Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ssegra
31. máj 2016

@meli8412 krasny chlapcek, ako sa vola? Myslim ze kazda ked si budeme drzat takyto malicky zazrak na rukach si povie ze vsetko to co podstupila kvoli tomu za to stalo. Prajem vam vela zdravicka..

boba245
31. máj 2016

@meli8412 gratulujem a malickemu drobcovi aj celej rodinke zelam najma vela zdravia a stastia 🙂

bebe133
31. máj 2016

@meli8412 gratulujem ku krasnemu babatku a prajem vsetko dobre :-*

krkoskova33
31. máj 2016

@hranoska
@blackrose už som volala do centra, že si mam zvýšiť ultragestan či ako sa to vola, kľudový režim, že to zatiaľ nič neznamená keď len špinim, že krv rozhodne, ale robila som si aj test a len jedna čarka, tak neviem, v pondelok sa rozhodne 🙂

meli8412
31. máj 2016

@1veverica neboooj,aj tebe ten cas rýchlo prejde. Ďakujem, určite bude len radosť,ako aj doma moje deti.
@blackrose Je mi ľúto,že ti nevyslo.,držím palce pri ďalšom vklade. A ďakujem ti pekne za gratulacie

meli8412
31. máj 2016

@ssegra dakujem. Malemu sme dali meno Oliverko

ssegra
31. máj 2016

@meli8412 pekne meno este raz gratulujem 🙂

xxxena
31. máj 2016

@krkoskova33 ahoj a koľkatý deň po ET si začala špiniť? kludne može ísť o uhniezdenie 🙂

xxxena
31. máj 2016

ahojte dievčatá , chcem sa opýtať boli ste niektorá na krvi dvakrát po ET s tým ked vám prvá vyšla negativna a druhá pozitívna? lebo ja mam v správe že mám prisť teraz vo štvrtok na krv a potom v pondelok.

bobricek1979
31. máj 2016

@krkoskova33 klído vážne tonič neznamená držím palce papkaj utroš pekne a bude ok držím silnó

bobricek1979
31. máj 2016

@xxxena a na koľký deň si mala pozitívnu krv a negatívnu?

maximiliana
1. jún 2016

Tak ahojte, som po...krv mam stale pozitivnu a hcg narastlo, hoci podla mna malo, podla sona ma "Flak" 17 mm, takze mam prisny klud a cakat...pri skolopovinnom dietati a nervnom chlapovi to urcite dodrzim 😀

blackrose
1. jún 2016

@krkoskova33 ako pokracujes? Krv sa rozbehla, alebo je to len spinenie stale? Pripomina mi to mna pred tyzdnom, snad to este u teba nic neznamena 😔
@maximiliana 17 mm?? Ved to je super! Ja som bola v 6tt na sone a moja dcerka ako fazulka mala 4,5 mm 😉 hlavna vec, ze to vidiet a ze je krv pozitivna. Mne nikto hcg neriesil a tak som nemala sancu stresovat ake je hcg 😉 Drzim palce, to zvladnes a zase maximalny pokoj nepotrebujes, ked nekrvacas 😉 tak s mierou 😵

1veverica
1. jún 2016

@maximiliana 😀 zmaknes to, drzim palce 🙂

patricia00
1. jún 2016

Ahojte, včera som bola na krv na Hcg, bola som 14 den po KET, cize 33 DC. Dnes som volala s Dr. a moja hodnota Hcg je 600. Vedeli by ste mi poradiť či to nie je málo? Moja Dr. bola taká neurčitá.

ssegra
1. jún 2016

@patricia00 kazde tehotenstvo je individualne a myslim ze mas peknu hodnotu

krkoskova33
2. jún 2016

@xxxena na ôsmy deň mi to začalo, som z toho dosť v strese

krkoskova33
2. jún 2016

@blackrose no zatiaľ stále len špiním ale neviem či sa to už nerozbieha do červema ☹ včera ma tak bolela brutalne hlava že som nemohla vydržať. Och nech už je pondelok by som vedela ako ďalej, bo toto čakanie je na nervy. ale veď to poznáte

krkoskova33
2. jún 2016

@bobricek1979 joj moc ďakujem za povzbudenia MOOOC to pomáha, len už sa zmierujem s tým že to asi nevyšlo, mame len jedného mrazáčika tak uvidíme čo sa bude diať.

krkoskova33
2. jún 2016

@blackrose ak smiem vedieť aj ty si krvácala? ako ti to dopadlo?

bobricek1979
2. jún 2016

@krkoskova33 ešte stále je nádej

krkoskova33
2. jún 2016

@bobricek1979 Veľmi ďakujem za podporu, mocky to pomáha

krkoskova33
2. jún 2016

@bobricek1979 škoda že ta liečiteľka je tak ďaleko, u nás nie je nič take

blackrose
2. jún 2016

@krkoskova33 mne zacala krv nie spinenie 8 den po vklade, testy boli biele, 9 den som mala krv negativnu a aj 13 den som mala negativnu krv. Takze sa nepodarilo 😔
A verim, ze cakanie je najhorsie, ja som uz tiez chcela mat radsej negativny test na papieri, ako to cakanie ☹ Ak len spinis, tak je ozaj nadej, drz sa 🙂

1veverica
2. jún 2016

@patricia00 ahojky, podla mna hodnota je dobra, pri babach je niekedy aj nizsia, takze vobec ziadny stres, bud v klude, to je dolezite 🙂 drzim prsty

krkoskova33
2. jún 2016

@blackrose ďakujem za povzbudivé slová, som z toho nešťastná bo ak by sa nepodarilo tak už máme len jednu šancu bo som mala len 2 vajíčka, tak uvidím čo s nami bude.

blackrose
2. jún 2016

@krkoskova33 dalsi test si nerobila? a stale je to spinenie? Lebo ja som uz 2. den mala uplne normlane silne krvacanie, v podstate to u mna bolo ako klasicka ms, ale trosku silnesia.

maximiliana
2. jún 2016

@krkoskova33 ako ti radia kocky, zatial kluuuuud, kym nemas nic potvrdene z krvi... Ja som krvacala riadne a moj gyndos sa tvari, ze zatial tehotna som 🙂 keby ten videl, ako som si pocas krvacania odskakala maleho zapas, tak skolabuje 😀 osmy den je u mnohych na test skoro

gabika2015
2. jún 2016

@krkoskova33 viem, co presne prezivas, ja som 7. den po KET, ale bojim sa testovat 😒 sice nespinim, ale od 3. do 5. dna som mala bolesti brucha a krizov, presne tak ako pri predoslych 4 vkladoch. To cakanie je na nervy. Velmi Ti drzim palce, drz sa a zatial to nevzdavaj!!! Daj si nejaku dobrotu, ja idem namacat kusky babanu do cokolady, snad mi to zdvihne naladu 😀 O tyzden idem na krv, ak bude negativny, urcite si dam nieco silne 😅 Myslim na Teba!

blackrose
2. jún 2016

@gabika2015 drzim ti palce!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre