Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nikadomi
29. apr 2015

@domuska11 ja som nemala a pokial sa na to citis tak podla mna pokojne mozete 🙂 uskodit nemoze a ci moze pomoct to neviem 🙂

lenocka171
29. apr 2015

@silviabn jejeej gratulujem ti velmi :-* a ak sa mozem opýtať bol to prvy pokus IvF ?? 🙂

domuska11
29. apr 2015

@nikadomi ja idem na ket.cize ok.preto ma napadlo ci to nepomoze na prekrvenie.uz sa chytam vsetkeho ☹

lenocka171
29. apr 2015

@nikadomi dakujem 🙂 ja sa uz tak teším ale aj bojim ... Sama neviem 😀 este sa v tom moc ani nevyznám a co to znamená keby som si dala tu predĺženú kultiváciu? Ja si chcem vsetko dat urobiť co sa da aj ked sa dopláca - embryoscope tiez použijem . Keby to nemalo vyjsť tak chcem byt aspon s tým pocitom ze som preto urobila vsetko ... Mam prácu za PC v kancli ale su to stresy niekedy... Tak este vobec nie som rozhodnutá ci Pn alebo nie ... Ja uz neviem co mam robiť zo sebou 😒

sweeti
29. apr 2015

@domuska11 Urcite nemozes nic pokazit ba dokonca ja som mala aj v papieroch ze je dobre mat styk,ale nestihli sme.Ale podarilo sa aj tak uz sme v 8tt 🙂 prajem vela stasticka

sweeti
29. apr 2015

@lenocka171 Aku ti zvolia stimulku je velmi individualne podla vysledkov a prip.problemov ake mate.Je bud dlhy alebo kratky protokol a aj to kedy zacnes ty nemusi byt ako sme to mali my ostatne.Ale neboj da sa to zvladnut.Ja som mala dlhy protokol pichala som si od 24 DC a potom bola kontrola 4 den menzesu a od toho dna som si pichala uz 2 lieky.Spolu to bolo okolo 20-21dni.A vklad potom zalezi kolko budes mat vajicok vhodnych na oplodnenie,kolko sa ich oplodni a ako sa budu delit.Keby sa ti vyvijalo dalej malo,alebo horsie bubliniek vlozia ti ich na 3den,ale ked sa bude dat embrioligicka ti ponukne PK kde potom vedia vybrat tu(tie) najlepsie na ET aby mali co najvacsiu schopnost uhniezdit sa.Neboj cele ti to rychle zbehne a bude,budu uz v brusku 😉 vela stastia prajem

lenocka171
29. apr 2015

@sweeti dakujem ti krásne 🙂 zajtra uz idem na odber vajíčok 🙂 dufam ze bude vsetko Ok 🙂 gratulujem inak k mimi :-*

zellva
29. apr 2015

@deni73 aha, no každopádne mi aj tak ostáva len čakať 🙂 ďakujem vám.

zellva
29. apr 2015

A dievčatá ešte otázka čo sa deje s už zmrazenymi embryjkami keď sa to podarí a ja sa rozhodnem nič nezmrazit?lebo už nechcem ísť na ďalší pokus? Dik

alison758
29. apr 2015

@zellva podpise papier a znicia sa

zellva
29. apr 2015

:(

zellva
29. apr 2015

@alison758 ja viem, že je to hlúpa otázka len toto je jediná vec s ktorou sa neviem nejako stotožniť. Ďakujem za odpoveď asi to treba brať ako fakt.

dejna0412
29. apr 2015

@zellva ale môžeš ich poskytnúť ako darovanie embry....myslim,ze Vám niečo zato zaplatia lebo odpočítajú z Vasho ivf

zellva
29. apr 2015

@dejna0412 Hmm to asi ide ale tiež neviem či je to správna cesta. No veď uvidíme či vôbec bude dopriate mne a manželovi mať aspoň jedno bejby. Potom sa budem sústrediť na tieto veci
Ďakujem vám baby kiež by som bola aspoň V štádiu ako vy, že už stimuluje, čakáte, tešíte sa. ;)

fazulienka
29. apr 2015

@zellva
alebo ich mozes darovat na vyskum

alison758
30. apr 2015

@zellva mne sa to tiez nepaci...nikdy nevies co sa stane ja som si dala zamrazit iba 5 ostatne chudence znicili ani mi nenavrchli ze ich mozem darovat alebo tak a uz mam poslednych 2 mraxiacikov a tehotna stale niesom

zellva
30. apr 2015

@alison758 och to má Mrzí, ani neviem čo povedať/ napísať. Môžem ťa iba povzbudiť a držať ti palce nech sa zadari čím skôr a obavy zmiznú preč. drz sa ;)

katka17044
30. apr 2015

Baby taka blba otazka ale vy ako vnimate to darovanie embryi? Pre mna to je nieco nepochopitelne... hrozne a neviem pochopit zeny ktore to spravia... ale neodcudzujem ich samozrejme... len neviem ci si uvedomuju ze to embryjko co daruju je ich dieta :( a ked sa to tej inej podari tak budu po svete chodit ich deti vlastne... ved to je akoby porodila a dieta dala na adopciu... nechapem to... ja by som to nikdy nedokazala zaroven nechapem ako to na svete bude fungovat ked takto deti budu behat kadejake od jednych rodicov vo viacerych rodinach a sa napr. raz dvaja surodenci do seba zalubia... neviem... take cele zvlastne mi to je.. nechapem to proste... myslim si ze urcite co v mojom pripade darovat len na ten vyskum ale v zivote si neviem predstavit ako mi niekde beha moje dieta... moja krv vsetko ktora bude mozno moja kopia a raz by som ju niekde stretla... no fakt silna kava na mna...

candour
30. apr 2015

@katka17044 Ja Ti to poviem takto, som veriaca, ostalo nam velmi vela zamrazenych embryii, v hlave si skor dokazem zrovnat ze embryo darujem ako ho mam nechat znicit, t.j. zabit...ale viem ze je ina situacia, ked niektore baby inu na ivf za ucelom biznisu, tj. ze im umelo vytvoria embrya len na ucely darcovstva..inak sa na to vsak asi divaju zeny ktore nemozu mat vlastne embrya..to iste s vajickami..

mischka1312
30. apr 2015

@katka17044 katka uz si si urobila testik?

katka17044
30. apr 2015

@mischka1312 dnes som bola na krv tak o 14 uz budem vediet.. co som si robila doteraz krv mam pocit ze su take iste

mischka1312
30. apr 2015

@katka17044 vlastne ty si uz dnes mala ist na krvicku,bola si? 😉

mischka1312
30. apr 2015

@katka17044 vcera co si davala testy tak to tmavlo,takze krv bude dobra,neboj sa! 🙂

katka17044
30. apr 2015

@mischka1312 nie krv ale testy :D

mischka1312
30. apr 2015

@katka17044 ano,sama by si si doma vcera len tak krv nezobrala... 🙂

katka17044
30. apr 2015

@mischka1312 mam dost strach... strasne sa bojim ze bude nizka hodnota... a ci to nebolo iba chvilku :(

katka17044
30. apr 2015

@mischka1312 ty ides na krv v pondelok?

mischka1312
30. apr 2015

@katka17044 neboj,bude to v poriadku,lebo bolo vidiet na testikoch ze ten druhy bola tmavsia ciarocka 🙂

katka17044
30. apr 2015

@mischka1312 dakujem 🙂

mischka1312
30. apr 2015

@katka17044 ano v pondelok Kati, ani nevies ako sa bojim ja...ja som test robila v 6-ty den,samozrejme ze na nom nic nebolo a nemam odvahu nic skusat. nic necitim,ziadne bolesti na ms,preto mam obavy z vysledku.ty mas aspon ciarocky na testikoch. to je dobre povzbudenie. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre