Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

leontinka27
20. mar 2013

@miskamimi no pani tak to je paradna suma to si nemozem dovolit.......
@lenusika nemam vycerpane ale union mi asi nepreplati som sa pytala.aj na splatky je pre mna dost....ved uvidime ked to bude realne....bylinne tampony objednane....enzymi objednane....zajtra to mam doma.....

fantinka
20. mar 2013

@leontinka27 mne tiež dnes mm povedal, že do žiadneho Brna nejde 😒 takže nám musí vyjst ket 😉

leontinka27
20. mar 2013

@fantinka no je to vela.....ja som bola teraz na KET....fnuk.uz nemam mrazakov

alika36
20. mar 2013

ahojte dievcata. chcem sa spytat ci ste niektora mala take intenzivne bolesti v oblasti maternicce, som len 1 den po Kete a uz toto. pocas dna som to trocha pocitovala ale nevenovala som tomu pozornost az neskor take aj pichanie okolo konecnika potom sem tam pri vajecnikoch a hlavne akoby stahovalo maternicu, take teplo tam + popichavanie. myslim si ze maternica neprijala rozmrazene embryo a chce ho vyvrhnut von. co si myslite vy??

fantinka
20. mar 2013

@leontinka27 nebuď smutná, lebo budem aj ja ☹ a už nemáš nič preplácané z poisťovne? Ja do Brna nepôjdem, nechcem sa trápiť!! Keď to má vyjsť, tak to vyjde aj na svk...veď to nie je koniec života...viem, že po ňom túžiš, rovnako ako ja. Je to ťažké pre každú z nás, ale my sme bojovnice. Ja mám ešte 4 mrazákov - dva blasty a nechápem prečo zmrazili dve hneď po oplodnení - veď keď ich rozmrazia a prestanú sa vyvíjať? Nebolo to zbytočné? No neviem... Ale už budem vkladať iba po 1, nech mám viac šancí na úspech, v jednom cykle sa nezadarilo a v druhom - ketovom - sa bez tých silných hormónov zadarí určite 😉

fantinka
20. mar 2013

@alika36 ja si myslím, že ho chytila a pričapila k stene a zarylo sa hlboko 😉

alika36
20. mar 2013

@fantinka myslis?? snad mas pravdu... dakujem za povzbudenie 🙂

fantinka
20. mar 2013

@alika36 jasnačka a na to musíš aj myslieť 🙂 hlavne pozitívne....mal by to aj mne niekto hovoriť každých 5s 😀

hencidlo
20. mar 2013

@miskamimi a do akeho centra si chodila? ja som tam bola 2x a nevyslo ma to viac ako 1000€ vratane liekov a aj cesty (mala som soft stimulaciu) 😒

hencidlo
20. mar 2013

@fantinka to mi povedal aj mm a ked sme tam boli tak lutoval, ze sme tam nesli uz skor 😀

miskamimi
20. mar 2013

@hencidlo do reprofitu...co znamená soft?ja som mala minimálnu stimuláciu..bolo to strašne vela penzí.. ☹

leontinka27
20. mar 2013

@fantinka nie uz som neni.......uz sa pripravujem preliecit si telo a budem skusat zatial prirodzene....a uz mysliet pozitivne.neboj ja verim ze raz budeme narade aj mi.......pekny vecer

hencidlo
20. mar 2013

@miskamimi ved to by malo byt ono a kolko si mala vajicok?

hencidlo
20. mar 2013

@miskamimi a mas uz vycerpane pokusy na sk? ak nie aku mas poistovnu?

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@miskamimi presne to dnes povedal aj môj chlap..že nebolo vhodné obdobie...ja neviem či je niektorá tehotná, čo sa čítame a boli sme na vklad...strašné...

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@fantinka je lepšie mrazit hned, ešte pokiaľ je to len jednojadro, či ako sa to volá..povedala mi to dr...a aj kamarátke v gynfive...lebo ked prežijú zmrazenie a začnú sa dobre delit, sú kvalitné...takto sa prirodzene vyselektujú...

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@alika36 neznepokojuj sa...mnohé baby pocitujú to čo ty a ostanú tehotné...ja som mala KET, v pondelok krv síce negatívna, ale ja som mala ms bolesti od vkladu až po 6 deň, pichanie v okolí vaječníkov tiež...len ja som mala po piatich dnoch len morulu, tak to asi chudatenko vzdalo:( no nie asi, ale určite

fantinka
20. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka aha no vidíš, to mi zase nikto nepovedal 🙂 no tak snáď sa budú rozmrazovať dobre v máji, veď už bude teplo 😀 😀

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@fantinka áno, budú, ja som tiež presvedčená, že nás tam naše dvojky čakajú🙂

fantinka
20. mar 2013

@hencidlo no ok a tam sa vám to podarilo? a v čom je to iné?

fantinka
20. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka ja budem dávať už len po jednom asi, lebo mi vraveli, že to jedno ak nie je dobré, stiahne to dobré, čo sa chcelo uhniezdiť.

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@fantinka fakt? to je novinka zasa pre mna.....ja som si myslela, že je tu vačšia šanca že sa aspon jedno uchytí.

hencidlo
20. mar 2013

@fantinka no po case som mu s tym pilila tak nervy, ze som ho obmakcila a ked sme tam boli tak sme len cumeli.
uz len to ako ta prijmu, ta komunikacia ochota, pristup, odpovedia ti na vsetko, poradia a odporucia co mas robit a co by bolo dobre a vhodne. daju nejake alternativy a je to na tebe ako sa rozhodnete. Po OPU som ani nevedela, ze mi nieco robili, co na sk som myslela, ze umrem od bolesti a este po tyzdni som mala problem ist normalne na WC. Skratka to musis zazit jednoducho sa to s tym co je na sk neda porovnat, hlavne ta ludskost a pochopenie!!! 😉

fantinka
20. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka no vidíš, to som si mysela aj ja... človek sa učí na vlastných chybách, len do prčíc, už by som sa mohla poučiť tak, aby žiadna chyba nebola 😀

fantinka
20. mar 2013

@hencidlo no ja chodím do iscare a tam si myslím, že prístup je tiež dobrý. Sestričky sú veľmi milé, moja dr. je svojská síce, musím sa pýtať, ale vždy mi všetko vysvetlila, poradila, čo mám piť - napr., že liter mlieka počas stimulácie a po vklade - kvôli vápniku - to som síce nedodržala, lebo neznášam mlieko 🙂 stalo sa asi dvakrát, čo ma naštvala, ale inak som spokojná. Len keby to vyšlo. Po opu som nemala na druhý deň žiadne bolesti, ani som nevedela, že som bola pod narkózou...záleží asi od centra. Ty si kde chodila?

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@fantinka presne zdieľam tvoj názor....súhlasím🙂 ja som veľmi spokojná...aj na sále sú zlatí...aj anesteziolog...nikdy som nemala problém..musím si zaklopat🙂

hencidlo
20. mar 2013

@fantinka bola som vo Ferti cente v Heliose a pozriet aj v Iscare, ale tam som sa citila hrozne ani nie ako clovek ale len cislo (ako nejaky kus dobytku 😝 ) ale to je len moj nazor. sto ludi sto chuti. jednoducho ja zas nedam dopustit na Brno. 😉

fantinka
20. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka mne sa len páči vždy (teda 2x, čo som bola na narkóze 🙂 ) sa snaží anesteziológ aj sestričky odľahčiť situáciu - vkuse o počasí hovoria a čo budú robiť po práci 😀 a ja tam len ležím s roztiahnutými nohami a čakám na spánok 😀 😀 a naposledy aj Petrová niečo zadrela, čo sa všetci smiali, ale hneď za tým som spala, tak si vôbec nepamätám.

cucoriedkacucoriedka
20. mar 2013

@hencidlo nie je tam prívetivé prostredie, to máš pravdu, na mna to tiež zapôsobilo...ale nejako som si zvykla...máme k sebe bližšie🙂) všetci na kope....ale prístup je tam ok.

fantinka
20. mar 2013

@cucoriedkacucoriedka hej mne sa zdalo tiež divné, to "číslovanie", ale zase by mi bolo asi nepríjemné, keby ma volali podľa mena, Valky to tak robí...Ale zase sestrička Némethová je strašne zlatá, ja jej vkuse volám, keď niečo 🙂 si ma už asi aj pamätám podľa čísla mobilu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre