Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

hateria
19. jún 2016

@dadka0110 drzim prstiky, len nech sa bublinka poriadne drzi 🙂

1veverica
20. jún 2016

@pegy4 ahojik, to strasne zalezi aka krv to bola, ked len taka tmava, je to ok, v obdobi ms nieco vyplavi von, ale ked bola jasna, mala by spozorniet. Ale este to nic zle neznamena, osobne som tiez v obdobi ms mala take spinenie, ale dr. ma prezrela a bolo to ok, ale moja sestra ta spinila do 6mesiaca, takze kym nema potvrdene vysledky z krvi, nech nepanikari, pozitivne myslenie je velmi dolezite 🙂

1veverica
20. jún 2016

@dadka0110 drzim palce, ale opakuj test neskor, 7den este mozu lieky nieco drzat

dadka0110
20. jún 2016

@1veverica nemaju ake lieky.... iba utros vkladam 😊 a dnes silnejsia ciarka 😊

dadka0110
20. jún 2016

Realne je to silnejsie ako na fotke 😊...neverim baby po tolkych rokoch snazenia 😝😝😝😝

1veverica
20. jún 2016

@dadka0110 tak to je uz potom skvele 🙂 kedy ides na krv? predpokladam ze to uz iba potvrdi tehu, a budes si moct v klude uzivat 🙂

dadka0110
20. jún 2016

@1veverica v pondelok alebo utorok idem tak uvidime 😊 dufam ze bude vsetko ok ... vcera ked som zbadala ducha slabuckeho tak som neverila a rano ked bola ta ciarka uz jasne viditelna skoro som odpadla 😃😃... a to som brala od zaciatku ze sa to nepodari a ze si dame chvilku pohov.... neverim stale po x rokoch 😏... dufam len ze sa udrzi 😊...

1veverica
20. jún 2016

@dadka0110 joj take ani nehovor, pozitivne myslenie je fakt dolezite. Verim ze sa ti to podarilo, uz len fakt na to potvdenie pockat, a hlavne aby bol vacok plny, uz naozaj len vydrzat do tej krvi, vyzera to velmi pozitivne 🙂

meli8412
20. jún 2016

@dadka0110 Lavy je dnesny? Ja vidim tam rozdiel, nech viac a viac silnie.Drzim palce

dadka0110
20. jún 2016

@1veverica dakujem 😊

dadka0110
20. jún 2016

@meli8412 ano lavi je dnes...ale vravim ze v skutocnosti je to o dost silnejsie ako na fotke 😊

pegy4
20. jún 2016

@1veverica dakujem krasne za odpoved 🙂 uvidíme dnes ide na odber krvi ...samozrejme aj ja jej hovorím ze nesmie myslieť hned na najhoršie ...dnes uvidíme 🙂...

bobricek1979
20. jún 2016

@dadka0110 ahoj nech to silnie,držíím

1veverica
20. jún 2016

@pegy4 velmi jej drzim palce, viem cim vsetkym musela prejst, a je dobre ze ju podporujes, ja osobne som sa s kamoskami o tom nebavila, to maloktora vie pochopit kedze tym nepresla 🙂

blackrose
20. jún 2016

@dadka0110 waaaaaw, super!!! Toto je taka pekna ciarocka na 7 den. Len nech ciarka silnie a babatko sa ta drzi vsetkym moznym 😵
Urobila si mi velku radost, takze je sanca, ze KET po neuspesnom ET vyjde 😅 😉

pegy4
20. jún 2016

@1veverica dakujem 🙂 no my s manželom sme ich nosili od začiatku fakt na všetky vyšetrenia a prešli sme s nimi celu tu procedúru takze je to take akoby sme čakali spolu 🙂 ja mam 2 detičky a som za ne velmi vďačná , ze sa nám to podarilo prirodzenou cestou .....skladám klobúk naozaj pred zienkami , ktore podstupujú celu tuto fázu ..je to naozaj aj o obrovskej psychike .ale nakoniec sa to urcite oplatí ked rastie v brušku to malé šťastíčko 🙂

blackrose
20. jún 2016

@dadka0110 dnes je to vlastne 8 den uz 😉 😵 😵

1veverica
20. jún 2016

@pegy4 tak to klobuk dole aj pred vami, ako som pisala maloktora baba pochopi, ake je to velmi narocne, pre ten par, ono si aj oni prejdu svojim, a dost parov si myslim ze ten natlak ani nepredycha. Ona teraz fakt potrebuje pri sebe osobu co ju podrzi, a vidim ze ma pri sebe tri, to je velmi velke plus, drzim jej dnes fakt palceky, nech ta potesi radostnou spravickou 🙂

pegy4
20. jún 2016

@1veverica ďakujeme krasne 🙂

1veverica
20. jún 2016

@pegy4 daj potom vediet ako dopadla 🙂

pegy4
20. jún 2016

@1veverica Ok 🙂

pegy4
20. jún 2016

@1veverica teraz som si všimla ze aj vy čakáte bábätko 🙂 prajem tiez bezproblémové tehulkovanie ❤️

dadka0110
20. jún 2016

@bobricek1979 dakujem 😊

dadka0110
20. jún 2016

@blackrose ten na pravo ke na 7 den... fakt slabucky duch no dnes na 8 den uz ke pekne vidno 😊.... no vyzera to tak ze to vynde tak uvidime v utorok 😊...

1veverica
20. jún 2016

@pegy4 dakujem, ano som v 21t. ale tiez IVF, takze presne viem co tvoja kamoska preziva. Zatial to zvladame celkom fajn, az na tie horucavy, to mi nerobi ani nahodou dobre, ale tak co uz, musim nejako vydrzat 🙂

saska6867
20. jún 2016

babulky, mne povedali v centre po pozitivnych krvnych testoch ze mam prist na ultrazvuk za 3 tyzdne, je to bezny proces? Sa mi to zda ako velmi dlha doba, ved sa aj moze cokolvek stat pocas tej doby, nevediac ani ci stupa HCG, priebezne testujem pre klud v dusicke ale 3 tyzdne sa mi zdaju dost. Drzim palce vsetkym snazilkam a tehulkam, pekny den prajem

pegy4
20. jún 2016

@1veverica ahoj ...mozem ti napísať IS??

babik1
20. jún 2016

Tak dievcata, ja som dnes este spravila kontrolny test na 13 den, zajtra uz len potvrdit krv🙂. Tešíííím sa 🙂

dadka0110
20. jún 2016

@babik1 gratulujem 😊

meli8412
20. jún 2016

@babik1 Tak, toto je jednoznacne. Gratulujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre