Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

miska212
6. júl 2009

lulockka to ma mrzi ☹ a mate aj mrazacikov?

lulockka
6. júl 2009

mrazičkov chvála bohu máme ešte jedenásť len dúfam že sa budú dobre rozmrazovať.

julietka
6. júl 2009

loginka gratulujem k dvom mimiskom 😉 pozeram ze sme v rovnakom tt, mozem sa ta spytat kedy ides po prvykrat do poradne?lebo mna objednala doktorka az v 10tt co sa mi zda teda dost neskoro, ked tak pozeram ostatne babenky chodia okolo 8tt a robia sa vysetrenia..tak neviem, nerada by som bola aby sa nieco zanedbalo..

miska212
6. júl 2009

lulockka tak ti budem silno drzat palce, to uz musi vyjst!

lulockka
6. júl 2009

Ďakujem aj ja dúfam že tentokrát to bude úspešné.

loginka
6. júl 2009

dakujem, ja idem potom tiez v 10 tt ale najradsej by som chodila kazdy tyzden 🙂

tinkywinky
6. júl 2009

ahojte dievcat,blahozelam k dvojkam 🙂 drzte sa,a pekne sa zaoblujte 🙂

lulocka,mrzi ma to 😔 , ale budeme bojovat a nabuduce nam to isto vyjde.Zatial si verim,a mam take zvlastne chvenie,akoby som citila,ze sa to podari...bodaj by.....Posledne 4 dni boli hrozne ako zo mna vsetko odchadzalo 😔 😔

zbinka
6. júl 2009

julietka,,,aj ja mam ist do poradne v 10 tyzdni, no je tak standartne,,,,aspon doky tak vravel,,,tak bojujeme spolu tesim sa,,,,ja som asi par dni popredu,,,no ty dobehnes, nie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nika232
6. júl 2009

zbinka loginka,straasne vam gratulujem

zbinka
6. júl 2009

nika,,,,dakujeme,,,,,,,,,,,,,,,,

nika232
6. júl 2009

zbinka ty chodis do martina? a podarilo sa vam na 1krat?

zbinka
6. júl 2009

no ano, do martina a na prvy krat,,,a este sa aj rozdvojili, ked si citala co som úisala, sama tomu este neviem uverit,,,a to uz zacinam osmy tyzden,,, 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nika232
6. júl 2009

aj ja chodim do mt tak dufam ze aj nam sa to podari na 1x. citala som a je to inac srandovne a obrovske staastie 😵 a chodis ku doktorovi alebo ku doktorke?

zbinka
6. júl 2009

no k doktorovi,,,on strasne dobra dusa a ze jemu sa stale dvojcata rodia,,,sestricky sa s toho smeju

julietka
6. júl 2009

jeej zbinka naozaj to je neuveritelne, taky maly zazrak co sa vam stalo 🙂 tak napokon to aj tak budu dvojky 😵
a nechces si dat do "pasu" udaje? 😉 nech vidime ako ti tiez pekne pribudaju tt 🙂

zbinka
6. júl 2009

juj no aj velmi rada, len este neviem ako,,,porad,,,som tu novacik
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

julietka
6. júl 2009

zbinka 🙂 musis ist hore do nastaveni a tam mas ponuku vsetkeho mozneho ..kliknes na to "cakame babo" a vyroluje sa ti datum poslednej MS vsetko si zadas a nezabudni ulozit 😉 potom sa ti to pekne bude ukazovat

zbinka
6. júl 2009

julietka,,,uz mam dakujem pekneeeeeeeeee,,,super,,,
😉 😉 😉 😉 😉 😉

julietka
6. júl 2009

jej to je super, a hodilo ti tiez 7tt?nemala si mat viac?

julietka
6. júl 2009

zbinka a nemas aj fotecku z UTZ, zeby si ju hodila do albumiku 😉

zbinka
6. júl 2009

juj ato zas jak???? neviem tam dat ani svoju, teda este v notebooku ziadne nemam,,no dam, len som teraz mala ine starosti

bittka13
6. júl 2009

ahoj loginka - uz som myslela ze sa ani neohlasis 😉 , tak som rada ze mate potvrdene dvojky aj pekne so srdieckami 😀 gratulujem, ja som bola tiez na UTZ ale my sme skoncili definitivne "len" s jednym, ale som si ista ze nam bude stacit... 😀 ! srdiecko sme uz tiez krasne videli 😀 😵

zbinka - gratulujem 😀 , jeeeeej to bude deticiek !!! 😉

zbinka
6. júl 2009

bittka aj rovnaky termin mame,,,superrrrrrr

bittka13
6. júl 2009

zbinka - no ano, nejak sme sa tu stretli 😀

henika30
6. júl 2009

Ahojte dievčatá.mne sa ten 2 pokus nepodaril.mám negatívne výsledky,ešte idem vo štvrtok na krv,ale neviem že na čo ked mám neg.výsledky.Ja vám všetkým držím palce.nech vám darí 😉

cmuk05
6. júl 2009

zbinka ,julietka ... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 gratulujem k dvojickam je to nadherna vec ked cakate dvojicky.cmuk 😀

julietka
6. júl 2009

ahojki cmuk velmi pekne dakujeme 🙂 a vidim ze hovoris z vlastnej skusenosti, mas krasne dievcatka 😵
ake si mala tehulkovanie?

cmuk05
6. júl 2009

ahoj bolo to super ziadne tazkosti....pribrala som 17 kg 😅

cmuk05
6. júl 2009

mam aj peknu supravu,nohavicovy kostym ked som bola tehotna tak som to vyuzila 😉 vies co tazko bolo nieco najst pre take tehulky alke sme mi dvojicky 🙂

julietka
6. júl 2009

tak to sa dobre pocuva🙂 dvojkove tehu je vraj vzdy rizikovejsie...
a este raz gratulujem ku krasnym kočkam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre