Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

mabumi
27. jún 2012

@hencidlo mas môj obdiv, vselicoho sa dokazem vzdat, ale teda moja kavicka 😀
no dobre, inspirovala si ma, tak teda skusim este aspon par dni vydrzat 😎

cora41
27. jún 2012

@mabumi tak si skus dat bezkafeinovu..niekedy je to psychicke a clovek ma aj po bezkafeinovej kave pocit, ze sa prebral 🙂

hencidlo
27. jún 2012

@mabumi to bolenie hlavy som mala aj ja, ale kazali mi pit veeeeeeela vody a fakt to pomohlo 😉 teda aspom mne 😎 no ak si jej pila vela a hned razom skoncis a telo bolo na kavu zvyknute, tak si ju teraz asi pyta 😒

mabumi
27. jún 2012

@cora41 no bezkofeinovu pijem, ale len jednu denne, lebo mi nechuti 😝 😀
@hencidlo ja som nepila vela kavy, len tak 2, max. 3 za den. a vody pijem dost vela vzdy, aj ked je pravda, ze teraz to trochu zanedbavam. idem sa teda napit 😉

hencidlo
27. jún 2012

@mabumi 🙂 🙂 🙂

alibabaa
27. jún 2012

@hencidlo @mabumi vraj je dobra na bolest hlavy voda s citronom 😉

jomini
27. jún 2012

@alibabaa ahoj, ako ti dopadol KET, mna to este len caka..nizka sliznica 😒

isabellaa
27. jún 2012

@dicinka1 ahoj, prosim ta to tvoje hcg 75 si mala, ktory den po ovu? dakujem

pufa
27. jún 2012

@majka2309 ahoj. mozem sa opytat - prve dietatko si mala vdaka ivf?

pufa
27. jún 2012

@majka2309 ja som mala na 11-ty den po ET hodnotu 96 a bolo to v poriadku, na 14 den uz bolo 456, takze nestresuj, je to fajn 🙂

annamary27
27. jún 2012

@mabumi ahoj,ja som v tom čase prešla na bezkofeínovú 😉

mabumi
27. jún 2012

@alibabaa vyskusam, dakujem, to môze byt vseobecne osviezujuce
@annamary27 ahoj teba si pamatam. ako sa ti dari? citam v pase ze si pred OPU? nemusis ist len na plnu anesteziu, mne to naposledy robili cez to druhe (musela by som sa pozriet ako sa to vola). to ta neuspia celkom, len oblbnu ze nic necitis (a teda ja som si ani nepamatala tu chvilu) 😉

annamary27
27. jún 2012

@mabumi ahoj,zajtra druhá kontrola v rámci cyklu,mám takého tušáka,že aj posledná a večer dajú pregnyl,ale uvidíme zajtra.beriem antibiotiká na zápal dutín,nech som do Et fit,uspia ma len nejakou injekciou do žily,5-10min a je to.minule som sa im už prebrala na stole,ked som mala zísť dole a potom som už nezaspala ani na posteli,kým sme čakali na prepustenie.

mabumi
27. jún 2012

@annamary27 tak drzim palce 😉 😉 😉 . kolko mas zatial na sone vajicok?

annamary27
27. jún 2012

@mabumi neviem,nikdy som to nevedela,dr.povedal vľavo dobre,vpravo dobre,sliznica dobre a ja sa viac nepýtam.

mabumi
27. jún 2012

@annamary27 tak potom je dobre 😉 😉 😉
ja by som bola zvedava 😀

annamary27
27. jún 2012

@mabumi aj tak to neovplyvním,nechám sa prekvapiť 😀

mabumi
27. jún 2012

@annamary27 tak ti prajem nech je to prijemne prekvapko 😉 . ale keby bolo aj jedno, len nech je to "to prave" 🙂
ale urcite ich bude dost, ked "vlavo dobre, vpravo dobre" 😀 😉

annamary27
27. jún 2012

@mabumi dúfam,že hej,šak pri prvom ich bolo 19 a druhom ivf 15,hlavne nech je čím viac zrelých 😉

mabumi
27. jún 2012

@annamary27 ja som mala pri prvom 5 a pri druhom 27 vajicok. ale mnozstvo nie je vsetko, teraz to uz viem 😖

zlatanka30
27. jún 2012

@annamary27 budem ti drzat palce velmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🙂

kuspitka
27. jún 2012

@annamary27 super moja.držím palce

kuspitka
27. jún 2012

@annamary27 kolko mas teraz folikul?

ivka3901
27. jún 2012

@cora41 može byť no bola som u dochtorky a tá mi povedala aby som mala kludový režim a brala ten utrogestan a v utorok nech prídem povedať ako som dopadla 😒 fakt já neviem čo si mám o tom všetkom myslieť nikdy sa takáto situácia v centre nestala 😒

ivka3901
27. jún 2012

@gooobi vieš čo to je pravda,že platím zato,ale už nemám nervy na tie sestričky a nejak to hádam vydržím do pondelka a na tehotenskom teste je zaťiaľ len duch tak neviem či z toho niečo bude ☹

cuculik1
27. jún 2012

@ivka3901 naozaj cudne... a ani si sa ich nepytala, ze co si vobec o tom myslia? ake su ich domnienky?

ivka3901
27. jún 2012

@cuculik1 no ani som nestihla,lebo som už po aute domov spala a zobudil ma muž,že mi zvoní telefon a taká rozospatá som v tej chvíli ani nevedela čia som 😀

annamary27
27. jún 2012

@kuspitka neviem koľko mám,nepýtam sa.

majka2309
27. jún 2012

@pufa ..ahoj ...ano po IVF..vdaka lekarom a Bohu🙂

kuspitka
27. jún 2012

@annamary27 joj drzim palce..
@majka2309 inak aj ja mam malu po IVF a mame ich skoro rovnako stare.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre