Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mirkakn1
15. feb 2012

@ursula5
@jajka1980 dakujem velmi pekne za podporu, to cakanie je fakt hrozne 😵

mirkakn1
15. feb 2012

@ursula5 ahoj, pozeram, ze cakas babatko, blahozelam a chcem sa spytat, ci sa vam to podarilo pri ivf a pri ktorom? dakujem za odpoved 😵

jajka1980
15. feb 2012

@mabumi Tak my nie sme ukážkový pár..len partner má vraj ukážkový spermiogram..a snažíme sa : 11.rokov. 😖 ☹
Dr. zo SPLN-u nám robil rôzne vyšetrenia z krvi..no nič nezistil.žiaľ..

jajka1980
15. feb 2012

@mirkakn1 Nieje zač..a chápem..to čakanie je hrozné a myšlienky ešte horšie niekedy.. 😀

jajka1980
15. feb 2012

@ursula5 Ahoj Katka..Nádherné fotky.. 😵 😵 😵 😵

mabumi
15. feb 2012

@jajka1980 a nevies ake konkretne vysetrenia vam to robili? na tvojom mieste by som skusila reprodukcnu imunologiu v nejakom specializovanom centre. bud v Kosiciach alebo v Prahe. 11 rokov je moc dlho na to aky ste ukazkovy par 😒

jajka1980
15. feb 2012

@mabumi Neviem ti povedať aké to boli vyšetrenia..
Mňa v 15-tich rokoch operovali na slepé črevo a už vtedy hovorila moja Dr., že môžu nastať komplikácie a problémy s otehotnením..Takže neviem..no skúsime teraz druhé IVF a ak by ( náhodou nevyšlo) no myslíme len pozitívne ..budem žiadať o riadne vyšetrenia..

ursula5
15. feb 2012

@mirkakn1 tak si to čakanie musíš hlavne spríjemniť, veľa oddychuj nič nedvíhaj a nech sa o Teba manžel pekne stará 🙂

ursula5
15. feb 2012

@mirkakn1 áno čakám bábätko 😀 a bolo to pri prvom IVF ale 2 vklad (KET), rozmrazené embryjko 🙂 😉

ursula5
15. feb 2012

@jajka1980 ďakujem, no aj ja mám radosť z fotiek 🙂 to sono bolo úplne super, ešte sa chystám v 20tt 🙂

jajka1980
15. feb 2012

@ursula5 Nieje zač..ale sú fakt úžasné..nedivím sa, že máš z nich radosť..je sa na čo pozerať.. 😉

mirkakn1
15. feb 2012

@ursula5 tesim sa s tebou, musi to byt uzasny pocit, dufam, ze budem na tom rovnako, zatial mam take tusenie, ze sa to podarilo, uvidime, v piatok si chcem urobit test, bude to 8 dni po ET, tak uvidime. drzim prsty. 😵

ursula5
15. feb 2012

@mirkakn1 Tak len nech je Tvoje tušenie správne a myslím si že na test je ale skoro!!! Radšej vydrž budeš sklamaná ak Ti vyjde negatívny výsledok a budeš stresovať ako množstvo báb 🙂
Držím moc palce! 🙂

mirkakn1
15. feb 2012

tak dakujem, uvidime, mozno vydrzim a nebudem testovat a vy uz viete, co to bude? pozeram, ze 2 chlapcov uz mas 😵

ursula5
15. feb 2012

@mirkakn1 ešte neviem čo to bude, ešte zavčasu musíme vydržať aspoň do 20tt, no veru dvoch chalanov už mám ale pohlavie sa nedá vybrať, hlavne nech je to zdravučké, my sme vďační za hoc čo už len to je zázrak, že sa nám to podarilo a hlavne hneď na 2 vklad 🙂 😉

ursula5
15. feb 2012

@mirkakn1 len pekne vydrž a netestuj naozaj to nie je dobré na psychiku, kámoška testovala na 10 deň a na teste nič už všetko vzdala a na 14 deň jej vyšlo z krvy že je pozitívna tu hrá rolu každučký deň 😉

mirkakn1
15. feb 2012

@ursula5 ok, tak ak vydrzim, ale pochybujem, uz teraz je to tazke a ty si vydrzala?

gaganka81
15. feb 2012

@annamary27 veľa úspechov želám...

ursula5
15. feb 2012

@mirkakn1 jasné, že som vydržala test som si robila na 12 deň, ale to som už vedela, že som tehotná 😀 vydrž moja hlavne sa nestresuj 😀

jajka1980
15. feb 2012

@ursula5 Ahoj moja. Ako si vedela, že si už tehulka? čo si cítila...proste ma to zaujíma.. 😀

ursula5
16. feb 2012

@jajka1980 cítila som kadečo 😀 😀 😀 na 6 deň som cítila také pichanie v brušku asi 4x, trošku som sa prečistila 😀 😀 😀 dostala som hneď na druhý deň hnačku teda nie hnačku ale 3x za deň na záchod bolo dosť aj na mňa keď ja chodím raz za týždeň pomaly 😉 potom sa mi začali nalievať prsia, začala som častejšie chodiť cikať a prepadal ma dosť hlad ale brutálne 🙂 🙂 🙂 proste som to vedela a chcela som si len potvrdiť moje tušenie a na 15 deň na sone už bolo vidno dutinku a Krajkovič do telefónu zahlásil, že som vysoko tehotná a je že to je čo vysoko??? on, že hcg 875 🙂 🙂 🙂

jajka1980
16. feb 2012

@ursula5 Chápem..vieš, mňa zaujíma, čo cíti žena po vklade, aké sú príznaky, ked sa to podarí.. 😀 😀 😀

jajka1980
16. feb 2012

@ursula5 Vdaka za infošky.. 😉

jajka1980
16. feb 2012

@ursula5 Ja som podobne cítila tiež pri IVF...no nič z toho nebolo..nevyšlo nám to..ale prvé dni som som to cítila aj ja..a aj mňa preháňalo...a pociťovala som vlčí hlad...Tak nám to hádam teraz vyjde.. 🙂

bique
16. feb 2012

@jajka1980 ako hovoris...ja som mala tiez taketo priznaky a bola som negativna...podla mna to vsetko robia tie hormony ☹ uplne nas zblbnu..takze najistejsi je stale iba krvny test a na tom som ja bola vysoko negativna ☹ keby nie toho krvneho testu, este do teraz dam ruku do ohna za to, ze som tehotna ☹

jajka1980
16. feb 2012

@bique Presne ako píšeš...ja som na tom rovnako..no po krvných testoch som mala nízke HCG -3,75 ☹
No dúfam, že druhý pokus bude už úspešný..je to dosť na psychiku.. 😖

deni73
16. feb 2012

@jajka1980 Alebo nemusíš cítiť nič, ako ja... Len test mi na 12. deň ukázal dve čiarky. 🙂 Trošku som mala zvýšenú teplotu, to bolo všetko.

bique
16. feb 2012

@jajka1980 moje hcg bolo 0,1...takze som lepsia 😀 😀 😀 😀 my tiez ideme dalsie kolo KET v marci...MS skoncila, tak cakam dalsiu a ideme na to....tentoraz nam to vyjde, uvidis 😀

pufa
16. feb 2012

Ahojte. Práve som prišla z ET a som v depresivnej nalade co nie je dobre.. Vkladali mi dve embrya na 3 den a jedno bolo 5 bunkove a jedno 4 bunkove. Vraj o tom case zvyknu mat 6-8 buniek. Vsetci sa ale tvarili dost optimisticky, len mna to akosi prilis zasiahlo. Ake mate vy skusenosti? Chcela by som sa tesit ale nejde mi to.Kvalita je OK.

ursula5
16. feb 2012

@jajka1980 chápem všetko 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre