Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

jajka1980
1. jún 2012

@annu Ahoj.Prepáč, že sa pýtam, no vy ste mali nezistenú príčinu neplodnosti? či?

jajka1980
1. jún 2012

@annu Pýtam sa len preto, lebo ja mám takúto diagnozu (nezistená príčina neplodnosti ) a hľadáme príčinu, prečo sa nám nedarí.

annu
1. jún 2012

@jajka1980 ano, tak nejak...a dodnes sa nic nezistilo...netreba sa stresovat, asi su to postupy, ktore absolvuje vela zien. potom budu nasledovat dalsie kroky a moznosti ako sa dopracovat uspesne k babtku...len to chce vela trpezlivosti

jajka1980
1. jún 2012

@annu Vdaka za odpoved..Ja sa chytám každej slamky..a hľadám odpoved, na moju diagnozu..no zatiaľ sme nič nezistili.Hoci ja som na prefuky nebola, len na laparoskopii.

hencidlo
2. jún 2012

babeny viete niektora, čo znamená: korporálne endometrium v proliferácii? Ďakujem

lenkoponka
2. jún 2012

@hencidlo korpus je telo maternice- cize sliznica tela maternice v proliferacnej faze- ta zacina od 5dna cyklu a zamena rast sliznice cca do 5mm

bique
2. jún 2012

@sofia17 tak super, gratulujem k 4rom bambulkam, urcite ostanu na zamrazenie...drzim palce, teraz uz mas asi v brusku dve bubulky 😀 neviem, k comu sa picha pri ET, ja som nepochopila celkom otazku, ci lepsie povedane, neporiadne citam 😝 mne pri ET nepichali, neviem, uvidim, ako to bude teraz...dufam, ze budeme mat kvalitnu urodicku 😉 a tebe drzim silno silno palce, nech sa babulky poriadne zakuskaju a dalsich 38 tyzdnov nepustia 😀

bique
2. jún 2012

@cora41 dakujem, zide sa 😉 🙂

bique
2. jún 2012

@cora41 a ty akooo?

zuzana36
2. jún 2012

ahojte, mozem sa pridat? tiez som cakatelka na vysledok, 29.5. mi vkladali dve blastocysty, cize uz mali 5dni, zacinam byt na vazkach, zajtra chcem testnut, bude to na 5 den po KETE a embrya by mali mat 10 dni. moze sa to takto pocitat? inac som uz po 3 ivf a az v tom poslednom bolo co mrazit, presne 9 , teraz 5 rozmrazili, a ostali tie dve co mame. doposial sa nic nepodarilo. inac nic necitim, to jeste skoro. mame uz dve deti a uz 4 roky sa usilujem o tretie. moc si to zelame, ale uz stracame nadej aaj chut. je tu niektora, co tak skoro testila?

karkana
2. jún 2012

@zuzana36 skúsiť môžeš, ak tam nič nebude vidno, ešte to nemusí nič znamenať, no radšej s tým ešte počkaj, najskôr desiaty deň, je to skoro aj ked blastocysty, 😉 držkám palce

zuzana36
2. jún 2012

@karkana myslis, ze aj ked boli uz blastocysty? , no skusim, uvidim, len stale hladam, ci este niekoho takeho- rovnakeho najdem., toto cakanie je neznesitelne

zlatanka30
2. jún 2012

@zuzana36 ja som testovala uz 4 den po Kete a bola slaba druha.

martina2207
2. jún 2012

ahojte kočky. V pondelok ma čaká KET. Máte niekto nejaké rady aby bola šanca na uchytenie? Po neúspešnom ET som bola dosť deprimovaná ale to každá z nás ktorej to nevyšlo.

cora41
2. jún 2012

@bique ja idem v piatok na kontrolu na 12 DC a ten dalsi tyzden ak vsetko bude v poriadku ideme na KET..takze si momentalne uzivam, dnes som bola bicyklovat a oddychujem, pokial ma prepadne panika pri cakani..

cora41
2. jún 2012

@zuzana36 na piaty den podla mna sa ti to vobec neoplati, az na taky 8-9 den. toto je prilis skoro a nech Ta to nevystresuje. Moja rada...

alibabaa
2. jún 2012

@martina2207 pocula som ze papat chili papricky a vecer 1dcl cerveneho vinka vypit.. ze to prekrvuje maternicu .. a este babske rady ako nenosit cierne veci, neprepinat sa robit iba na to co mas chut ..
ja sa chystam este aj pit grepovy dzus aj ten vraj prekrvuje maternicu..
tiez uz beriem estrofem a chystam sa na ket 🙂

martina2207
2. jún 2012

@alibabaa no bude ťažké nedať si čierne veci. Môj tato má v ten deň o 14.45 pohreb takže asi tak. hm. 😢

alibabaa
2. jún 2012

@martina2207 to mi je luto. zivot sa s nami veru nemazna.. aspon spodne pradlo si daj svetle 😉

cora41
2. jún 2012

@alibabaa ahoj moja, kedy sa chystas na KET? Ja tiez beriem estrofem...

jajka1980
2. jún 2012

@alibabaa ahoj..tak držím moc moc palce..a dúfam, že konečne bude niečo pozitívne // 🙂

alibabaa
2. jún 2012

@cora41 zacala som brat estrofem v stredu vecer 🙂

zuzana36
3. jún 2012

ahojte,
testila som a mam na teste slabulinku ciarocku. 🙂 aj sa tesim aj sa bojim, aby silnela. dnes som 5 den od vkladu. tak sa snazim brat to tak, ze je ozaj skoro a uz ukazalo.

gelinka75
3. jún 2012

@zuzana36 ahoj a pregnyl to nemoze byt? lebo fakt nejak skoro 🙂

zuzana36
3. jún 2012

@gelinka75 nie nemoze, nedostala som pregnyl, beriem estrimax od zaciatku cyklu a prednison, to je vsetko 😉

gelinka75
3. jún 2012

@zuzana36 tak potom je to super, ze to tak skoro vyslo 😀

zuzana36
3. jún 2012

@gelinka75 no este je to slabulilinke, ale je to tam, chodim sa pozerat na ten testik 😉 , ved aj zlatanka30 mala tak skoro ciarocku, dokonca o den skor 🙂

zuzana36
3. jún 2012

@gelinka75 vies, nam uz vkladali blastocysty, cize uz pri vklade mali 5 dni

gelinka75
3. jún 2012

@zuzana36 a mala si PK? vtedy sa tak rychlo uhniezduju 🙂 tesim sa s tebou

v555
3. jún 2012

@zuzana36 tak isto som testla aj ja a mala som veľmi slabulinkú čiaročku ale riadne ma rozplakala,tešila som sa ako blcha......no potom len silnela a silnela,11.deň po ET som mala Hcg 438,8.............a teraz čakám na srdiečko a už sa naň veeeeeľmi tešííííííme 🙂 🙂 🙂 🙂 držím place

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre