Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

kacarina
13. máj 2009

mimka, genetiku aj rôzne ine testy my uz mame, vsetky vysledky boli ok, dame teraz asi imunologiu urobit a uvidime ... musim teraz hlavne vyvetrat hlavu a potrebujem si oddychnut ...

mimka30
13. máj 2009

Moc mi je to ľúto moja. 😔 Viem, čo prežívaš. 😔 Robili ti aj kyret, aj si ležala v nemocnici? 😕

mima11
13. máj 2009

Kačarinka, je mi to veľmi ľúto!
Nejaká som z tých neúspechov zdeptaná.
Aj ja idem teraz na genetiku a už mi brali krv aj na zrážanlivosť a tak. A ja som nás objednala ešte pre istotu, keď sa nám to stalo, tiež na imunológiu, ideme do Prahy začiatkom júna.

Kačarinka, drž sa!!!

mimka30
13. máj 2009

Mimka11 tú zrážanlivosť robia na hematológii??? A kde to robia? Ďakujem.

mima11
13. máj 2009

Mumuška ahoj!
mne brali krv v GF. Tam mi robia tie vyšetrenia, ak by nedopadli dobre, tak ma budú posielať na hematológiu. Dúfam, že bude všetko OK!

kacarina
13. máj 2009

dakujem, musim teraz hlavne dospat ...
no mne sa to spustilo v pondelok vecer uplne odrazu, do rana mi dali infuzku na stiahnutie maternice, lebo vyzeralo, ze sa to same vycisti, ale rano na utz boli este zbytky vidiet, tak sa muselo docistit, tak som sa tomu kyretu nevyhla, no co uz, radsej tak, akoby som potom mala mat nejake zapaly alebo co ...
teraz musim hlavne dospat a zbavit sa migreny a potom kaslem na vsetko a par mesiacov a asi niekam vypadneme s manzelom na cesty do sveta ...

mimka30
13. máj 2009

Mimka11 tak sa opýtam zajtra u nás vo FC či tam robia aj genetiku. Držím ti palce moja. 😉

Kacarinka- mojko. Aj my pôjdeme na dovolenku a medzi tým budeme skúšať tak prirodzene bez ivf. Skúsim aj liečiteľov, čo mám čísla od známych. Za to nič nedám. Možno aj motyka vystrelí. 😉

gabica
13. máj 2009

Kacarina - chudatko. to je ozaj strasne. fakt v poslednom case tu su same neuspechy. co sa to deje?
nam tiez nevyslo, zajtra idem na krv. Ale krvacam od vcera, takze to bude len povinna jazda.

inac mna to riadne zobralo, vobec sa s tym neviem vyrovnat. a citim, ze tymto neuspesnym ivf-kom som vpadla do toho bludneho kruhu neistoty, ci sa to vobec niekedy podari. doteraz som bola uplne v pohode, viac-menej sme sa spoliehali na ivf, ved nam to musi vyjst, neuspech sme nebrali. a zrazu je to presne opacne, som normalne zdeptana. viem, ze to prejde, ale uz to nebude take bezstarostne: "ze ani tento mesiac nam to nevyslo". ☹

mib
13. máj 2009

babulky ahojte,

kacarinka, to ma moc mrzi, ze si si musela tymto prejst. neviem si to ani predstavit, ked sa po tolkom snazeni a strachovani ci to vyjde zacnes tesit a zrazu takato podpasovka. ... je to hrozne nespravodlive. ... ☹ s tym oddychom mas pravdu. poriadne si vycistite hlavu a ked budete v pohode, mozno naozaj aj ta motyka vystreli. ... ja sa na nu tiez zacinam spoliehat. 😉

gabica, tak aj teba chytila tato nestastna vlna ... zacinam mat pocit, ci nieje nejake zle obdobie. moja svokra nas vzdy trapi so skumanim polohy mesiaca a podobnymi srandami ... normalne zacinam mat pocit, ze to snad bude pravda. 😠 kolke ivf mas za sebou?

mimka30
13. máj 2009

Mib aj ja som sa rozhodla, že teraz budeme bojovať bez ivf. Teda vyskúšame. 😉
Myslím, že tú sprostú vlnu som spustila ja. 😢 A to som sa tak tešila, že budeme všetky tehule. Začala som špiniť a potom začala špiniť polka z fóra čakáme po transfére 😔 😔 🙄

mib
13. máj 2009

mimka, my mame nastastie este styroch snehuliacikov, ale poviem ti pravdu ... bola by som najradsej, keby sa nam medzicasom zadarilo otehotniet spontanne. tento stres pocas cakania na vysledok a potom si nakoniec prezit to co ty s kacarinkou .... no do videnia. 😒 tak na to fakt nemam nervy. vies, z negativneho testiku doma som bola smutna, aj my slzicky tiekli, ale stale som to brala ako dalsi pokus, ktory nevysiel. keby som mala ale potvrdene testy a potom by prisla mrcha, asi by som sla rovno na psychiatriu. ved ta priroda nas normalne skusa. 😢

mimka30
13. máj 2009

Mib- to som presne povedala dokimu, že keby mi vtedy zavolal, že nie som tehu, tak si poplačem a nejako to prehltnem, aj keď ťažko 😔 😔 😔 Ale ak ti zavolá, že si tehu a tešíš sa na uzv a nič z toho, tak je to o to horšie. 😔
Mib- teraz by sme sa fakt mali snažiť prirodzene, keď máme toľko hormónov v sebe. 😝 Sestrička mi minule hovorila, že tam prišla jedna čo bola pred 4. ivf a otehotnela prirodzene. Tak hádam sa zázraky dejú 😝

mib
13. máj 2009

mimka, myslis ze tie hormony, ktore sme pichali pocas stimulky a po transfere mozu mat pozitivny vplyv na prirodzene otehotnenie? 😨 tak potom na to hned skocime ... len ked mam pocit, ze cim viac sa o to budeme snazit, tym to bude tazsie. ... ale rozkaz si v tomto smere nieco .... nemozne 😖 ked sme isli do car, mal moj mm velmi zly spermiogram. po vyliecenom zapale a styroch mesiacoch uzivania profertilu ma vsetky hodnoty v poriadku, iba patologiu ma na hranici. ... preto tomu davam sancu. len aby psychika bola v pohode. treba sa nejako odreagovat. 😎 planujete nejaku dovolenku alebo vylet?

mimka30
13. máj 2009

Mib- to mi aj doki povedal. U nás je zase problém vo mne. Mám endometriózu a ovulku o ničom. 😔 Ale vyskúšame, či hormóny fakt fungujú.
Chceme niekam v lete k moru. Chodíme každý rok niekam oddýchnuť. A vy???

kiara15
13. máj 2009

mimka aj ja som to pocula ze vsetko sa niekedy zmeni ale mne uz tiez nic nepomoze ked priechod mam nafigu ☹

mimka30
13. máj 2009

Máš to nepriechodné Kiara? Robili ti prefuky?

kiara15
13. máj 2009

ano aj laparku len pod silnym tlakom ☹

mimka30
13. máj 2009

Mne robili tiež moja, aj zrasty odstraňovali. Ja som mala priechodné a tiež nič z toho. ☹
Videla si dnes toho liečiteľa v telke? Bol v Reflexe. Ten čo som ti o ňom písala.

kiara15
13. máj 2009

nie skoda zase som to prepasla 😒 co o nom hovorili?

mib
13. máj 2009

no babky, tak to my mame "nastastie iba" menej kvalitne spermie. uz tak je to neprijemne, ked mame iba velmi obmedzene moznosti, ako to ovplyvnit, ale nejake predsa len su. keby sme sa museli spoliehat iba na ivf, asi by som bola raz dva na dne. endometrioza ... da sa s tym nieco robit?

kiari, ako to ze mas zlu priechodnost? pri malej si tento problem nemala?

mimka, dovolenku si zvykneme planovat az na jesen, ked je uz vsade menej ludi. skor chodime na poznavacky, takze my si mozno spravime nejaky predlzeny vikend na horach alebo nieco podobne. hlavne nech je pohoda. 😉

mimka30
13. máj 2009

Kiara kukni si to:

www.markiza.sk/relacia/reflex

Tam si to klikni na vpravo hore, kde je reflex s dnešným dátumom 13.5. To bude tak na konci relácie.

mib
13. máj 2009

kocky, idem do postele. zajtra si vas docitam. 🙂 prajem vam krasne sny. 😉

mimka30
13. máj 2009

Mib- dobrú nocku. 😉

kiara15
14. máj 2009

pekny den bambule 🙂

mib ked som malu mala tak som este nemala silny zapal vajecnika ten mi vstko toto sposobil vsetko sa mi tam poskodilo tak preto toto ☹

mimka dik pozrem si to ale teraz idem dokymu na kontrolu pa 🙂

gabica
14. máj 2009

mib - to je moje 1.IVF. budem mat 31. Takze este nehadzem flintu do zitu. Ja som OK, muz ma horsi az zly SPG, takze u nas to musi ist cez ICSI. A aj tak nic. Mate stastie, ze mate mrazacikov. Urcite sa vam podari, dáko to citim v moci. idem na wc. a propos, ja mam strasne silnu tu mrchu po tom ivf, baby spominali, ze ju mali taku nemastnu-neslanu. Ja naopak, taku silnu som este nemala.

mimka - no este tesne po tvojom transfere boli same // a baby sa radovali jedna radost. Clovek tomu veril, wow aka uspesnost. a zrazu stop, cervena vlna. Bohuzial sme ju vymakli my ostatne. a aketo centrum ze si si vybrala?

rano som bola na krv - boze tie sestricky tak uzasne pichaju tie inejkcie, 1.x v zivote som vobec nic necitila. Nemam problem s injekciami, ale v poslednom case ich bolo viac nez dost, a na tu dnesnu som sa fakt netesila. aspon to ma dnes potesilo.

matelko1
14. máj 2009

ahojte baby.
potratila som.bola som v stvrtom tyzdni.tyzden som bola v nemocnici,papala som lieky na udrzanie tehu,ale priroda bola silnejsia.musim sa pozbierat,nabrat sil a budem bojovat dalej.cakala som dvojky.velmi som plakala,ale takto to malo byt asi.mam este mrazacikov,tak budem volat do centra aky je dalsi postup.
ms mam taku silnu.
☹ 😢

gabica
14. máj 2009

matelko - to je strasne, chudatko. akosi castejsie vypisujem, ze mi to je velmi luto ako ze gratulujem. si dalsia v poradi. ani necitaj predchadzajuce strany, lebo sa nebudes stacit cudovat (mimka, kacarina ☹ ). same neuspechy. aj ked to nie je ziadna utecha ale nie si v tom sama. . . ani nam nevyslo ivf 😢 .
prajem ti vela sily, aby si sa pozbierala cim-skor a bola pripravena na uspesne KET-ko.

matelko1
14. máj 2009

gabica ja tuto temu dobre poznam.sem-tam som ju citala,ale su aj uspechy,niektorym babam to vyslo.
ja sa nevzdavam a budem bojovat.tak pevne verim,ze KET-ko mi vyjde.

luly3
14. máj 2009

matelko bojovat bojovat bojovat nič inšie nám nezostáva 😉
prajem ti vela síl na zvládnutie tej snád najvetšej rany ktora ta
teraz stretla 😕 ale zvládneš to neboj

mib
14. máj 2009

baby, co sa to deje .... ??? preboha ved nech sa uz toto cierne obdobie zastavi. to predsa nie je mozne, ako sa ten osud s nami zahrava. 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre