Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
31. máj 2012

@kuspitka ahoj...vysledok je niekde hore 😒 nam prve ivf vyslo, narodili sa nam dvojicky, vkladali sme dve, bohuzial, porod bol predcasny a chlapcekov mame medzi anjelikmi uz 😢 potom jedno KET, vkladali sme jedno zo strachu, ze by sa to nestastie opakovalo, bolo 1tkove, krasne, nechytilo sa, tak druhe KET sme vkladali dve 1tkove, krasne, vsetky pri ET ak 2x KET sme mali po PK, ani pri druhom KET sa nechytilo...na ketka sme isli az rok po porode....tak, priroda to tak chcela....prave cakam mrchu a chystame sa na druhe ivf...gyndos mi povedal, ze predcasny porod je nulova sanca, ze sa zopakuje zasa....takze zasa dame dve, nechcem si ET odbabrat ☹ no nikto nevie, co bude...rob tak, ako to ty citis...drzkam palce 😉

sally2401
31. máj 2012

....tak a som s nervami v prdeli, dnešné testovanie katastrofa ešte slabšie // skoro žiadne ako pred 2 dňami, test s takou istou citlivosťou, brucho pobolieva sem tam a mrcha nikde ani náznak, môže mi ju brzdiť utroš????

sofia17
31. máj 2012

@kuspitka
kvôli comu sa picha pregnyl pri ET

@annamary27
dakujem, trosku sa obavam zajtrajsieho telefonatu, povedia mi kolko ich pri PK prezilo kedze boli len 4.

@mortiiss mozes nieco viac napisat o tom embryoskope....

alibabaa
31. máj 2012

@sally2401 moze ti ju brzdit utros... je to trosku ine ale pri iui som dostala mrchu az 5 dni po vysadeni. tiez ju brzdil. no pri ET som odo dna kedy mala prist mrcha spinila..
nezufaj, testy nie su spolahlive. uvidis aky vysledok ti povedia z krvi. nestresuj, nerobi ti to dobre.. 😉 vsetko bude ok. neboj.

alibabaa
31. máj 2012

@sofia17 ahoj, co potrebujes vediet o embryoscope?

krisbar
31. máj 2012

@sally2401 nemozes mat to co ja? to biochemicke tehotenstvo? tiez som mala slabe dve ciarky a nakoniec tam nebolo nic 😖
utrogestan urcite brzdi menzes. ja som ho vysadila v utorok a do dnes som este nedostala. a ked ta bolia vajecniky tak ja mam taku teoriu ze nadvajecnikova zlaza uz by spustila menstruaciu, ale utrogestan to este brzi. je to boj jedneho hormonu proti druhemu.
treba si pockat na vysledok z krvi a zbytocne sa nestresovat.

kuspitka
31. máj 2012

@bique moja bojím sa dať dve ,lebo nám už jedno v 10tt odislo..

cisielko
31. máj 2012

@bique to mie je ľúto čo si si prežila..veľa šťastia pri 2 IVF, ja idem tiež do 2 kola 😉

brita
31. máj 2012

@kuspitka Ano, my sme vzdy dali ICSI, lebo manzelik ma astenoteratozoospermiu, takze ICSI je viac-menej istota, ze aspon cosi sa oplodni. 😉 Vkladali sme vzdy dve blastocysty, obe najvyssej, teda jednotkovej kvality, dokonca vacsinou uz boli expandovane alebo hachtujuce.

brita
31. máj 2012

@kuspitka Ale ak sa bojis dat dve, tak urob tak, ako citis, ze je spravne 😉

sally2401
1. jún 2012

Čaute, včera som oplakala negatívny výsledok testu, dnes som si ráno urobila ešte digitálny a výsledok priložený...... krv to bude asi istiť, aj keď v centre mi povedali že netreba.

kuspitka
1. jún 2012

@sally2401 joj moja gratulujem...

sofia17
1. jún 2012

@alibabaa
Ak je mozne vsetko, napis IP

sally2401
1. jún 2012

@kuspitka ďakujem, len neviem či je ešte k čomu, más strach, uvidím za 2 dni skúsim ešte jeden test.

kuspitka
1. jún 2012

@sally2401 kolko si si dala vložiť?

sally2401
1. jún 2012

@kuspitka 2 som si dala, takže je možnosť že sa uchytilo iba jedno, keď to mám také neurčité

kuspitka
1. jún 2012

@sally2401 ja uz asi tiež dám dve mám to istejšie... 😀

cora41
1. jún 2012

@sally2401 GRATULUJEM 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Neboj nic, len sa nenervuj, test je jasny, tak sa drz 🙂 kedy ides na krv?

sally2401
1. jún 2012

@cora41 v Reprofite mi Machač povedal že na krv nemusím ísť po pozitívnom teste 14 deň na UTZ do centra, ale chcem si dať urobiť testy u nás z krvi aby som vedela na čom som...

luly3
1. jún 2012

@sally2401 ahoj aj ja mám Simona s reprofitu, tam nekážu isť na krv vôbec, ja som ale tiež isla
na krv budeš kludnejšia ikeď vážne netreba ak máš pozitívny test si tehotná 😉

cora41
1. jún 2012

@sally2401 Myslim, ze naozaj nie je co riesit, ale pre istotu mas pravdu, ak to budes mat skontrolovane a potvrdene krvou, budes kludnejsia a bambinko tiez 🙂

bique
1. jún 2012

ahojte, dekac pichnuty, 14.6. na krv a uzv a zaciname s menopurom 😀 drzte palceee

bique
1. jún 2012

@sofia17 ahooj...myslim, ze na uplne dozretie folikov, vyvola akoze ovulaciu, ale ta neprebehne normalne, ale dozrete foliky vyberu vsetky pekne nasilu 😝 mna to caka o cca 3 tyzdne, dnes sme zacali, decapeptyl uz pichnuty, o 14 dni zacinam s menopurom a potom to uz pojde jedna radost 😀

mortiiss
1. jún 2012

@sofia17 ahoj. Je to taky pristroj, do ktoreho daju embryjka, a vobec ich z neho nevyberaju. On kazdych 20 minut hodnoti stav embryjok - a zistuje ci sa dobre vyvijaju. Stoji to 300 eur.

jajka1980
1. jún 2012

@bique Držím ti moja moc moc palce..a verím, že teraz ti to vyjde..Tak sa drž a nestresuj..ono to teraz bude s // 😉

sofia17
1. jún 2012

@mortiiss
Dakujem za info

@bique dakujem, za info, no mna skor zaujimalo ze preco sa picha pri ET. Zajtra nam totiz idem a mam si ho priniest a k tomu si vkladam utrogestan 3x2.
Dnes ma velmi potesili, lebo sme mali len 4 vajicka a po PK su zatial stale 4. Zajtra mi vlozi 2. A dufam zostane aj na zamrazenie.
Drzim palceky.

annamary27
1. jún 2012

@mortiiss ahoj,a ak sú emmbryjká v embryoskope 5dní/PK/,tak ešte plus 160eur,tak nám hovorila dr.Stenová na konzultácii.

cora41
1. jún 2012

@bique DRZIM VEEELMI PRSTY 🙂

gaganka81
1. jún 2012

Ahojte baby, toto sme moc nepatrí ale chcem sa spýtať či bola niektorá z vás na prefukoch vaječníkov? HSG vyšetrení?

annu
1. jún 2012

@gaganka81 ano, ale uz davnejsie...ked sme zacali hladat problem, preco sa nam nedari...nic prijemne, ale da sa to prezit....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre