Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

karkana
11. mar 2013

@hencidlo dúfam,že sa to už podarí 😉 😉

magnesium
11. mar 2013

@miskamimi akurat som sa vratila od svojho doktora co my je tak zle.
Test my urobia zajtra a potom uvidime.
Ty nepozoruj na sebe ziadne zmeny lebo kazde tehotenstvo je ine!!
Ja mam dvoch chlapcov a kazde teho bolo ine. Nevedela som ze som tehotna
az do prveho mesiaca. Zle my byvalo az ked brusko rastlo ;) inak nic ani prsia ani
ostatne priznaky ;)
Drzkaj sa x

hencidlo
11. mar 2013

@karkana dakujem aj ja v to verim 😉 a ty ako, co mas nove a ako pokracujes?

miskamimi
11. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka hahaha..teraz to majú chlapi s nami ťažké 😀 😀 ale chvala bohu to ten moj so mnou zvláda ..tak menej sledovania samých seba a viac srandy a pozitývnych myšlienok,nech to lahsie zvladneme 🙂 🙂

miskamimi
11. mar 2013

@magnesium tak to ma mrzí,to ti musí byť ozaj moc zle ☹ tak zajtra držím,mooc,moooc palce nech to dobre dopadne!!Ty máš už dvoch synov?Super 🙂 A dakujem moc,pomohlo mi,že nic nemusím cítit,upokojilo ma to,naozaj..Zajtra budem na teba myslieť a čakať,ako to dopadne,tak sa moc drž !!!!!!!!!!!!

cucoriedkacucoriedka
11. mar 2013

@miskamimi nehovoríš ty veru zle🙂)) musíme len pozitívne myslieť🙂))) aj ja mám zlatého chlapa, nemôžem sa veru sťažovať🙂

karkana
11. mar 2013

@hencidlo Momentálne nič neriešim ,čakám, pokial muž dá súhlas aby sme ešte skúsili ,a čakáme na to bábo adoptované, už sme na 4mieste, 🙂 🙂 tak čakám, kedy budú volať,už sa neviem dočkať

hencidlo
11. mar 2013

@karkana fiha tak drzim palce a ak smiem vediet, to ste si kedy podavali ziadost?

katttusa
11. mar 2013

Ahojte kočky tak si vás tu čítam lebo sa blíži rok čo som aj ja prežívala toto isté čo vy 🙂 a moja malá blastocysta bude mať vo štvrtok už tri mesiace 🙂 moje príznaky po ET boli len strašne velká únava až taká že som sa už o ôsmej večer pratala do postele a špinenie na 9 po ET ktoré zosilnelo až do krvácania ale malá sa držala 🙂 prsia ma neboleli vôbec ani celé tehotenstvo ani sa mi dáko extra nezväčšili len po pôrode, testík som si robila už na 6 den po ET lebo som už nevydržala a bol tak slabunký duch a všetky tie tehu príznaky čakajte až neskôr mne sa objavili až asi v 10 tt pobolievanie v podbrušku a príšerné celodenné nevolnosti tak všetky hlavu hore prajem vám aby ste si všetky raz mohli zobrať do náručia svoju vytúženú blastocystu 😉

miskamimi
11. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka tak to je super,ked máme také podpory doma 🙂)))ved si to aj zaslúžime,no nie??

mimickapn
12. mar 2013

Ahojte mile snazilky chcela by som sa spytat ja som dnes 9.den od ET ale zatial som nemala ziadny vytok a ani nemam nejake velke bolesti,mali ste niektora taketo nieco a predsa ste boli tehotne,teraz som po 2.IVF a pri prvom som dostala menzes na 8.den?dakujem

cucoriedkacucoriedka
12. mar 2013

@katttusa ďakujeme za podporu🙂 rada čítam takéto optimistické príspevky so šťastným koncom🙂

hencidlo
12. mar 2013

@lysa31 ahoj dnes 11 den po KET som robila test a stale biely :o( ja uz nevladzem, preco to tak je ☹

katusik33
12. mar 2013

@hencidlo a na krv mas ist kedy? kolko bunkove embryjka ti vkladali?

lysa31
12. mar 2013

@hencidlo - ja som 9deň po ET a tiež biely:( som na nervy. Neviem prečo to tak je ale cítim sa rovnako ako ty:(

hencidlo
12. mar 2013

@katusik33 ahoj vkladali dve 5 dnove blastocisty a na krv mam ist v piatok ☹

leontinka27
12. mar 2013

@hencidlo nezufajme.....sme na tom rovnako.a asi sa aj citime rovnako...

hencidlo
12. mar 2013

@leontinka27 nezufam moja uz som si s mm poplakala a dostala to sklamanie zo seba no mame este 2 zmrzlinky, tak verim ze to su tie prave!!!
a myslim, ze sme na tom podobne, ale my zeny sme silne a len tak nieco nas nezlomi a budeme verit, ze raz sa to aj nam musi podarit!!! 😉

leontinka27
12. mar 2013

@hencidlo nebol tam ani duch????no super ze mate este dvoch mrazakov...ja nemam nic.a budem muset zacat setrit eura na to Brno.ano raz sa to podari ako som uz niekolko krat pisala kamoska na 12 krat porodila.
ja som len bola prekvapena ze mi ich rozmrazili 10 min.pred vkladom to sa nerobi den dopredu a ked sa dobre rozmrazia tak sa vkladaju???ja ked som uz isla na KET tak s malou nadejou lebo z toho ivf mi po tom 14 dni co sa chodi na krv zacalo hcg klesat tak doki povedal ze to je genetika a to znamena ze aj mrazaci su asi na prt.tak tomu nedavam velku nadej

miskamimi
12. mar 2013

Ahojte 🙂 No ako to tu dnes čítam,tak ste ma všetky troška vydesili,zajtra si mám robiť test a normálne sa bojím!!! ☹ ☹ ☹ Robila som si 9.den a bol tiež biely no a zajtra je už 13.den,tak som zvedavá.Všetky biele testy a skoro žiadne príznaky,no sme tu zoskupenie 😉 Tak všetkým držím moc palce,držte sa 🙂 a neprestávajte veriť,ako ja 😉

leontinka27
12. mar 2013

@miskamimi nelakaj sa ...mala si predlzenu kultiv???

miskamimi
12. mar 2013

@leontinka27 mala,na Et som išla po 5 dnovej Pk a vkaladali mi jednu chatchujucu blastocystu..

leontinka27
12. mar 2013

@miskamimi no a nevidela si ani ducha po zaschnuti na dennom svetle a pod urcitym uhlom???

miskamimi
12. mar 2013

@leontinka27 veru ani ducha,ani pod žiadnym uhlom,proste nič..ale to som ešte pripisovala tomu,že to je moc skoro,aj doktor vravel,že najskor nech si robím test ten 13-14 den,tak sa utešujem..a mne ani nepichali pregnyl,ja som si pichala decapeptyl,takže ani z toho tam žiadna čiarka nemohla byť..ved zajtra uvidím..to bude noc 😨 😨

leontinka27
12. mar 2013

@miskamimi no tak nezufaj este tam moze byt......nech to tu trosku ozivis tuto smutocnu naladu ktora tu vladne

miskamimi
12. mar 2013

@leontinka27 ved dúfam a verím hlavne,že je to v poriadku 🙂 ved ono to závisí aj od toho,kedy je uhniezdovanie,tak stále je nádej 🙂

leontinka27
12. mar 2013

@miskamimi no presne aj si citila uhniezdenie alebo mas niejake priznaky???

miskamimi
12. mar 2013

@leontinka27 no ani moc nie,akurát 8-9 den ma tak popichávalo a to bolo asi všetko..a ty si ktorý den presne?

leontinka27
12. mar 2013

@miskamimi no ja som dnes iba 5 den.ja som bola na vklad len v piatok. v sobotu v noci som mala hrozne krce v bruchu aj v nedelu ma bolelo brucho a teraz uz nic. a urcite to nemohlo byt uhniezdenie bolo by to skoro.ja som bola po ivf kach uz 2x tehu ale vzdy to zle dopadlo....

magnesium
12. mar 2013

@katttusa krasny pribeh 🙂 Vela zdrvicka drobcovi a dakujeme za podporu ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre