Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

javi37
29. jún 2012

@mabumi Tiež na ňu myslím...

cora41
29. jún 2012

@hencidlo ahoj moja, no minimalne 1200 EUR za lieky na stimulku a potom za vykon to bolo 2200 EUR.... takze super ☹

cora41
29. jún 2012

@javi37 ahoj moja, chces odist od Hermana? som trosku stratena 🙂

javi37
29. jún 2012

@cora41 Ale nie cori 🙂...to si si niečo zle prečítala 🙂 . Mám u neho výsledky z genetiky, tak som písala, že sa k nim musím nejako dostať.

hencidlo
29. jún 2012

@cora41 tak to je poriadna palka, jpreto som sla radsej do toho Brna, tam je to lacnejsie..... 😉

leontinka27
29. jún 2012

Baby som hrozne smutna bola som v CAR doktor povedal ze je to na 90 percent mimomaternicove.ze mam nizko sliznicu ze mam v maternici samu krv a ze tam nic nevidi. som sa pytala ci na 17 den od et je nieco vidiet a on ze ano uz by bolo.dal mi papiere do nemocnice. tak som tam aj isla na prijem.doktor ma pozeral ze na to aby bolo nieco vidiet je este skoro pozrel mi vajecniky ze zatial v poriadku aj ostatne.chceli si ma tam nechat.ze v takomto stadiu nie je treba laparoskopia ale kyretaz.ale pytala som sa ci je mozne ze by som bola este tehotna normalne a on ze este je skoro na to aby bolo vidiet plod.tak som isla na vlastnu ziadost domov ze este pockame.co si o tomto vsetkom myslite????zatial nemam bolesti len krvacam.som na nervy ale uplne.

cora41
29. jún 2012

@javi37 aaaa, jasne, prepac🙂 uz som sa zlakla, ze odo mna odchadzas ☹ ale nastastie nie 😀 tie vysledky z genetiky si jednoducho vypytaj, mal by ti ich dat...ale ako ho poznam, tak to skus cez sestricku... ako sa citis? Ja idem pichnut dnes prvy fostimon, tak uvidim. Vcera som dala prvy krat decaceptyl a celkom ok

cora41
29. jún 2012

@leontinka27 mojaaaa, a co ti ti lekari odporucili? Co si o tom myslia oni? tiez ze je to mimomaternicove alebo ako???

gelinka75
29. jún 2012

@leontinka27 a ako krvacas velmi? zobrali ti aj krv na HCG?

leontinka27
29. jún 2012

@cora41 nevedel mi povedat ze to sa este neda zistit...lebo je to malo.ale nechapem ako mi doktor v CAR mohol takto s urcitostou povedat ze je to mimo.som uplne hotova.
@gelinka75 nie nezobrali lebo mi brali vcera ze az pondelok.krvacam troska ale mam askorutin. doktor v CARE povedal ze mozem vsetko odlozit ze uz nemusim nic uzivat.....

gelinka75
29. jún 2012

@leontinka27 on asi na zaklade sliznice to urcil, ze tam nic nie je, ked je nizko, tak je odkrvacana 😔 a kedze mas HCG tak sa domnieva, ze je to inde ako v maternici, este pockaj podla mna, ak by vsak zacali bolesti aj mierne, ci viac krvacat hned chod na pohotovost je to nebezpecne ☹ mrzi ma to

leontinka27
29. jún 2012

@gelinka75 no ved asi presne ako si napisala podla sliznice ze ju mam nizko.....ved ano som tak dohodnuta ze keby nieco utekam do nemocnice...som hrozne nestastna.....

foryou25
29. jún 2012

caute kocky, tak prva injekcia za mnou pichla som si to sama, a to ja furt pri odbere krvi alebo injekcii odpadnem, taky som strachoput emoticon troska stipalo ale inak ok 🙂 som na seba hrda 😀 😀

gelinka75
29. jún 2012

@leontinka27 neboj sa bude dobre, viem co prezivas, tiez som zazila nahanacku za babom v brusku 😔 sme silnem zvladnes to a pojdes na dalsi pokus

gelinka75
29. jún 2012

@foryou25 super, uz to pojde ako po masle, mne odo mna menej bolelo ako od sestricky 😉

leontinka27
29. jún 2012

@gelinka75 neviem ja som znechutena aby som zasa mala mimomaternicove.ved toto ma ani vo sne nenapadlo

gelinka75
29. jún 2012

@leontinka27 tak vylucene to nie je, pri kazdej tehotnosti sa to moze stat 😖 ale co narobis, ja som bola dnes na ET, ale verim, ze to bude ok, musi, ak nie tak ideme dalej...

cora41
29. jún 2012

@gelinka75 drzim prsty, nech ti to vyjde 🙂

javi37
29. jún 2012

@leontinka27 Ach bože, celý deň som na Teba myslela, prežívame to všetky s Tebou, nie si v tom sama. Osobne s tým skúsenosti nemám, ale musíme si dávať pozor trošku aj na seba, aby sme v túžbe po bábätku neohrozili vlastné zdravie ☹ . Je smutné, že na jednu vec majú doktori rôzne názory. Neviem, aké sú príznaky pri mimomaternicovom tehotenstve, ale otázne je, či sa to dá zistiť len podľa mierne stúpajúceho hcg a nízkej sliznice?

javi37
29. jún 2012

@cora41 Fíha cori, Ti ideš ako raketa 🙂...kam si picháš ten decaceptyl? To budeš mať krátky protokol, že?

jaja101
29. jún 2012

@ivka3901 ved ked krvacas,tak sa ti krvou vyplavi...ja neviem,ale ja ked som spinila,hned mi Dr povedal,ze ho mam papat,lebo vkladat si ho by bolo zbytocne....

jaja101
29. jún 2012

@leontinka27 podla mna cakaj este....

bettypo
29. jún 2012

@leontinka27 nezúfaj, ja som pred rokom aj niečo krvácala, hcg kleslo, potom začalo znovu stúpať, čo je už fakt povážlivé. A nebolo to mimomaternicové

cuculik1
29. jún 2012

Dievčatá nerobili Vám po neúspešnom ivf kedy nedošlo ani k implantacii nejaké testy? Čítam že v zahraničí je to bežne, že sa berie krv ako sa aj zisťuje či sa v maternici nenachadzaju bunky ktoré bránia implantacii...

cuculik1
29. jún 2012

@leontinka27 je mi to ľúto, neistota je najhoršia.... Viem že keď som bola 1 krát tehu doktor mi povedal že embr. Je v maternici vidno. Až pri hcg 1000. Ja by som na tvojom mieste tiež ostala doma a počkala ako sa to vyvinie.

ivka3901
29. jún 2012

@jaja101 no já neviem už je to vlastne jedno ☹ a já už nemám slov na tých všetkých dochtorov každý je iný a každý ordinuje niečo iné 😒

cora41
29. jún 2012

@javi37 ahoj moja, nemam ani potuchy, ci je to kratky alebo dlhy...nikto mi nic nepovedal..Len ake bolo moje super prekvapenie, ked som dnes o jedenastej vecer po super kine prisla domov s manzelinom, chcela si pichnut fostimon a zistila som, ze k tomu nie su pribalene ziadne striekacky ani ihly???? Tak davaj na gyndu na pohotovost...Tam sa ma pytali, kde mi to maju pichnut ci do svalu alebo do brucha, nikto mi nic nepovedal, tak som jej povedala do brucha...no proste super..Zajtra volam Hermimu, ci je to OK..Nikto Ti nic nepovie, ako keby si sa do toho rozumel, kurnik sopa 😠 A ty ako? ako mrcha?

javi37
30. jún 2012

@cora41 To máš asi krátky, keď Fostimon, tiež som ho mala teraz, len si neviem spomenúť, kde mi ho sestrička pichala 🙂 . Som zvedavá, čo Ti nasadí ďalej, daj mi potom vedieť. Ja sa trápim odvčera, mám dosť silnú MS a po tom fraxiparine je to o to horšie. Včera už aj odišlo embryjko 😒 , ale som rada, že to mám za sebou. Už len čakať na ďalšiu a volám.

gelinka75
30. jún 2012

@cora41 ahojcek, ja som pichala fostimon do bruska, je to v poriadku

cora41
30. jún 2012

@gelinka75 dakujem..pichala si sama? Lebo ja som bola prekvapena, ze k tomu nie je pribalena ziadna injekcia...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre