Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

silvinnka
22. dec 2011

@jaja101 ahoj,neboj sa,vacsinou srdiecko je pocut v 6tt 🙂) u mna ho poculi 5+6tt...vkladali mi blastocysty,zalezi aj kolko bunkove embryjko vkladali 😉

jaja101
22. dec 2011

@silvinnka ahoj,no vkladali mi expand.blastocystu...a v ktorom tt si bola,ked ti pocul srdiecko?5tt a 6den?dakujem.pa

staga
22. dec 2011

@deinad ahoj, ja som mala odber 16-teho ale tiez to nebolo nic moc velmi dlho som stimulovala a bolo iba6 vajicok a zrelych bolo 5 ale velmi pomaly sa vyvíjali tak sme ani nerobili transport. Uz som sa aj vyplakala a ty dufam ze si bola uspesnejsia.

staga
22. dec 2011

@timona a nerozmyslala si ze by ste isli do REPROFITU v Brne? a skusili to tam?

silvinnka
22. dec 2011

@jaja101 ahojano 5tt+6 den,vtedy ma prijali do nemocnice a robili hned sono...tam som sa az dozvedela,ze sa obe uchytili 🙂)

sijust
22. dec 2011

@jaja101 neboj sa,nasmu drobcekovi bolo pocut srdiecko az v 8tt...ak videl srdiecko,tak je vsetko ok 🙂

brita
22. dec 2011

@jaja101 Jajka, ja som citala v jednej poradni, kde radi Dr. Machac z Reprofitu, ze srdiecko zacina bit standardne v 7. tyzdni a ty si teraz iba v 6. Tak sa nebojkaj. Mas cas 🙂

jaja101
22. dec 2011

@porinka dakujem 🙂

gaganka81
22. dec 2011

@timona hlavu hore, tiež už má 30, máme za sebou 2 IVF, z toho 1 KET, nevyšlo to zatiaľ (máme jedného mrazáčika). V januári bude rok čo chodíme do CAR. Problém je v zlom spermiograme, manžel mal veľké výčitky keď sa to dozvedel, ale nevzdali sme sa, ideme ďalej, raz to musí výjsť... 🙂 🙂 🙂

jaja101
22. dec 2011

@sijust to neviem...ale asi nevidel 😒 😒 😒

moncibubu
22. dec 2011

Stastne a vesele pozehnane sviatky vam vsetkym prajem, aby ten rok 2012 bol pre nas uspesnejsi a aby sme sa stali vsetky maminkami. 😀 🙂 😀 🙂

camelco
23. dec 2011

@jaja101 určite je všetko v poriadku, hlavne nestresuj, aj keď do 3.1. je dlhá doba, ale uvidíš ubehne to rýchlo 😉

bibi24
23. dec 2011

@jaja101 Ahoj, nerob paniku 🙂 Na srdiecko je este skoro. Uplne v pohode este nemusi byt 😉 Tu rozhoduje aj par dni, mozno keby si sla na sono zajtra, tak uz tam bude.
Ked budes velmi nervozna, tak skoc k svojmu gynekologovi, urcite ti utz spravi (pripadne si vymysli nejaky malicky problemik 😉 ). Velmi drzim palce!!!

gaganka81
23. dec 2011

Milé čakateľky, tehuľky, maminky ... všetkým vám želám pokojné vianočné sviatky plné pohody, radosti a splnených prianí 😵 😵 ......

jajka1980
23. dec 2011

Ahojte..chcela by som sa pripojiť ...Prajem všetkým babenkám z tohto fora..Veselé vianoce a šťastný Nový rok.. 😵
Hádam ten Nový rok začne pre nás úspešnejšie a dočkáme sa toho krásneho pocitu mať pod srdiečkom dieťatko..Tak krásne sviatky vianočné..a úspešný štart do Nového roka... 😉 😵

linda81
23. dec 2011

Dievcata aj ja vam zelam Stastne a Vesele..a vela sil do roku 2012.... 🙂

katka1177
23. dec 2011

Pripajam sa, vela zdravicka a lasky a splnenie toho vytuzeneho!

walta
24. dec 2011

Vianočný čas sú krásne chvíle,
čas znovu zažiť niečo milé,
rodinu objať, stretnúť priateľov,
spojenie duší cítiť aj bez slov.
Krásne Vianoce.
🙂 🙂 🙂
Želáme Vám čarokrásne sviatky v kruhu Vašich najbližších, veľa pohody,
pokoja a Božského požehnania a všetko všetko dobré do roku 2012.
🙂 🙂 🙂

jaja101
24. dec 2011

Šťastné veselé a požehnané sviatky babenky,a v novom roku hlavne to najdôležitejšie..nech o rok už o takomto čase sedíme pod stromčekom s batôžkom,alebo rovno dvoma 😉 😉

zuuuzana7
24. dec 2011

@jaja101 len na povzbudenie v 5tt +4 nebolo ani u mna srdiecko ani este v 5tt +5 ale zato v 5tt +6 obe krasne bili 😉 drzim palce 🙂
@deinad verim, ze si to s drobatkami v brusku uzivas krasne vianoce 🙂

zumike1
24. dec 2011

@annamary27 ano, nech je 2.1 magický den, aby bola pozitivna krvicka 🙂 aj u mna, ja som mala transfer v pondelok 🙂 talze v brusku mam 2 male embrijka 🙂 teraz som nasla tento forum 🙂 drzim palce vsetkym, a dufam ze na novy rok nas potesi dobra sprava. mi nemame ziadnych mrazacikov, takze velmi dufam, ze aspon jedno z tych dvoch sa podari, ale mozu prist aj dvojicky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ursula5
24. dec 2011

Šťastné a veselé Vianoce v kruhu tých najmilovanejších 🙂 hlavne pohodu, zdravie, lásku .... 😉

zumike1
25. dec 2011

Ahojte,mala by som otázku:po transfere ste mali mierne bolesti v podbrusku?odvtedy to citim,tak len troska,ale začal sa mi aj hyperstimulak,takže pijem veeela vody.a druhá otázka:bojím sa ist na záchod,pri stolici sa bojim Aby som moc netlacila....a teraz už plné brucho a nejde to :(

jajka1980
25. dec 2011

@ursula5 Ahojky. tebe a všetkým babenkám z tohto fora prajem krásne sviatky vianočné a šťastný Nový rok...

@ursula5 Ako sa cítiš? Všetko je už v poriadku?

corinne
25. dec 2011

Ahojte ,potrebujem poradit pre kamoska ktora ostala bez netu ,je 12 den po KET a test biely ,vkladali jej 2 stvor bunkove embrya ,myslite ze je este skoro na test,zeby ssa neukazal ani duch ?dakujem

gaganka81
26. dec 2011

@corinne je to možné, ani by som nepovedala že je to skoro, možno sa embryjká neujali.... nech skúsi ešte testovať alebo nech počká na krvné výsledky - tie sú spolahlivé...

nelly3
26. dec 2011

@corinne
no na 12 den by uz musela aspon nejaka slaba ciarka vidiet, ale mozno sa mylim, pisem z vlasntej skusenosti a to som bola uz tri krat na vklade a test vzdy biely a aj krv potom negativna 😠 ale raz sa to podari, treba verit, ja sa chystam na dalsie KET, nevzdam to 😉

jaja101
27. dec 2011

@zumike1 ahoj,bolesti som mala aj ja,to nie je zle...a na zachod kludne chod,čím to budes viac držať,tým bude horsie a niečo si ešte vyrobíš,nejakú zápchu...ak je bábätko už uhniezdené,tlakom na stolicu ho nevypudíš,neboj 😉 ..držím moc palce.pa

zumike1
27. dec 2011

@jaja101 ahoj,ďakujem za odpoveď.teraz som 9deň po ET,čakám ako dopadneme...nemám žiadne pocity,ani Neviem, ci by som mala niečo cítiť. velmi Dúfame že sa podarí,a o pár mesiacov sa budem gulat 🙂 keďže nemame mrazacikov,musela by som vsetko odznova...pekný deň 🙂 IDE niekto na krv do Ba do iscare v pondelik?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre