Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

datelinka31
1. apr 2016

@1veverica dakujem 🙂 ty si bola tiez na ivf? Po kolkych dnoch si mala pozitivny test?

1veverica
1. apr 2016

@datelinka31 ano bola som, vies co ja som sa netestovala, cakala som az na krv, a tam sa to potvrdilo. Ja som mala za sebou neuspesne IUI kde som sa testovala, a teraz som sa rozhodla ze sa nebudem uz takto trapit a stresovat, ze to necham na telo a prirodu, 🙂

aveeva72
1. apr 2016

@1veverica Aj ja som sa tak rozhodla, ale nevydržala som...máš môj obdiv🙂

1veverica
1. apr 2016

@aveeva72 dakujem 🙂 ako som pisala po par neuspesnych pokusoch sa priznam ze som bola skepticka, a ani neviem ci by som testom uverila, predsa len z krvy to je istejsie, ale uplne chapem, ze kazda by rada co najskor vedela uspesnost IVF 🙂

meli8412
1. apr 2016

@datelinka31 ja som mala v sept.pondelok vyber a vo stvrtok vklad, cize 3dnova kultivacia. Bolesti trvali aj dlhsie, este aj doteraz citim taku bolest, maternica sa zvacsuje, niekto to citi a niekto nie. Nestresuj, bud kludna, zial so stresom nic neovplyvnis, iba mozes uskodit. Ked nadajboze sa nezadari, tak dalsi cyklus ano.

meli8412
1. apr 2016

@datelinka31 toto je tvoj prvy vklad? Ked sa maly zadaril vdaka iui, tak som 12ty den testla a bol test negativny a krv potvrdila nastastie opak. Niekomu hcg pomalsie stupa.

datelinka31
1. apr 2016

Prvy vklad, ale nic nam neostalo.. Neviem si predstavit, ze zase vsetko odznova. A kedy ti zacali tie bolesti podbruska? Asi kolky den po vklade?

misela103
1. apr 2016

@datelinka31 ahoj ani nam nic neostalo sme po neuspesnom ivf.... v stredu druha etapa u nas zacina prvou konzultaciou vseeetko odznova.... ale co neurobime my zeny ked ta tuzba je neskrotna 🙂 neboj bude to ok 😉

datelinka31
1. apr 2016

@misela103 ako dlho ste museli cakat na druhe ivf? Mna najviac zo vsetkeho zabija to cakanie.. Ked sa nic nedeje. Aspon, ze vy uz zacinate teraz. Drzim vam palce.. Urcite to teraz vyde 🙂

meli8412
1. apr 2016

@datelinka31 asi od toho 9-10teho dna som zacala mat bolesti. Kam chodis do car? Ja som tiez mala iba jedno embryjko. Posledny vyber som mala, co preplaca poistovna a z 11tich oocytov iba jedno ostalo a nastastie sa uchytilo. Mozno aj kvoli tomu, ze som si zaplatila EmbryoGlue.

datelinka31
1. apr 2016

@meli8412 my sme mali dve embryjka. Embryoglue? To ani neviem co je.. Stale tu citam o nejakych vychytavkach a liekoch co baby beru na podporu a o nicom neviem. Ako to, ze tieto moznosti vobec s nami ani neprebrali??

meli8412
1. apr 2016

@datelinka31 ze vraj nie je preukazane, ze zvysuje uspesnost, je to specialne lepidlo na embryjko. Ja som mala dokopy 3et a 1ket a z toho raz sme pouzili toto lepidlo a zadarilo sa.

misela103
1. apr 2016

@datelinka31 sme este len mesiac po prvom a ked mi oznamilj ze sa nepodarilo hned mi povedali ze ak chceme pokracovat dalej mam sa hned objednat tak som tak urobil viac neviem v stredu sa dozviem...

gwendolyn
1. apr 2016

Ahojte kočky, chcem sa spytat, tie ktore ste išli na KET po neuspešnom ET len s mesačnou pauzou, ako ste boli na tom s menzesom? Ja uz mam 38 DC a stale nic a nemam ani dojem ze by sa mrcha chystala prisť. Tak neviem teraz či sa pokusiť spojiť s Dr z CAR, že čo s tym, lebo moja gyn mi asi nemôže len tak hocičo dať na vyvolanie, keď mam brať od 1DC estrofem atď, či? Tak mam dilemu 😒 Ako ste to riešili vy? Ďakujem 🙂

mojpoklad
1. apr 2016

@gwendolyn Rieš to s Dr. Z CARu, ja som tiež nedostala menzes, ale až mesiac po ET, a riešila som to v CARE.

mariajuraj
2. apr 2016

Ahojte baby....tak z tohto ET nebude nic. Treti den po ET som zacala spinit a uz sa naplno rozbehla MS.....ale este mame 2 mrazacikov, tak buduci mesiac pojdem zas 🙂 vsetkym velmi drzim palceky 🙂

meli8412
2. apr 2016

@mariajuraj volala si do car? Ja som tiez pri niektorych vkladov zacala aj napriek utrosu krvacat, ale nie tak skoro.

meli8412
2. apr 2016

@mariajuraj je mi to luto ☹

janaplt
2. apr 2016

@mariajuraj na treti den? a nie je to uhniezdenie alebo nejaka zilka prasknuta? zavolala by som urcite do CAR, drz sa

kozicka139
2. apr 2016

@mariajuraj ja som zacala na 7 den po ET a volala som hned doktorvi povedal mi ze mam prist a bolo to len uhniezdovanie dal mi tabletky a teraz som v 7tt a cakam dvojcata urcite by som volala

mariajuraj
2. apr 2016

@meli8412
@kozicka139
@janaplt som si tiez myslela z pociatku ze je to uhniezdovanie, ked to zacalo na 3 den, no dnes som siesty den a neprestava to.....prsia uz nebolia, plet sa mi vycistila. Lieky som este nevysadila, len som zvysila davku na 2-2-2...

elisa7
2. apr 2016

Drzim palce dievcata, ked si spomeniem ako som tu travila dni....🙂

meli8412
2. apr 2016

@mariajuraj dobre si spravila. A moc krvacas, alebo je to stale spinenie?

mariajuraj
2. apr 2016

@meli8412 uz je to len krv...ziadne krvavo- hnede ako bolo vcera....☹ takze papam zatial utros 1-1-1...lebo ked som dala viac, tak sa mi moc tocila hlava.....este testnem zajtra, no asi to bude zbytocne....tak a mozem si znacit dnes ako prvy den cyklu.🙂

meli8412
2. apr 2016

@mariajuraj pred krvacanim si ako brala?

bebe133
2. apr 2016

@mariajuraj ja som zacala spinit na 9 den. Na druhy den uz to bola MS. Volala som do car a zvysili mi davku utrosu a povedali ze mam pockat do krvneho testu. Robila som si aj klasicky tehotensky test a bola tam velmi slaba ciarka. Krvacala som az do 14 dna. Hcg bolo 7.39 cize negativne ☹. Mame uz len jedneho mrazacika. Drzim palce aby ti to vyslo, kazda zena je ina 🙂

mariajuraj
2. apr 2016

@meli8412 pred spinenim som vkladala 2-0-2...ked som zacala spinit, zacala som vkladat 2-2-2, ked to preslo do krvacania, tak som zacala jest 1-1-1...tak sa vraj ma, ak sa nevklada...

mariajuraj
2. apr 2016

@bebe133 ahoj 🙂 aj ja Ti drzim palceky, aj vsetkym snazilkam. Ja viem , ze tento vklad aj tak nedopadne dobre. Stale krvacam, aj ked este uplne nie v plnej sile, asi to drzi este trocha ten utros....kedy sa chystas na dalsi vklad? Ja chcem hned v dalsom cykle

bebe133
2. apr 2016

@mariajuraj no mne to utros nedrzal. MS bola velmi silna ako vzdy. Ja si dam chvilu pauzu. Pojdem asi o dva cykly az. Planujeme aj dovolenku tak nechcem mat KET pred tym. Skor potom a mozno pojdem aj prvy raz na PN. Uz som mala dva et a dva ket neuspesne. Tiez drzim palce vsetkym snazilkam a velmi sa tesim ked citam ze niekomu sa zadarilo... dava mi to nadej 🙂. Tak drzim palce, ak este nrmas silnu MS, je este nadej 😉

meli8412
2. apr 2016

@mariajuraj to ti takto kazali v car? 1-1-1?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre