Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

boncusik
4. jún 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 @gabinkaa gratulujééééééééééééém 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 :-

konečne pozitívne správy, ja idem na krv v utorok a výsledok až v stredu
😕

ja mám od manžela domáce testovanie zakázané trakže až výsledok krvi to ukáže 😨

gabinkaa aké máš pocity? aké príznyk tehotenstva?

renattka24
5. jún 2011

@mabumi Ahojky.Neboj sa ze Ti to rozozerie organy.To ti urcite nehrozy.endomrcha je sliznica ktora sa uklada mimo maternice a robi telu potom zle.( ja som mala hrozne bolesti pri kramoch,pichanie a bolenie brucha aj mimo kramov a pri sexe ani nehovorim......) ale neboj vyberu Ti to a budes mat pokoj a potom rychlo sup na to.Myslim ze hned po vylieceni bude vhodna chvila na otehotnenie.To zabrani dalsiemu vzniku endomrchy...sice sa moze po porode vratit ale musime verit ze nie.A ked budes "cista" 😀 Tak si myslim ze vtedy sa ti fazulky chytia mozno aj to bola pricina preco sa nechytili.Drzim moc paste a daj vediet kedy pojdes na zakrok aby som mohla na Teba mysliet, aby to dopadlo dobre.Pa

qwertinka
5. jún 2011

@ykenan a kolky den od vkladu si? ja som mala na 12 den po vklade hodnotu 37,9 a tak ma stale kazdy druhy den posielali na krv az som mala krasne hcg a malo prist prve sono a si predstav ze som bola tehotna ale bohuzial to bolo mimomaternicove. takze nasa radost sa velmi rychlo skoncila. mne vkladali 2 bunkoveho drobca a tiez som mala menzes 3 dnovy a dost silny. dufam ze u teba to bude uplne inak. mozno sa ich skus opytat ci tam nie je takato moznost ze by to mohlo byt mimomaternicove, lebo ja som s tym vobec nemala skusenosti a tak som prisla aj o pravy vajcovod. prepac ze ta plasim ale je lepsie to zistit cim skor aby sa nahodou nieco zle nestalo. tak drzim palce a daj vediet potom ako si dopadla

lume
5. jún 2011

@qwertinka Sorry, ako je mozne, ze to bolo mimomaternicove tehotenstvo, ked to bol transfer do maternice? Tomu vobec nerozumiem.

qwertinka
5. jún 2011

@lume no veru stava sa to, co by som si v zivote nebola pomyslela. vsak to davaju presne do maternice, a to sme si dali spravit este aj SPF, co nam vraveli ze zvysuje sance na otehotnenie. nam sa to sice podarilo ale uhniezdilo sa to v pravom vajcovode. doktor mi povedal ze statistika je taka ze sa to stava tak casto ako pri prirodzenom otehotneni. co sme samozrejme dovtedy nevedeli. no a ja som bola bohuzial tych par percent ktorym sa to stava :((( teraz som uz mohla byt v nejakom 4-5 mesiaci :((( nikomu to neprajem. bolo to pre mna strasne stresujuce obdobie na ktore v zivote nezabudnem.

lume
5. jún 2011

@qwertinka Tak tomu by som skutocne neverila, ze je to mozne. Ja teraz cakam na prve sono, takze uvidime. Toto bolo nase druhe IVF, po prvom som mala potrat vo 8tt.

qwertinka
5. jún 2011

@lume tak ti strasne drzim palce nech je vsetko v najlepsom poriadku a nech bije srdiecko o sto sest a budes mat uz prvu fotecku drobceka. hlavne nech sa babatko pekne drzi celych 9 mesiacov 🙂)) aj nas caka nase druhe ivf na bud. mesiac, lebo po prvom nam nic neostalo :((( tak musime ist odznova. tak aj ja verim ze druhe ivf byva uspesnejsie 🙂))

basska007
5. jún 2011

ahojte....baby kedy je najopt.cas testnut? kolko dni po vklade?

basska007
5. jún 2011

@chmurkaxy ahoj robila si si test?

amelia17
5. jún 2011

@basska007 ahoj, fakt nikomu neodporucam testovat... ja som testovala od siesteho dna po vklade, uz som to psychicky nevedela vydrzat a takto som to robila potom kazdy den az do 13-teho dna po vklade, ked som isla na krv. Vsetky testy boli negativne. Krv bola ale silne pozitivna... t.j. vysoke HCG Sranda, co? Zatial je to iba par dni a cakam na prve sono, takze dufam, ze deturence budu tam kde maju byt a zive a zdrave... teda ak sa to takto da povedat. Drzim palce a netestujte, je to na maslu a aj tak to nic nepovie!!!

basska007
5. jún 2011

@amelia17 bozee strasne ti držím palce , nech ti to vydrží nech detičky vydržia oby dve, ja so dnes tiež 6 den a uz som nevydrzala spravila som test a bol negatívny, skoro ma slahlo....a nekrvacala si vobec ked mal prist menzes?

gabinkaa
5. jún 2011

@boncusik ja chodím do RF Brno a tam sa nemusí chodiť na odber krvi, je možné aj testíkovanie doma, ale ja som si dala zobrať krv v piatok, ale to je katastrofa, výsledky až v stredu, to som bola u obvodného, ale v utorok by som chcela ísť gyn, neviem či sú to tehot. pocity, ale niekedy ma príšerne bolí podbruško, tak ako pred mrchou, tak možno sú dobré, uvidíme čo ďalej, Ty máš nejaké pocity?

lume
5. jún 2011

@qwertinka My sme na tom boli rovnako. Po prvom IVF nam takisto nezostalo nic a po 2.IVF mame 6 embryi zamrazenych. Ten druhy pokus Vam urcite vyjde. 🙂

lume
5. jún 2011

@basska007 Ja som testovala na 9.den a uz som tam mala slabu ciarku. Skor som to neskusala.

amelia17
5. jún 2011

@basska007 ahojky, si zlata!!! nie, nekrvacala som vobec, ale jedna kamoska, co uz ma dvojicky krvacala a bol to vraj znak, ze sa zahniezdovali... viem, je to strasne dlhe cakanie, ale ver mi, ze je to este paradny cas oproti tomu, ked ti to sice potvrdia, ale chytis hyperstimulak... ja teraz neratam dni, ale minuty, kedy je dobre....
drzim ti velmi palceky!!!!

christie
5. jún 2011

ja som testovala na 10ty den a boli tam dve II viac testov som nerobila, bala som sa, isla som potom na krv na 14ty den a po potvrdeni HCG o dalsich 7 na sono
test mam stale doma a II su tam este stale
a vedla v izbe aj spinkaju uz premenene ciarocky 🙂
kocky, moc moc vam vsetkym drzim palceky, nech vam to vyjde

ybyta
6. jún 2011

gabinka
@gabinkaa teším sa stebou aj ked ja som smutná ☹ neviem to prekusnuť že 5 krát nič a 20 rokov čakam a čakam anič nech ti hcg stupa riadne vysoko 🙂

mabumi
6. jún 2011

@renattka24 ahoj, dakujem. objednat sa idem v stredu ale mam ist na operaciu cim skôr tak uvidim. naposledy som ale cakala na novy cyklus, tak neviem, ci aj teraz to tak bude.
a ta endo dokaze byt aj dost nebezpecna. spôsobuje zrasty a zapaly a vie sa ti dostat napr. do hrubeho creva alebo inde kde môze urobit velku neplechu... ja som sa toho nebala kedze som si myslela, ze u mna je to len slaby stupen. ale teraz ma to trochu vystrasilo kedze uz aj na sone toho videli dost vela, tak sa bojim co uvidia ked sa pozru dnu 😕 . no snad mas pravdu a bude vsetko OK. dam hned vediet.
ty sa ako mas? brusko rastie 😵 ?

gabinkaa
6. jún 2011

@ybyta ďakujem moja, pozerám testíky a nemôžem tomu uveriť.....ale veľmi sa teším 😵 😵 😵
je mi ľúto, že to zasa nevyšlo, ale ešte to nevzdávaj, držkaj sa

renattka24
6. jún 2011

@mabumi No ked to vidia aj na sone to neni nic moc.Sak uvidis kedy ta objednaju a uz aby si to mala za sebou.Budes sa asi trosku zotavovat,mne to trvalo mesiac.Ale uvidis ze to bude dobre,a vies ako sa to hovori: vsetko zle je na nieco dobre.
No ja som dnes bola na rizikovej poradni prvy krat.A sice som az teraz prisla ale dockala som sa drobecka, aj som dostala fotecku zadarmo 😀 No rastieme ale nemusela by som tak rychlo priberat ale mozem byt rada asi ze priberam 😝 No a na zaver dna som isla na skusku a ked som isla z nej,cakal ma listok za stieracom....Dostala som pokutu...moja druha behom pol roka 😀 😀 Ale naozaj som nemala kde zaparkovat 😀 no manzel ma pochvali......tak sa drz a co najskorej nech si fit a potom pojdes do boja 😀

mabumi
6. jún 2011

@renattka24 ach ti policajti, vzdy su tam kde ich netreba 😀 . co narobis ked nie je kde zaparkovat? 😀
jaaaaj, aj mne strasne rastie brucho, ale nie z toho, z coho by malo 😠 . co by som len za to dala 😔 . ale snad sa niekedy dockam. dufam 😖 . tak sa mi drzte 😉

renattka24
6. jún 2011

@mabumi Nezufaj, ja veriiiim ze sa aj ty dockas.aspon budes mat vyhodu ze ked otehotnies, nebudes musiet trpiet tieto horucavy s bruskom.No sice mozno budes rodit v takychto horucavach ale neboj kilecka pojdu dole.Hlavne je aby si bola stastna a hlavne zdrava.Drz sa 😉

makovicka53
6. jún 2011

@mabumi ja si myslim ze to ma vplyv a riadny...ja som akurat od dnes zacala s novym uzivanim a hlavne vyssou davkou....tak uvidim ako dopadne toto 🙂...

mabumi
6. jún 2011

@makovicka53 urcite ma. dokonca ja som pred KET mala vysoke davky estrimaxu a tak sa trochu bojim, ci nie aj z toho sa prebrala ta pliaga. ale ty endometriozu nemas, vsak? tak by ti to snad nemalo uskodit neboj 😉
musi to uz konecne vsetko dobre dopadnut, drzim ti palce 😉 . kedy ti to vychadza?

danutta
6. jún 2011

Ahojte kocky.Neostal Vam,prosim Vas niektorej zo stimulky Menopur.Tento mesiac zacinam a chyba mi asi 10ks.Ak tak piste do IP.Dakujem a vsetkym prajem vsetko dobre 😉

boncusik
6. jún 2011

@gabinkaa mna pobolieva tiež podbruško tak neviem mrcha ev tehu?
zajtra idem na krv a v stredu výsledok už mám toho čakania vyše hlavy 😖

boncusik
6. jún 2011

@amelia17 bola si na ket alebo ET ? aké si mala HCG vysoké ? a test nebol vobec pozit ani duch? 😲

gabinkaa
6. jún 2011

@boncusik tak držím palce, aby to bolo tehu........tá krajšía možnosť 😉 😉 😉

amelia17
6. jún 2011

@boncusik ahoj, bola som na ET, HCG v 13-ty den som mala 312 a test nebol do tohto dna vobec pozitivny... od tohto dna som si uz ziaden nerobila... zajtra sa dozviem, kolko malinkych je vnutri a ci su spravne ulozene, tak drz palce

amelia17
6. jún 2011

@boncusik drzim palce, no mne to pripomina moj tehu stav, tak verim, ze to bude aj u teba takto

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre