Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

dolcevitta
9. máj 2009

Ja viem ze je tazko....ale musime mysliet pozitivne a ist dalej,lebo ked budes smutna a negativne mysliet,tak si to zle k sebe privedies,takze 🙂 Ved sme este mlade 😀 Mozem vediet kolko mas?

mimka30
9. máj 2009

Teraz v utorok budem mať 31. A ty?

dolcevitta
9. máj 2009

ja v auguste 29,no vravim ti ze sme este mladucke 😀

kacarina
10. máj 2009

ahojte babule, ako?

mna odvcera kvari moja kamoska migrena 😒 😠 ... ale uz sa snad poobede budem preberat k zivotu ... idem si dat este jeden cierny caj a studeny obklad ... a vonku je ak krasne ☹

ixi
10. máj 2009

mimka 30 zajtra na teba silno myslim drz a dadj vediet ako si dopadla

mimka30
10. máj 2009

Ixi dík moja. Ja viem, že tam idem len tak pro-forme, aby mal doktor záznam 😠
Ako sa máš? Dúfam, že si v poriadku.

kacarina
10. máj 2009

mimka, dalsiu IP mas 😉

kacarina
10. máj 2009

ixi, ako?

mimka30
10. máj 2009

Kacarinka drž sa mojenko 😉 Nebojkaj, všetko dobre dopadne. 😉

ixi
10. máj 2009

no ja tiez idem na krv len pro forme a neviem co budem dalej robit ja neviem s coho stale spinim uz to trva od kyretu

mimka30
10. máj 2009

Ixi nerobila si si test??? Nebojkaj. Kedy máš krv, zajtra?

ixi
10. máj 2009

vcera som robila a negat zajtra idem na krv

mimka30
10. máj 2009

Ixi to nič nemusí znamenať. HCG v krvi je podstatné, nie tie sprosté testy. 😠
Moc ti držím palce. Už nech si konečne šťastná. Budem na teba myslieť a hneď daj vedieť, čo a ako.

mib
10. máj 2009

ahojte babulky,

negativny test z piatku sme s drahym zahnali velmi prijemnym vyletom na moravu. perfektne som sa odreagovala. aspon som lepsie pripravena na zajtrajsi vysledok z krvicky. ... v piatok som zacala spinit, takze uz ziadne zazraky necakam. 😠

mimka, co to tu citam ... 😨 😨 😨 ved to snad ani nie je pravda, ako sa s nami ta priroda zahrava. 😖 zlatinko, budem ti drzat palceky, aby hcg bolo zajtra v poriadku.

ixi, ides zajtra na krvicku? myslela som, ze ides v utorok. kedy si zacala spinit? ja 26 DC. nerozumiem tomu, ale pripada mi to, akoby sa hlasila mrcha, ale utros ju nechcel spustit. tak som zvedava, co mi na to zajtra povie doki. ☹

ixi
11. máj 2009

tak ja som zacala spinit dajaky 19-20 dc 😠

mimka30
11. máj 2009

Mib je to fakt hrozné 😔
Ixi daj vedieť, ako si dopadla moja. Držím ti moc palce.

mib
11. máj 2009

mimka, bola si dnes v FC alebo u svojho lekara?

gabica
11. máj 2009

Ahojte babenky,
hlasim sa po vikende. rano som si robila test (9den po ET) negativny. Ani naznak druhej ciarky, zato ma tak rozbolelo brucho ako pred mrchou, ze v tej sekunde skoncili vsetky moje pozitivne ocakavania. Aj som si poplakala, aj za mimku.
Mimka - chudatko. ked som si to precitala, musela som to normalne predychat... Boooze, to je fakt take nespravodlive. A o to horsie, ze den pred tym ti doki gratuloval. som uplne v soku. Je mi to uprimne luto. drzim ti prsty, nech sa z toho cim-skor dostanes.

ked sa clovek priebezne testuje a je to negativne, tak je smutny, ze to nevyslo. Ale pripad ako je Mimka, ze to ma potvrdene lekarom a na druhy den sa ti zruti svet, tak to je zufale.
Mimka - vsetky verime, ze raz budeme maminami a urobime pre to vsetko.

mimka30
11. máj 2009

Gabica zlatko moje, len sa nestresuj kvôli mne. Hlavne mysli pozitívne, uvidíš, že budeš tehulka. Tehotenské testy nič neznamenajú. Odber je dôležitý.

gabica
11. máj 2009

Mimka - rada by som verila ... ale neda sa mi. 😢
Budem priebezne pozerat, co napises. Sama som zvedava, co Pinter uvedie ako pravdepodobnu pricinu.

mib
11. máj 2009

... pred chvilockou som sa dozvedela vysledok z krvicky - ako som predpokladala, negativny. 😢 mame styroch mrazacikov, takze snad o dva mesiace sa zacneme pripravovat na KET. babulky, drzim palceky vsetkym cakatelkam aj tehulkam. ... dakujem vam za podporu, to cakanie bolo s vami ovela znesitelnejsie. 😉

ixi
11. máj 2009

mimka no ako? ja mam negativnu krv ☹

mib
11. máj 2009

ixi, ake mas dalsie plany?

violoncielka
11. máj 2009

to ma mrzi kocky....mate uz sa sebou imuno a genetiku a hemato? Ja prave rozmyslam,ze ked sa ani jedno z tych 3 embryjok neuchytilo,ze tam musi byt nejaky zadrhel

violoncielka
11. máj 2009

asi sa skusim opytat,ale dr.hovorila,ze je to zbytocne

mib
11. máj 2009

violoncielka, to vies ze mam chrobaka v hlave. nase vajka sa velmi pekne oplodnili a myslim ze ani v deleni nebol problem ... aspon dufam, ked sa embriologovia tvarili ze vsetko je ok ... dokonca jedno embrijko sa vyvinulo do blastocysty (to je teraz zmrazene). ja som tiez absolutne v poriadku, nikdy ziadne problemy, nikdy mi nic nezistili ... napriek tomu .... embrijka sa nie a nie zahryznut. idem vo stvrtok na konzultaciu do caru, tak sa popytam lekarky na vsetky mozne vysetrenia, ktore by mohli byt pricinou. viete niekto poradit, na co sa zamerat?

kacarina
11. máj 2009

babule, to mi je luto ☹
ja som sa teraz vratila od lekara, bola som tam kvoli tomu spineniu, isla som tam s malou dusickou, ale zatial je vraj vsetko ok, dostala som nejake lieky a prikazany klud, o tyzden kontrola, tak uvidime, ako sa to bude vyvijat ... este nemame boj vyhraty, ale budeme sa snazit ...

violoncielka
11. máj 2009

Ved to mib,ani ja neviem na co sa zamerat.....tiez sa mi to nejak nevidi.....Ved som robila maximum,ziadna namaha zdavo som sa stravovala vsetko som dodrzala a ani jedno neprezilo....

mimka30
11. máj 2009

Ixi, ja som potratila. 😔 Dnes bolo hcg 10,7. Doki povedal, že tehotná som bola, ale odišlo. 😔
Chcem sa objednať na genetiku na Kramáre. Doki hovoril, že problém bude v chromozómoch.
Ixi- je mi to ľúto mojko. 😔

kacarina
11. máj 2009

mib, violoncelka, neviem, co z toho ste uz mali robene, zvycajne sa este po neuspechoch dava robit genetika, imunologia, zrazanlivost krvi, mozno dr. poradi aj ine ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre