Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

miskamimi
10. mar 2013

@lysa31 Ahoj lysa 🙂 Ja som si ja som dnes 10 den po et a test som si robila vcera,ciže 9-ty den a bola iba jedna / ,takže ešte asi skoro..Máš čas,len sa neponáhlaj,nech niesi aj ty sklamaná.Tak pevné nervy a držím palce 🙂 🙂

hencidlo
10. mar 2013

@magnesium 5dnove 😅 ale vrej mrazacikovia sa zahryzkavaju pomalsie, tak to este nevzdavam 😉 a ty?

cucoriedkacucoriedka
10. mar 2013

@hencidlo ahoj, ja som 6 den po KET a cítila som až včera brutál asi pat krát pichnutie v lavom podbrušku...myslám že to bolo uhniezdenie, pritom mi dr povedala, že do 72 hodin, ale pri ket aj neskôr.) tak uvidíme

cucoriedkacucoriedka
10. mar 2013

@lysa31 ja som po KET, mala som v pondelok, a veru asi nebudem testovať...mne vkladali jednu morulu ale po PK...tak uvidíme či to nevzdala:( mala to byt už blastocyta...ale v maternici sa dejú zázraky🙂

fantinka
10. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka podla mna testovat najskor na 12ty den. Blastocysta este dva dni len tak plava v maternici a zahniezduje sa az na 9-10 den. A az potom sa vylucuje hcg. Mna tiez picha v podbrusku, take divne tlaky, ako keby slaba ms. A troch mi ako keby opuchlo podbrusko, ale snazim sa mysliet na to, ze tie dve tam vedia co maju robit. Zvysok je priroda a osud 😉

cucoriedkacucoriedka
10. mar 2013

@fantinka dakujem, si mi to trošku ozrejmila🙂 aj ja mám nejako opuchnuté podbruško🙂 a pichá a pichá🙂 tak uvidíme..zatial ma to veľmi nenúti testovat, od zajtra idem aj do práce, bola som týžden doma, tak mi to rýchlejšie ubehne🙂 tak aj tebe držím prsty, nech to rýchlo rýchlo ubehne a nech je to pozitívne🙂))

isabellaa
10. mar 2013

Caute baby, preco sa testuje az na 12 den po vklade? Ked pri normalnom cykle je testovanie za 12-14 dni od ovulky.....

fantinka
10. mar 2013

@isabellaa neviem presne, tak to vravia lekari. Asi preto, ze sa picha pregnyl, ktory moze ovplyvnit vysledok a jeho vplyv je az do 10teho dna. Tiez som po iui testovala skor a mala som pregnylovu pozitivnu ciarku.

fantinka
10. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka veru uz nech to mame za sebou. Kedy ides na test? Ja az 22.3. Tiez som doma uz tyzden a este tyzden budem 🙂 beriem to ako dovolenku 🙂 tak len spim a lezim a kukam vsetky diely Sex v meste haha.

lysa31
10. mar 2013

@isabella- tak nad týmto som tiež rozmýšľala 😨 ale tiež som na nič neprišla. Nedáva to zmysel.

lysa31
10. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka, @miskamimi - tak to budeme mať tento týždeň napínavy - silno vám držím palce //

isabellaa
10. mar 2013

@fantinka ahoj, no ale pred opu dva dni pichas skor pregnyl....napr. na mojom priklade v piatok minuly som pichala, opu v nedelu, vklad teraz v piatok a testovat by som mohla podla normalneho cyklu v stredu 13.3 alebo piatok 15.3 a tak mam testovat az 20.3. No je to pre mna zahada 😕
Ale hlavne nech je test a krv pozitivna 🙂

fantinka
10. mar 2013

@isabellaa no mne pichali pregnyl dva dni pred opu a hned po ET. Cize u mna pregnyl posobi az do 10 dna od vkladu 🙂 preto nebudem testovat skor ako 12ty den ak vobec. Niektori dr davaju pregnyl aj po vklade, aby nejako zhrubli steny maternice ci co.

isabellaa
10. mar 2013

@fantinka ahaaa 😨 to som nevedela, ze sa dava aj po vklade

cucoriedkacucoriedka
10. mar 2013

@fantinka no pekne lenosíš🙂 ja idem už zajtra do práce, nemám tazkú prácu, takže pohodička...aj šéfka je oka, aj kolegovci..ja idem 18.3. na krv🙂 ach, normálne som aj ja napatá....

cucoriedkacucoriedka
10. mar 2013

@isabellaa noooo a po KET mi pichli agolutin a este mi muž pichol tri dni po🙂

cucoriedkacucoriedka
10. mar 2013

@lysa31 dakujeeeem...nápodobne, teda ak aj ty čakáš, nevidela som predchádzajúce príspevky🙂

fantinka
10. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ja tiez nemam fyzicky narocnu pracu, skor psychicky 🙂 ked ma rozculuju ludia naokolo. A nerobila si si test? Dufam velmi ze nam to vyjde. Ved blastocysty su uz kvalitne embryja nie?

magnesium
10. mar 2013

@miskamimi ahoj my byvame v Uk. Tu som podstupila aj Ivf. Teraz
mame vonku -1C do rana ma byt -4C. Strasne jar nikde :( Ako sa citis? Ja uz
lepsie, dnes som lenosila a krvacanie ustupilo na velmi slabucke. Bolesti
su tiez prec. Chvala panu janu uz som skoro ....
Rano pred pracou testik a dufam o slaaabulinky nabeh ciarky ;)
Viem ze za vcasu ale skusit mozem ;)

magnesium
10. mar 2013

@hencidlo ahoj. Dufam ze sa zahryznu 🙂
Ja to nevzdam az do testu v piatok. Krv je istota ;)
Drzim palceky s blastocitami.

magnesium
10. mar 2013

@lysa31 @cucoriedkacucoriedka @miskamimi ja mam test v piatok a vy kedy babenky?

miskamimi
10. mar 2013

@magnesium Ahoj 🙂 Jáj tak,tak to si dalekooo...a ako si bola spokojná s ivf v UK?Som moc rada,že ti je už lepšie,je dobre že si oddychovala,tak snád ti bude už len lepšie a zajtra čakám,že dáš vedieť,ako dopadol testík 😉 dúfam,že už tam bude aspon náznak..ja ešte počkám,aj ked by som si ho tiež najradšej spravila,ale chcem vydrať 😝 tak dúfam,že to zvládnem.Aj ty máš také nafúknute brucho??Ja mám taký malý balonik 😀 😀 a mam ho aj dosť tvrdé,neviem co to znamená..Tak prajem dobrú noc,ráno pevné nervy a čakám dobré správy 😅

miskamimi
10. mar 2013

@magnesium ja si mám spraviť test 13.3. ciže v stredu

miskamimi
10. mar 2013

@lysa31 to teda budeme 😕 ale my to zvládneme 😉 😉 😉 🙂 🙂 😀 😀 nič iné nám ani neostáva

magnesium
10. mar 2013

@miskamimi ano ja mam tiez v brusku taky dovny pocit a nafuknute od transferu.
Ja som s Embryo Transfer v Uk velmi spokojna. Pristup personalu super.
Bublinky nie su moje tak odoberanie vajicok nemozem hodnotit.
Ja som Surrogate ( nahradna mama ) pre moju kamaratku ;)
Dobru noc a zajtra dam vediet.
Ty maz test v stredu?? Nie je to zavcasu???

cucoriedkacucoriedka
11. mar 2013

@fantinka nie, nerobila....nebudem sa stresovať...no, ja som ale písala, že mne dali morulu, už na piaty den mala byt ale blastocyta:( ale tak hádam to nevzdala🙂 ved uvidíme...ja viem že je na to ťažko nemyslieť, ale snažím sa..ved bude ako má byť🙂 dúfam silno ale že to vyjde🙂 pozri, iné, ako dve možnosti tam nie sú...takže je to 50/50🙂 to už teraz samozrejme zľahčujem🙂

cucoriedkacucoriedka
11. mar 2013

@magnesium to je úžasný čin toto🙂 musíš byť veľmi psychicky silná🙂 obdivujem ta a klobúk dole🙂

cucoriedkacucoriedka
11. mar 2013

@magnesium ja mám test v pondelok o týždeň🙂

inak, ja som mala dostať menzes v sobotu, mala som také silné bolesti ako pred, chodila som na wc s maličkou dušičkou, nedošiel🙂 takže oka, ale bolesť sa mi zmenila na takú divnú, fakt pichľavu:( tak hádam je všetko oka...ja už neviem čo čomu pripisovať, lebo som naspidovaná hormonmy...fakt sa nedá nič na sto pro povedať🙂 tak uvidíme.. a všetko su to také nové pocity pre mna.-......ani neviem ako sa mám cítiť🙂)))) a len sa pozorujem a pozorujem a pozorujem a pozorujem......a........🙂))))))

lysa31
11. mar 2013

@magnesium @cucoriedkacucoriedka @miskamimi - Ja mám máť test v piatok ale dnes som to nevydržala a urobila som si - totálne biely :(

xlolax80
11. mar 2013

@dadenka111 ahoj a mas aj nejake tehotenske priznaky (nevolnost, bolesti atd.)?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre