Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nelynka
19. júl 2012

@gelinka75 dneska 7mi den som...ako este je sanca ze ta porazena // ciarka vylezie, ale co ja viem, nejak sa o tom neviem presvedcit ze vylezie..aaach 😝
no vies co, co sledujem, tak som este nevidela holku, ktorej by vyslo IVF, a o par rokov aj KET z tych vajok..
ja si myslim ze proste v tej sade je 1-2 vajka take ze byy sa mohli chytit a dojst do konca...

nelynka
19. júl 2012

@kuspitka to nie je zas..to je stale dokola..kus je lepsie a kus horsie a poslednud obu mne pride akoby tym ze ideme na IVF uz doma sex mat nemusime..nepochopim jeho zmyslanie nikdy 😀 😀

kuspitka
19. júl 2012

@nelynka moja ,málo kedy sa dá niečo také pochopiť..
ja poznám moja pár báb je..

nelynka
19. júl 2012

@kuspitka ja ich poznam vela, ale proste taketo individum ako mam ja doma nema asi ziadna.. 😀 😀 😀

gelinka75
19. júl 2012

@nelynka a robis testiky? ja po KET nebudem robit ani jeden test(dufam, ze to vydrzim) lebo aj ked si myslim, ze to nevplyva na mna, predsa ta chybajuca ciarka da zabrat

kuspitka
19. júl 2012

@nelynka aj sa citíš nejako inak či ani nie?

nelynka
19. júl 2012

@gelinka75 vies co dneska som robila...a nic..
ale pri minulom KET som mala ciarku az 10ty den aj to som ho robila len skrz toho ze som zaspinila troska..
teraz nic..
preto vravim ze je este cas ten 10-12ty den ze by sa este mohli ukazat..

a dalsia vec ktoru nepochopim je, ze ako je mozne je pri ET po PK sa ti ciarka ukaze uz 4-6den .. pri KET, mas take iste stare embryjka, dokonca este o 1-2dni dlhsie kultivovane (po rozmrazeni) sa ciarky ukazuju az okolo 10dna... 😠

nelynka
19. júl 2012

@kuspitka vravim...nafuknuta som a nemam chut na jedlo a ked si nieco naberiem tak neviem prestat..ale to vsetko robi ten utrogestan a vsetky tie hormony co do seba musim pchat..

gelinka75
19. júl 2012

@nelynka no tak ked vies ze az na 10 den vylezie tak si fakt skoro testovala, a to co pises je zahada aj pre mna, ze po KET sa dlhsie uhniezduju, blastocysty rozmrazuju sa mi zda az v den vkladu, oni by dlhsie kultivovanie nevydrzali

foryou25
19. júl 2012

@nelynka inak mne ten utrogestan ucinkuje nejak divne, pise ze sposobuje ospalost, ale ja po nom neviem zaspat buntosim celu noc 😝 az velmi cula som po nom

nelynka
19. júl 2012

@gelinka75 vies co, niekedy ciarka vylezie skorej, ja som tak tajne dufala ze uz budu konecne dvojky, preto som testovala, to uz by som mala mat // 😀
ale tak co uz, este si pockame na jedno ci sa ukaze a ked nie tak neviem..
asi rovno na psychiatriu pojdem sa liecit a vezmem aj MM so sebou..

nelynka
19. júl 2012

@foryou25 ja tiez nie som unavena po nom, tiez vecer buntosim a nemam spanok, ale zase ked lahnem do pol hodky som vzdy tuha..ale ze by som lihala naobed a neviem co ako niektore pisali..ee 😖

kuspitka
19. júl 2012

@nelynka budem ti moja drzat palce velmi.
ozaj myslis ,že vsetky testy ukazu jetu?u nas sa neda kupit mama test

kuspitka
19. júl 2012

@foryou25 aj ja moja do polnoci som bola minule hore.

gelinka75
19. júl 2012

@nelynka hej to je ciste psycho ked ti oznamia, ze nic 😠 ale sme bojovnice, raz to pride... ty este nerozmyslaj nad negativnym koncom, musi to vyjst a hotovo

nelynka
19. júl 2012

@kuspitka co je jeta??

@gelinka75 heh, ono je tazke mysliet pozitivne a presviedcat sa ze to vyjde ked od zaciatku tomu proste neveris 😀 😀 😀

kuspitka
19. júl 2012

@nelynka chcela som napísať pravdu

nelynka
19. júl 2012

@kuspitka kazdy test ktory ti ukaze ruzovu ciarku do limitu ukazuje pravdu...
test ktory ti ciarku ukaze az po limite, daleko po limite je polemizovatelne ci to je alebo nie je pravda...

kuspitka
19. júl 2012

@nelynka aha aspon budem vedieť.
BOli ma hrozné hlava

gelinka75
19. júl 2012

@nelynka som na tom rovnako, asi budem pri KET tak isto rozmyslat a neverit, uvidime

nelynka
19. júl 2012

@kuspitka tak si chod lahnut mojko...

@gelinka75 neviem ja som tak naladena na to isla ze super pecka, ale stale v kutiku duse som citila ze to nevyjde, nemozem za to, nijak sa to nedalo potlacit, ani ked som mala super naladu ze to urcite vyjde stale tam vnutri ma to hlodalo nech nie som sprosta ze to proste vyjst nemoze...tak ja neviem, asi som ja vadna 😝

kuspitka
19. júl 2012

@gelinka75 milujem kávu a teraz mi nechutI

kuspitka
19. júl 2012

@nelynka moja ja si myslím ,že sI taká ako my.tiež sI povieme všetko bude dobre

nelynka
19. júl 2012

@kuspitka ta ja si prave nehovorim ze vsetko bude dobre, lebo nebude dobre..
proste nevyjde KET tak sa dietata asi nikdy nedockam..kym naskrabem na dalsie IVF prejde zase niekolko rokov a uz len ta predstava ze cakat dalsie 2-3-4 roky ma uplne ubija ☹

nelynka
19. júl 2012

@kuspitka a aj ked KET vyjde tak vies dobre ze ja to nemam nijak vyhrate...

foryou25
19. júl 2012

@nelynka inak vy uz nemate ziadnych snehuliakov? my mame 9, tak hadam ak nevyjde teraz ET, tak jedno KET by z nich mohlo byt, kedze sa tu pisalo ze blastocysty su citlive na rozmrazovanie

kuspitka
19. júl 2012

@nelynka joj moja viem,tak rada by som chcela aby sa ti to podarilo

jaja102
19. júl 2012

babenky tak sa vam hlasim pod inym loginom,(povodne jaja101) lebo pod starym sa z neviem akeho dovodu neviem prihlasit.....mame sa ok,dnes 27 den od KET,v pond.bola uz aj akcia srdiecka,len v nedelu som spinila trosku krvacala,takze mam prisny "leziaci" rezim ☹ ☹ .ale co pre snehulicika neurobim 😉 .vela sa tu pomenilo,tak sa vsetky babenky drzte.pa a cakam dobre spravicky

nelynka
19. júl 2012

@foryou25 mame 3 ale to akoby sme ani nemali...
teraz nam zo 6tich ostali 2 ..

willywoman
19. júl 2012

Ahojte babenky, ja som dnes 5 dem po ET a este necitim nijaku zmenu
Len vajecniky mam take vystimulovane ze neviem ist ani na malu.
Mali sme len 2 malicke na vklad- 2a3 bunkove na 2.den. Vkladali
niektorej take male?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre