Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

isabella22
12. aug 2015

@katka17044 vsak tfuj tfuj aby si mala pravdu... 🙂

isabella22
12. aug 2015

@katka17044 chcela by som najradsej uz nech ej to za mnou...co sa ma stat sa stane ale verim ze bublinka zabojuje...dnes jej to musim dohovrit nech nevymysla ze sa na nu tesim 😉

katka17044
12. aug 2015

@isabella22 jooooj dufam ze uz nepride 🙂 boooze to bude pocit... zajtra uz budem vediet. viem ze ked bude hodnota okolo 30 nebude to ok to uz poznam ked bude nad 50 budem mat nadej a ked okolo 70 viem ze take su normal tehu a ked okolo 100 viac tak budem happy no ja som taka skromna :D ale naozaj to staci takto a potom je dolezite aby to slo dvojnasobne obden hore a nic sa nepokazilo a je to dobre.

katka17044
12. aug 2015

@isabella22 ten hcg neries to mas vynikajuce tam nemusi bojovat lebo je to ok ale co ti to vravel na tu sliznicu? ze ju mas nizku ci ako?

isabella22
12. aug 2015

@katka17044 budem moc moc moc na teba mysliet 😉 😉 a drzat prsty o kolkej bude vediet vysledky?? 🙂 no a ja sa tu vzrusujem nad 280 😀 uz mi to pride aj vtipne...

isabella22
12. aug 2015

@katka17044 nooo nepovedal nic konkrétneho len ze maju aj 10 mm ....a nevidel vôbec nic este....

fazulienka
12. aug 2015

@isabella22
s tou sliznicou to tiez ber s rezervou, nemusel ju dobre zmerat, bezne sa to stava. Skus sa zamestnat nejakou aktivitou a nepozorovat sa. Uvidis, ak to ma vyjst, tak to vyjde. Je to uz len na prirode. Uz su urobila maximum, co sa dalo, dalej to uz neovplyvnis 😉 Len presvedc samu seba, ze je to tam a inak to nebude 😉

isabella22
12. aug 2015

@fazulienka vsak uz som sa trosku ukludnila len ten prvotny pocit ze ach jaj.... 😒 dnes idem do BA na koncert tak sa trosku rozptylim.... 🙂 presne co ma byt tak sa stane... 🙂

isabella22
12. aug 2015

@fazulienka a zaujimave ze v centre mi namerali 9mm a tento moj 6mm

katka17044
12. aug 2015

@isabella22 aha no tak v tomto sa nevyznám ale tusim ked robia vklad ma mat okolo 10-12mm neviem ako to je potom ked uz je embryjko uhniezdene ale urcite aj to mas ok u nas sa toto vobec nekontroluje chodi sa na prve sono az 3tt po pozitivnej krvi

katka17044
12. aug 2015

@isabella22 mas to super este raz gratulujem ku kraaaaaasnemu hcg uzivaj si to....

isabella22
12. aug 2015

@katka17044 hej? u nas chcu aj sono aj krv...a sliznica ma byt od 6-9mm potom vraj je hyperplasticka tka niako a ze to uz je zas zle...a teraz ver...alebo co si o tom mysli...

katka17044
12. aug 2015

@isabella22 tak neviem ja som sa vobec nezamyslala nad tou sliznicou :D viem ze berieme na to estrifom a viem ze som bola pred vkladom na kontrole tak ma pozreli a bola pekna tak nemam co riesit ale myslela som ze tak cca ma byt 10-12mm tak asi menej to som len ja dala take cislo ale viem ze v centre vedia kolko to ma mat inak by vklad nerobili ak by ok nebola... Tak v heliose sa chodi uz na 14 den po ket aj na sono????????

fazulienka
12. aug 2015

@isabella22
no vidis, takze nie je mozne aby bola 6 mm ked si nemala MS, moze byt len vyssia logicky. A vklady robia v Heliose od 6,5 mm. Tak si uzi koncertik a davaj na vas pozor, ked ste uz dvaja 😉
A na sono je mozne vidiet dutinku ked je hcg vyssie ako 1000. U mna este ani pri tych 1161 nic nidela, ale hodnotu sme vedeli az popoludni, tak to nejako ani nehladala.

isabella22
12. aug 2015

@katka17044 ano a niekedy aj na 12.den ale vacsinou na 14.den aj sono aj krvicku...

isabella22
12. aug 2015

@fazulienka jasne ved natriasat sa nebudem ani pit len popocuvam odreagujem sa a bude dobre 🙂

katka17044
12. aug 2015

pardon nie estrifom ale estrofem 🙂

katka17044
12. aug 2015

@isabella22 aha to mate dobre my mame na 14 den po ket krv a sono bude az o 3tt ked uz tam je vidiet

katka17044
12. aug 2015

@isabella22 a kolko zvyknu baby pisat ze mali na 14 den po ket sliznicu kolko mm? Kolko ma byt ked je uz embryjko uhniezdene?

isabella22
12. aug 2015

@katka17044 tak ja neviem...vsade je to inak zauzivane... 🙂

isabella22
12. aug 2015

@katka17044 to netusim to som sa uz nepytala... 😒 ale hlavne ze to tam je...

megan5
12. aug 2015

@katka17044 nechcem sa do toho nejak miešať,ale mne dali v gyn five užívať estrofen a vobec som ho nepotrebovala.ja som už na kontrole myslím,že na 10alebo12den nechcem klamať mala 12mm,možno som ju mala až príliš vysoku,preto sa mi embryjko neuhniezdilo...písali tu ženy,že mali aj 6mm alebo 7mm a embryjko sa im pekne uhniezdilo..len neviem ako to je,ked je už žena tehotná či by tá sliznica nemala byť vyššia,ale isabella22má krásne hcg,nemusí sa obávať.držím všetkým tehulkám palčeky..bude to dobre..a inak v brne,nedavaju ženám,ktore nepotrebuju ten estrofen.v gyn five každej..

katka17044
12. aug 2015

@megan5 ved presne toto by ma zaujimalo ci moze byt sliznica rovnaka pri vklade ako potom po cca 2tt alebo ci by mala hrubnut aby to bolo ok neviem nad sliznicou som sa nikdy nezamyslala... mne vzdy povedali ze mam krasnu vklad moze byt a neriesila som niekedy aj povedali kolko ale nepamatam musela by som pozriet do papierov a na prve sono sa ide az ked uz vidiet vacok

alison758
12. aug 2015

@isabella22
@katka17044

http://www.rodina.cz/scripts/journal/journal.as...

tabulka len na ukludnenie spodna hodnota na 10 den po 5 dnovej kultivacii je 17
slyznicu ti mohol zle odmerat, ja som mala vzdy krasnu slyznicu a nic to neznamenalo aj po vklade ked som bola na kontrole mi povedali ze je krasna ze to vyzera dobre raz povedal ze vyzera tehotensky a nic z toho.

isabella22
12. aug 2015

@alison758 pozri sa uz fakt neviem comu verit...ale teraz asi budem skor heliosu kde s tym pracuju a maju s tym skusenosti...tuto tabulku som si nasla a vidim vsak som pomaly nadpriemer tak neviem co tvrdil....ozaj kedy ides na KET??

katka17044
12. aug 2015

@alison758 a vedia v com si mohla mat problem? Hcg si mavala ok? Lebo ja vzdy nizke a preto sa neudrzalo

alison758
12. aug 2015

@isabella22 presne ver im. uvidis ze ti sestricka bude gratulovat, no chcela som ist az v novembry ale ak sa podari pojdem uz buduci cyklus, cize zaciatkom septembra.mozem otazocku?ako si ich ukecala na vklad v sobotu?a platila si za to priplatok?mne by to vyhovovalo kvoli mm novej praci

alison758
12. aug 2015

@katka17044 prave ze ja mam vzdy iba slyznicu hcg som mala nanajvys 4 :D, preco to nikto nevie.jedine vysetrenie co nemam je laparka :D na sone ale nevidno ze by tam mohol byt co i len naznak problemu aj ked je pravda ze mam posumutu maternicu dozadu

isabella22
12. aug 2015

@alison758 BUDEM DRZAT PRSTY...NIE nemusela som nikoho ukecavat....sami povedali ....lebo ono to bolo tak bola som najprv v piatok na sono vrja nizka sliznica na 14den cyklu len 6mm mam si dat u svojho obvodného skontrolovat ci narastla 17dc mala zas len 6mm...volame do helisou ze vraj tento cyklus asi z toho nic ked je taka nizka vraj jedine na vlastne riziko...porpzpravala som sa s chlapom no v heliose neboli nadseny vrja stratíme embryjo....naratali 5 dni povedalize v sobotu mam prist a bolo....

alison758
12. aug 2015

@isabella22 oni teda fakt vedia povzbudit :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre