kvôli hematomu, skoro 2 tyz. som bola v nemocnici, stale spinim, ale zatial vsetko je poriadku.

evipeti
13. dec 2015

@meli8412 5.12. som bola na ET. pregnyl som mala len pred odberom vajíčok, takže to už je viac ako 2týždne dozadu.

ckatka
13. dec 2015

@evipeti tak to vyzera nadejne...mne supli pregnyl ešte aj v den ET, ze podpora sliznice

iskag
13. dec 2015

@evipeti Ahoj, odporucam ti vobec si nerobit testy, ja som si robila na deviaty den po vlozeni embryii a vysiel mi negativny vysledok a na druhy den z krvi mi vysiel pozitivny a teraz mame krasnu dcerku :D tiez som sa stresovala zbytocne.

ckatka
13. dec 2015

@iskag v krvi sa hcg detekuje skir ako v moci. Je to logickem 🙂 gratulujem k babu

meli8412
13. dec 2015

@evipeti Tak to uz urcite nebude pregnyl. Drzim palce, aby ciarka silnela. Ja som mala na 8. den, takyto test

iskag
13. dec 2015

@ckatka Dakujem, ved ma aj upozornovali, aby som si test nerobila, ale na deviaty den som to uz nevydrzala :D

mimika1973
13. dec 2015

@ema0408 len kludovy rezim, bud je dost prekrvena sliznica, alebo mensi hematom, ale dost casto sa to stava na zaciatku tehotenstva take slabsie spinenie, bud ruzovkaste alebo hnedaste, cerstva cervena krv je uz rizikovejsia! takze len sledovat nadalej pripadne dalsie sono a klud! 😵 V druhom trimestri uz bude lepsie 😉

nikus47
14. dec 2015

@ema0408 ahoj,aj ja som včera bola na pohotovosti,v noci som začala krvácať potom to prešlo do špinenia a teraz už nič.Robili mi sono embryjko tam je ale AS ešte nevideli.Včera som bola 5+5 tt,tiež sa bojím keďže už mám za sebou nejeden potrat,ale neostáva nič len veriť že toto dobre dopadne.Zjatra idem znovu na sono tak uvidíme či tam už naskočí aj srdiečko.Držím palce!!!!

tatianat1986
14. dec 2015

maculicek1977 - ďakujem za podporu, nevešám hlavu, len som smutná, musím to prekonať. Zatiaľ nič, s manželom sme sa dohodli, že to teraz zase na dáku dobu necháme na prírodu a uvidíme čo prinesie budúci rok

leoriki
14. dec 2015

@maculicek1977 ahoj...tiez cakam na schvalenie ziadosti..v Iscare MT..chystam sa tiez koncom januara 🙂

ckatka
14. dec 2015

@iskag ja sa poznam, tiez nevydrzim a budem skor 🙂

mozartka
14. dec 2015

@meli8412 dneska potvrdene syndrom zanikajuceho dvojcata... A ty ako, uz doma?

meli8412
14. dec 2015

@mozartka Oooo, strasne mi je to luto, ale o nedlho budes maminkou a to je hlavne. Budes mat krasne miminecko, bedeme v lete kocikovat.
Piatok som prisla domov, pustili ma z nemocnice pondelok, ale bola som u rodicov, inak by ma nepustili domov. Oddychujem a nic nerobim, to musim robit, co v nemocnici, je to tazke, ale spravila som nejaky kompromis.

ema0408
14. dec 2015

@nikus47
@mimika1973
@meli8412 dakujem za podporu..bola som teraz aj v Isceri, dala mi DR. Nejake lieky, ale nazov neviem rozlustit z receptu...mne prave sono nechcela robit, ked mi ho robili vcera, ze to nie je dobre...dokonca som sa zo stredy, co som mala povodny termin sona, musela preobjednat az na piatok...tak nic mi neostava ine, ako cakat, verit a modlit sa....

linda10
14. dec 2015

Ahojte baby tak ja som dnes bola na krv bohuzial negativne tak ako som to citila je mi nanic.Vam vsetkym zelam aby ste mali len pozitivne a aby sa podarilo.

nikus47
14. dec 2015

@ema0408 jas om sa tiež nato pýtala,či mi môžu robiť sono tak krátko za sebou a povedali mi že to je v poriadku,že nič zlé sa s tým nemôže stať. Tak dúfam,že naozaj to tak je,ja idem zajtra na sono ale mám strach.

meli8412
14. dec 2015

@ema0408 Sono je zasah do maternice, presvieti ju a ze vraj vyzaruje teplo, co pre babatko nie je dobre. Ked vcera bolo vsetko poriadku, mozno za den nic nezmeni, cakaju na srdiecko a piatok, kto vie, mozo bude. Drzim palce!

stella25
14. dec 2015

@mozartka ahoj, to mi je ľúto. A aj si niečo cítila, že nieje v poriadku? Či lensono uukazalo? Ale hlavné je, že druhé je v poriadku.

mozartka
14. dec 2015

@stella25 bolo to zle prekvapenie na ultz ☹ Ziadne krce, krvacanie, vobec nic, ze pri dvojickach stane sa casto

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre