Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

haimi
27. aug 2014

@ingrid0105 cauko, ty si bola uz na tej imuno v medirexe ? Ja som bola na genetike a 3.9. idem na hemato

dejna0412
27. aug 2014

@alcinkap mna bolia kreize ale dávam to k tomu,ze mam aj tak problem celkovite s chrbtom.Brucho ma neboli az tak len sem tam tam mam taky tlak.predtym ma aj pýchou ale teraz len sem rám ma zaboli.

dejna0412
27. aug 2014

@evadek ani nehovor :(ja neviem co bolo vcera!stekala som po mužovi ....revala som akože koniec.To bude asi týmy hormonami neviem?dmes je uz lepsie🙂

evadek
27. aug 2014

@dejna0412 veru..hormony su svina....ach...co my musime vsetko absolvovat..uz len menzes je katastrofa

blcha76
28. aug 2014

@ingrid0105 Ahoj, no tak ti oznamujem, že v utorok som to konečne povedala mame 😀 ...
Ani neviem ako to zobrala, ale myslím že celkom v pohode, lebo som jej to povedala asi 10 min. pred tým, ako som od nej odchádzala... Dúfam, že potom spala dobre 😀 😀 😀 ...
Ako sa ti darí? Ja idem v utorok k Dr. a na sono.

ingrid0105
28. aug 2014

@blcha76 Ahoj, tak gratulujem mas to za sebou 😀 bude sa tesit urcite aj ked mozno teraz nechape 😉 Ja cakam 22.9. mam mat vysledky z hematologie a genetiky aj nieco z imunologie. V Gyn Five je vsetko vybavene kvoli sviatkom teraz nerobia prevoz ale potom ano. pridem 18.9. z dovolenky pockam na ms a ak sa rozmrazia v poriadku tak zaciatkom oktobra KET. Velmi sa tesim aj bojim ale bude co ma byt 🙂 daj veidet ako si dopadla na sone,drzim palce a krasne bezproblemove tehulkovanie. Sa ani nenazdas a budes mat polovicu za sebou 😅

dejna0412
30. aug 2014

Baby dnes som 11 den po ET ,cely vecer ma boli brucho:(Ms som mala dostať pred 5 dňami.

haimi
30. aug 2014

@dejna0412 to mas take kratke cykly ? Drzim palce, kedy testujes? 🙂

dejna0412
30. aug 2014

@haimi no mam,bohuzial ☹testovala som vcera ...test pozitivny,taky silnejsi duch...dnes rano digital test ...negativ☹takze ja nechapem tim testom,zajtra rano testujem aj keby to malo byt o 5-tej rano obycajny test

haimi
31. aug 2014

@dejna0412 drzim palce 🙂 popr chod na krv to bude najistejsie

alexia17
31. aug 2014

@dejna0412 netestuj sa tolko nerobi ti ten stres dobre. V utorok ides na krv

dejna0412
31. aug 2014

@alexia17 uz sa zmierujem, ze to neklaplo:(no co uz asi to tak ma.byt

alexia17
31. aug 2014

@dejna0412 preco by to neklaplo? Never testom. Vyckaj na vysledok krvi.

dejna0412
31. aug 2014

@alexia17 dnes ma prestali boliet prsia.Ziaden priznak, vcera ma bolelo cely vecer brucho:(taky vnutorny pocit mam, ze to neklaplo:(tha co uz:(druhy pokus Brno.Dam si do Januara pausu.

alexia17
31. aug 2014

@dejna0412 uvidis este z krvi. Preco Brno? Nebola si spokojna?

dejna0412
31. aug 2014

@alexia17 bola som spokojna, nemozem povedat, ale brno mam bližšie a maju väčšiu uspesnost, takze mne ako samoplatca je jedno kam pojdem🙂)

alexia17
31. aug 2014

@dejna0412 ale az ked naozaj nic sak MS este nemas

alcinkap
31. aug 2014

@dejna0412
nevešaj hlavu ešte 🙂 mňa vôbec prsia neboleli, vlastne nebolelo ma nič okrem tých krížov a klasickej bolesti podbruška ako pred menzesom a vyšlo to 🙂 drž sa ....

dejna0412
31. aug 2014

@alexia17 ms este nemam, mala som uz mat a nic, na nu sa moc nespolieham nakolko sa mi dodrbkal ciklus

dejna0412
31. aug 2014

@alcinkap no uz som prerevala cely den! Hnevam sa na cely svat:((kokos zeny co nechcu deti tak ich maju len co po nich niekto trenky hodi!!! A my?! My musime len trpet:((podbrusko ma boli, vcera cely vecer aj v noci ma boleleo.Ty si na kolkati den robila test?

dejna0412
31. aug 2014

@haimi diky moc🙂dam vediet ako som dopadla;)zajtra volam dr 🙂

alcinkap
1. sep 2014

@dejna0412
nehnevaj sa, nerob si zbytočne stres ... to ti neprospieva.
Ja som si robila, až keď som mala pozitívnu krv ... test mám doteraz schovaný.

seliselka
1. sep 2014

@dejna0412 nestresuj tolko! Zatial nemas dovod tak si neprivolavaj zle.....
inac mna tiez pobolieva podbrusko ako pred mrchou...som 6den po ET

haimi
1. sep 2014

@dejna0412 drz sa a nestresuj. Kam chodis do Brna, do reprofitu? Odporuca sa testovat na 12 den po ET.

dejna0412
1. sep 2014

@alcinkap ja som volala dnes s dr tak v stredu o 9.45 mam prist na krv.Tak som zvedava.Dnes som v pohode,asi som potrebovala sa riadne vyplakať a vsetko zo seba dostať von🙂nie som ten tip co stresuje,ale tie hormóny hrajú inak somnou

dejna0412
1. sep 2014

@seliselka uz nestressujem🙂len som sa potrebovala poriadne vyplakať🙂dnes uz je lepsie🙂drzim palce aby si mala čoskoro dve // kedy ides testovať?

dejna0412
1. sep 2014

@haimi diky moc🙂nie,chodím Iscare Ba,druhý pokus chcem ist do Brna🙂ty kam chodíš??

dejna0412
1. sep 2014

@haimi dnes som 13 a aj tak tam je prd:(len taky malunky duch to je vsetko,to moze byt aj kanálik

haimi
1. sep 2014

@dejna0412 zalezi aj od toho co a na kolky den ti vkladali. Ci si mala 5 dnovu predlzenu kultivaciu alebo nie. Ja chodim do reprofitu do brna. Je tu aj tema slovenky v reprofite, tak nakukni 😉 ale este to nevzdavaj, az po krvi. Ja som po ivf aj napriek tomu, ze som brala crinone gel dostala mrchu ako hodinky, cize ked si nedostala a uz ti meska, zostan pozitivna 😉

dejna0412
1. sep 2014

@haimi diky moc;)no mne vkladali 3 dňové bez Pk 4 bunkové embryo takze neviem lebo u každého to je ine.oki mrknem sa dik moc;)no mrcha este neprišla tak to je zatiaľ fajn🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre