Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
4. sep 2012

@kuspitka tak dnes je super den 😝 ty skoro spadnes, ja zjem rano plesnivy chlieb 😝 len nech sa v zdravi dozijeme vecera 😀 davaj pozor a oddychni si uz 😉

bique
4. sep 2012

@annamary27 ja sunku papam pravidelne s chlebom s obycajnym kravskym maslom, na tony by som to jedla, tak mi to chuti, robim si vacsinou hrianky...aj dnes rano som na svoju pazravost doplatila a zjedla chlieb s plesnou, vobec som si ju nevsimla az pri poslednych sustach 😝 a grilovane parky alebo klobasku som si uz tiez par krat dala, ale to iba tak s mierou 😀 radsej kuracie masko 😕 aj teraz mi uz pred ocami iskri od hladu,lebo po tom chlebe som od rana nic nemohla zjest, ked som tu plesen zbadala, tak mi prislo zle...a teraz sa tie kuracie labky nie a nie dopiect🙂

jaja102
4. sep 2012

babenky rozpravala som sa z jednym fakt dobrym gynekologom,a ten povedal za tu stravu,ze tehulky sa maju vyhybat surovemu mäsu-bifteky,steaky a pod.,a plesnive,resp.zrejuce syry.inak aj pecienka,aj hriby,aj bryndza,vsetko sa moze,ale samozrejme z mierou....ja tiez so vsetkym stresujem,ale to je nam,tak dlho sa snazilkujucim myslim prirozdzene 😉 😉 😉

gaganka81
4. sep 2012

@jaja102 brala som estrimax - od 1 DC. Neviem čo v tom je. Prerušili sme prípravu na KET.

kuspitka
4. sep 2012

@bique joj moja teraz som sa dala na hackovanie papuciek...
tak ja som robila mrkvu na pare a zemiaky z maslom mnam..neviem sa dojest..

jaja102
4. sep 2012

@gaganka81 mozno Ti estrimax tak zaucinkoval.ja som brala len utros,aj to len od 14DC

kathy1
5. sep 2012

Ahojte baby, kt.mi viete poradit.?Ziadost na ivf ma platnost 1rok,mi povedal dr.Ale recepty na lieky len 3mesiace. To tie recepty poslu tiez z poistovne aj so schvalenou ziadostou? A odvtedy mam ratat 3 mesiace? Alebo to vypise koordinatorka? Lebo doky sa vyjadril,ze je lepsie vybrat lieky a dat do chladnicky.Tak teraz mam stres ci sme tie 3 mesiace nepresvihli. Poradte ☹

annamary27
5. sep 2012

@kathy1 mne na recept dr.nikdy nepísala dátum,takže aj ked sme šli pre mrazákov po roku v pohode som recept vybrala.recept ti vypíšu až ked pôjdeš po svoj protokol a dohodneš sa kedy začneš.

jaja102
5. sep 2012

@kathy1 ak ti aj recept prepadne,dones ho do centra,nech mas dokaz a vypisu ti novy.neboj 😉

jajus18
5. sep 2012

@kuspitka ahoj.co sa stalo?dufam,že to bude nejaky omyl.je mi to velmi luto,prajem vela sil ☹

ria191
5. sep 2012

@kuspitka to snáď nie je pravda ☹

kathy1
5. sep 2012

@jaja102
@annamary27 no len ja este nemam ziadny recept. Ziadost nam schvalili v juli a este sme neboli na pohovore s koordinatorkou. Len som nevedela, ci recepty vypisuje koordinatorka alebo ich posielaju z poistovne( co sa mi zdalo divne) Takze ked pojdeme tak koordinatorka mi da protokol aj recepty na lieky?, hadam som to dobre pochopila. 😝

kuspitka
5. sep 2012

Nie je to omyl je to pravda.strasne to boli.nedokazem nic jest stalevsa mi chce plakat.boli to hrozne.aspon,ze mam moju malu lasku Kamilku.

jajus18
5. sep 2012

@kuspitka mrzi ma to,drž sa moja ☹

cuculik1
5. sep 2012

@kuspitka moja, je mi to velmi luto, zle sa to cita, je mi luto,, ze si tou bolestou musis po tom vsetkom prechadzat.

kuspitka
5. sep 2012

Len ,keby som stale neplakala.citim.ako keby mi niekto nieco zobral a nikdy nevratil.

jaja102
5. sep 2012

@kathy1 dobre si to pochopila.uz s tebou bude komunikovat len centrum.tam ti daju aj protokol,aj recepty.drzim palceky. 🙂 .a rok po schvaleni mate cas?mne sa zda,ze nam vraveli o pol roku..ale asi aj od poistovne,ci centra zalezi.nam potom prve schvalenie prepadlo a o 8 mesiacov sme si ziadali o nove...

jaja102
5. sep 2012

@kuspitka strasne strasne strasne mi je to luto....boli sme taka trojka,v podobnom termine,aj s bique ☹ ☹ ☹ ☹ .aj som si poplakala za tvojim anjelikom.ako vsak pisu niektore dievcatka,drobček asi vedel,preco to urobil...pracujem uz 12 rokov s postihnutými detičkami,a je mi naozaj hrozne luto,ked ich vidim trpiet,a ich rodiny tiez...tvoj drobcek asi tiez nebol v poriadku a tak sa takto rozhodol.mne sa to stalo v januari,bola som 10+4tt a preto viem,ake je to tazke.no vsetky baby tu budeme stat pri tebe a budeme ti oporou.lebo toto pochopi len ten,co to zazil.objimi Kamilku,daj jej pusinku a pomysli si,ze odteraz bude mat v nebicku anjelika,ktory ti ju bude vzdy strazit.posielam velke objatie

kuspitka
5. sep 2012

@jaja102 och moja,len keby to tak nebolelo.ale verím ,že ked sa dám doporiadku tak sa pustim este do KET ak nám zmrazili embria to zajtra este chcem zistit v centre..

kathy1
5. sep 2012

@jaja102 pisala som dr.email a ze rok to plati mame doveru. Este aj z tade cakam email, pre istotu.Mysleli sme,ze pojdeme skor, ale dokoncujeme dom a to stoji strasne peniaze.Takze musime este pockat. ☹

annamary27
5. sep 2012

Jupijééé,krpček má 4,59cm ,pekne sa hýbal,kýval,kopkal nohami,dostala som tehu knižku,som 11tt+0,pani doktorka ho fotila jedna radosť,ale bude to baran,lebo jej to zabralo dosť roboty emoticon a 18.9.ideme na špéci ultrazvuk do BA k dr. Čunderlíkovi

slavka_2012
5. sep 2012

@kuspitka je mi to velmi,velmi ,velmi luto 😢 😢 😢 dlho som tu nebola...ale velmi som ti drzala palce,drzkaj sa mas svoju princeznicku 😉 troska si oddychnes a pustis sa zase do boja....

bique
6. sep 2012

@kuspitka viem, ako to strasne boli, nepomozu slova utechy ani pochopenia, iba cas 😢 tak nech rychlo bezi, nech to bolave rychlo preboli, aby si nabrala sil do dalsieho boja 😠

mimi1111
6. sep 2012

ahojte chcem sa spitat na vas nazor som 10dni po ET a HCG mam 55,7 nie je to malo?

ivka3901
6. sep 2012

@kuspitka ahoj já beriem momentálne výrobky FLP produckt z aloe vera aj čaj pijem,gél z aloe vera a nejaké tabletky na prečistenie a drahý berie macu

timona
6. sep 2012

@mimi1111 ja mam na 7. deň test biely ako sneh, takze vysadzujem vsetky lieky a na test ani nepojdem...ja myslim ze 55 na 10. den je strasne malo..k nejakej reakcii doslo, ale nebude z toho nic

foryou25
6. sep 2012

@mimi1111 nemusi to byt malo, ja som mala na 10 den 134,7 ale to pri dvojickach, otazne je ci si mala aj PK?
@timona a preco tak skoro hadzes flintu? niekomu ukaze aj 10-12 den, mala si PK? ja by som lieky urcite nevysadzovala a urcite sla na krv, alebo minimalne pockala do 12 dna

bique
6. sep 2012

@timona neblbni 😠

mimi1111
6. sep 2012

@timona
@foryou25 test mi silnie a mala by som viac hcg keby som mala 5PK ale ja som nemala PK takze to nevzdavam aj tabulku na hcg po IVF som nasla a moja hodnota sedi

foryou25
6. sep 2012

@mimi1111 no vidis tak ked si nemala Pk tak to cislo je priam skvele, ja som mala aj Pk, takze super, tes sa 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre