Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

zuzanka7834
30. jún 2011

@lopita drzim palce, kedy ides na krv?

lopita
30. jún 2011

@petuska123 uprimne testujem uz od vcera a nic, dufam, za len zatial. ale uz to beriem v pohode. ak nie, tak skusime dalsie ivf. zmrzlinky nam neostali.

lopita
30. jún 2011

@zuzanka7834 ja si mam urobit na 12 den test, cize v sobotu. ak bude pozitivny tak pojdem na krv a sono az na buduci tyzden.

petuska123
30. jún 2011

@lopita a aky bol u vas problem ze sa nedarilo prirodzene,?

petuska123
30. jún 2011

@zuzanka7834 😉 len aby si pravdu mala 🙂

petuska123
30. jún 2011

@lopita a mala si aj prel.kultivaciu??kolko ti vkladali?? a ake?? jednotkove alebo dvojkove??

zuzanka7834
30. jún 2011

@lopita a nemoze to byt este priskoro? Ja som teraz v prirodzenom cykle a trochu mi meska, ale som sa trochu spoliehala na zazrak, priznam sa, lebo sme boli dva tyzdne na dovci a boli sme veeelmi aktivny. Akurat v tych rozhodujucich dvoch tyzdnoch, tak som tomu davala sancu, ze co ak sa naozaj stane zazrak v poslednom cykle pred ivf, ale nestal, lebo vcera som uz bola 33DC a test bol biely.

Ak Ti vsak kazali testovat v sobotu a Ty si skusala uz vcera, tak to bolo fakt velmi skoro, kvoli tomu nestresuj a radsej skus vydrzat do soboty...

lume
30. jún 2011

@silvinnka No podla mna sa to rato ako vycerpane IVF, lebo ide hlavne o lieky, ktore su drahe a ktore preplaca poistovna.

gabi.k
30. jún 2011

@zuzanka7834 jasne...ja som sa tiez dneska sem dako vtrela 🙂 do tejto temy.... a co si ides pichat uz vies???

pici
30. jún 2011

@zuzanka7834 ahoj milacickova :D

pici
30. jún 2011

@silvinnka bohuzial @lume ma pravdu

zuzanka7834
30. jún 2011

@pici cau drága! Ako sa dnes citis, tehulka? 😉

zuzanka7834
30. jún 2011

@gabi.k Takze sme tu obe cerstve? Dnesne? 😀 😀 😀 Myslim, ze budem mat gonal, vybrala som si injekcie v pere a sa mi zda, ze doky hovoril o gonale. Alebo Puregon, ale fakt sa mi zda, ze gonal. A to druhe neviem. Snad sa v stredu dozviem 😉 Co pichas Ty?

zuzanka7834
30. jún 2011

Kocky idem, musim este skocit do banky, tak idem skor z prace. Dufam, ze ma cestou niekto neklepne ani dazd neprekvapi, lebo pred chvilkou tu lialo ako z krhly 😠

gabi.k
30. jún 2011

@zuzanka7834 ja som si pichala Diphereline... a potom Puregon v pere.. zajtra nas caka transfer... 😉

pici
30. jún 2011

@zuzanka7834 no ja sa dnes citim rovnako stale. som 28DC kramy nikde. a test biely. to je zla kombinejsn... ach jo... verime stale :D a vitaj medzi pichackami. no a hlave sa tu s @gabi.k neohrievajte

silvinnka
30. jún 2011

@lume jajaj.myslela som si to,ale trosku som dufala,no nevadi tym padom tretie ivf. urcite bude s darcovskymi,zajtra idem rano do Caru ,,pokecat,, s docentkom!!! chcem vediet preco to dopadlo presne tak isto ,ako prve ivf. a nechcem pocuvat len ich dohady!uz mam napisany papierik ako skolacka s otazkami aby som bola kludna a mala vnutornu istotu,ze pre mimi som urobila maxim a nemusim si nic vycitat ☹

fibi21
30. jún 2011

@susi0303 ahoooj ....ako sa mas ? ja som dnes bola na kontrole a je to jasne ze mi toto cele sposobila ta choroba hned po vklade ...telo bojovalo a vylucilo vsetko co tam nepatri :( no ale tie zamrazene mam 100 bunkove a 50 bunkove tak sme sa aj s lekarkou velmi tesilii ze super , ze su krasne ...len vklad sme posunuli asi az na september ...teraz beriem antibiotika nech sa poriadne vyliecim a v auguste mavam dost silnu alergiu takze to vraj mam nechat az na september ked uz budem ok ...aj alergia ustupi .... nech to nedopadne ako teraz leboi vraj tie moje mrazaciky su velmi pekne ...tak som sa tesila

lume
30. jún 2011

@silvinnka Tak vela zdaru a ozvi sa ako si dopadla 😎

zuzanka7834
30. jún 2011

@gabi.k držim Ti na zajtra velke palce, tfuj tfuj tfuj 😉 Ak Ti nevadi, pridala som Ta do tabulky, najdes ju v mojom albume, aby sme mali prehlad, len niekedy mam obdobia, ze na mk nechodim casto, tak potom je neaktualizovana 😀

zuzanka7834
30. jún 2011

@pici tak v to teda verim, ze sa tu neohrejeme, ale s takou vierou som uz vchadzala do viacerych tem a vo vacsine som po roku (lebo tento mesiac to bude rok, co som sa stala zavislou na MK) jedina snazilka. Nenavidim to slovo, fuj! Ved vacsina bab uz porodila od kedy sme si prvykrat pisali, ze ktovie ktorej sa podari tehu.... a teraz mame pred sebou poslednu sancu na najblizsi rok, lebo v septembri sa stahujeme do londyna 😠 mala by somsa tesit, aj sa tesim, ale potom ma z casu na cas prepadne taky tichy strach, ze opustam Helios a s nim i nasu sancu... A potom budem zase o rok starsia a garancia ze budeme mat babatko nikde, preco mi niekto nevie opeciatkovat zaruku, ze to bude? Ze sa dockame? Do riti, uz zase zacinam filozofovat... 😨

pici
30. jún 2011

@zuzanka7834 no zial ... IUI je 10% IVF 40% ... to je docela slabota na to, kolko psychiky k tomu potrebujes, nehovoriac o tom, kolko penazi atd... ved ja som tolko minula uz za testy, ze moje bejbu uz postielku s madracom mohlo mat.. ale tak.. a jasne ze sa tu neohrejes... ta vystrnadim odtialto :d uz si zasluzis byt niekde uplne inde... v radostnejsej teme

zuzanka7834
30. jún 2011

@pici testovala si dnes? Ja som testovala vcera, to som bola 32DC a test biely 😖 Ale u Teba je este skoro, nie? KOlky den bol vklad?

@fibi21 mne potvrdili tehu zaciatkom februara, po druhom iui, ale tesne predtym som prekonala riadnu chripku a o tri tyzdne na to sme o bublinku prisli 😔 Ty si bola v kolkom tt?

zuzanka7834
30. jún 2011

@pici ty si moje zlato. Potom si zalozime vlastnu temu, kde budem pustat iba tehotne, aby v nej nebol nikto smutny, dobre? 😉

pici
30. jún 2011

@zuzanka7834 jasne ze mi to nedalo aj dnes. 12 den po ket... ajaj.. no uz by tam nieco mohlo resp. malo byt.. a ty mavas taketo dlhe cykly? ci? naposledy po ET mi skoro dva tyzden meskali. prvy krat v zivote som bola aj na duphastone, strasne sme s dokym verili v zazrak prirodzeneho pocatie :D a nakoniec som dostala aj svoj prvy agolutin a mrcha dosla o par hodin... taketo skusky... na porazenie

pici
30. jún 2011

@zuzanka7834 jasne ze mi to nedalo aj dnes. 12 den po ket... ajaj.. no uz by tam nieco mohlo resp. malo byt.. a ty mavas taketo dlhe cykly? ci? naposledy po ET mi skoro dva tyzden meskali. prvy krat v zivote som bola aj na duphastone, strasne sme s dokym verili v zazrak prirodzeneho pocatie :D a nakoniec som dostala aj svoj prvy agolutin a mrcha dosla o par hodin... taketo skusky... na porazenie. mne ukazuje staru tabulku hM,?

pici
30. jún 2011

@zuzanka7834 ano. testujeme jak magorky. a prd z toho. psche. sak normalne cumakujem na ten test a hladam kde by ten duch asi tak mohol byt :D

zuzanka7834
30. jún 2011

@pici no tak to sme ako šiši obe, ja som ho ocurala vcera a od vtedy som si ho bola pozriet asi 100x, ze co ak sa zjavi nejaky duch... Fakt psycha...

Ja som mavala hocijake cykly, ale vacsinou okolo 35 dni (nikdy vsak tie pocty neboli rovnake). Potom mi v CARe zistili tu stitnu a od kedy ma endokrynologicka nastavila na liecbu, cykly boli ako hodinky, 29 dnove. Lenze po potrate sa mi zase rozhadzali, prave som si pozerala kalendarik, tak posledne cykly boli 32,33,36, tak sa bojim, kolko to bude teraz, kuuurnik!

zuzanka7834
30. jún 2011

@pici idem na sekundu pozriet baby do iui, este stale citam iba stranu 484 a asi neprecitam vela ani dnes, lebo drahy sa uz zbera spat a ja nerada zaspavam sama, ked on uz spi 🙂 Ale zajtra budem mat sefa na dovci, tak babam napisem o tom anglicku, nech sa vymrnkam 😉

fibi21
30. jún 2011

@zuzanka7834 ja som bola po IVF a hned v den vkladu chripka alebo ja neviem co to bolo ci mi imunita lahla ....ja som alergik a nebrala som ani lieky pocas stimulacie ....mozno aj to ma polozilo ...neviem ...ale proste v den vkladu vecer jedna hruza lahla som do postele hrdlo ...vsetko ma bolelo ako chripka a nadcha ...a o dva dni kasel ako brno kychanie ...no hruza po tom mi to trosku ustalo ale kaslala som hrozne ....a j hrdlo aj vsetko mala som nejaky zapal v tele ....no a dnes mi povedala Dr. ze to bola pricina neuspechu ...vraj telo bojovalo s bacilmi atd, a tak sa to skoncilo. resp. sa to ani nezacalo .... lebo mi hovorila ze aj hodnoty ( neviem ake ) z krvy som mala velmi pekne ...aj maternica krasne pripravena .... no ja neviem ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre