Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

renka77
13. júl 2010

@kvetinka98 takze je to negativne ☹ buduci mesiac dufam bude uspesnejsiiii zatial pa,pa

annamary27
13. júl 2010

@nemko držím pästičky,aby testíky dopadli na výbornú. 😀

annamary27
13. júl 2010

@kvetinka98 ajoj,od nás chceli v GF-Blava papier o spolužití,tak preto sme už radšej spískali hned svadbu.

annamary27
13. júl 2010

@kvetinka98 držím ti pästičky,aby to tentokrát dopadlo dobre so šťastným koncom. 😉 🙂 😵

henika30
13. júl 2010

Ahojte!@renka je mi to velmi lúto. ☹ ☹ ☹ Bud velmi silná!
Už aj ja mám v brušku naše embryjká,takže sa k vám pridám! 😉 😉 Dúfam že bude všetko ok!
@renka kedy si začala krvácat?mala si aj bolesti v podbrušku?

nemko
13. júl 2010

@annamary27 v noci som mala velke bolesti brucha a myslim si /viacmenej som presvedcena/ o tom, ze testik bude uz len / a krv negativna

bublina_dd
13. júl 2010

@henika30-takže už to máš šťastne za sebou 🙂 🙂 🙂 A koľko Ti vložili???? Tak nech sa im v brušku u maminky darí... 🙂 🙂

henika30
13. júl 2010

@bublina,dakujem ti!Vložili mi 2 embryjká a 5 ešte čakajú na zamrazenie!Dúfam aj ja že sa im umna bude páčit 😀 😉 😉
@nemko ako to vieš že bude krv negatívne?

kvetinka98
13. júl 2010

@renka77 ahoj chcela by som sa ešte opýtať na koľký den si mala odber folikulov a kolko si ich mala ???

kvetinka98
13. júl 2010

@renka77 mojaka tak to mi je fakt ľúto že tá krvička bola neg......ale verže budúci mesiac to bude fajn aj ja sa neviem dočkať......

annamary27
13. júl 2010

@nemko testík si nerob,zbytočne sa budeš stresovať 😉 Ja sa pri druhom pokuse určite testovať nebudem,pekne počkám na istotu z krvičky.

sarac
13. júl 2010

Ahoj Renka77, ja mám 3mrazáčiky. Menštruáciu som nedostala, takže ja sa uspokojujem jdine týmto. Nemôžem sa dočkať pondelka, kedy mi urobia test. A tebe čo povedali? Kedy pôjdeš znovu?

baculiatko40
14. júl 2010

Pekny den zienky!
@annamary27 ahoj! Nice to see you again! A kedy sa chystas na dalsi pokus? Zabudla som, ci mas mrazacikov?
@nemko urcite neklesaj na duchu! Nestresuj sa zbytocne!
@renka77 je mi luto, ono sa to podari!
Tak bola som na tej kontrole po potrate a vsetko je OK, nase babatko malo extra chromozom, povedali nam, ze sme nemali stastie tento raz.... Ale uz som objednana na novu konzultaciu zaciatkom augusta.
Zienky, 16. a 19. tu bude co by dub! Vydrzte! A ja vam drzim palce aj na nohach!
Vsetkym cakatelkam vela stastia!

bublina_dd
14. júl 2010

@baculiatko40 - krásny slnečný deň prajem. Tak vidíš, že všetko je ok. Teraz ste mali menej šťastia. No ale v auguste už bude šťastíčko stáť pri Vás 😉 🙂 🙂 . Mne sa už termín 16 blíži, tak som zvedavá ako to v piatok dopadne.
Všetkým snažilkám hlavne tým, čo idú na krv 19. držím palčeky!!!!

kvetinka98
14. júl 2010

ahojte babulky tak ja som sa dneska zobudila do pekelného rána dostala som mrchu.....takže v pondelok mám ísť na krv ale už teraz viem výsledok že tehu nie som takú silnú mrchu som dávno nemala..strašne ma pobolieva spodok brucha...čo už mrazáčikou nemám takže čakať 3 mesiace...už som zúfalá ....prajem všetkým veľa šťastia ked ja som ho nemala-.....

baculiatko40
14. júl 2010

@kvetinka98 tak to mi je velmi luto ☹ Bud silna!

nemko
14. júl 2010

@kvetinka98 je mi to velmi luto, ale hlavu hore budeme bojovat - ja mam neg test takze viem co ma znova caka, uz som pripravena - musime to prekonat a ist dalej 😉

bublina_dd
14. júl 2010

@kvetinka98 @nemko - baby je mi smutno, že vám to nevyšlo ☹ ☹ Kvetinka držkaj sa, želám Ti aby bolesti čo najskôr odišli a aby ste šli čo najkôr na ďalší pokus. Nemko ale netestovala si príliš skoro 8 deň, niektorým dievčatám sa slabulinká čiarka ukázala až na 13 deň od ET. A menštruáciu si ešte nedostala alebo hej...

nemko
14. júl 2010

@bublina_dd nie nedostala, mne to Utros zadrzi, vzdy to tak je, ja ho uzivam uz treti raz a nikdy som pocas jeho uzivania nedostala M, viem, ze som testovala skoro, ale ani trosku nedufam, ze sa to zmeni, ale nevadi aspon som pripravena, co uz.Treba hladat problem asi v genetike ina moznost uz nie je , na tretie IVFko idem az po genetike lebo skor to nema vyznam.

bublina_dd
14. júl 2010

@nemko - nádej zomiera až posledná, musíš trocha veriť, že to môže dopadnúť aj dobre 🙂 🙂 🙂. Lekári Ti zatiaľ nepovedali, prečo tie predchádzajúce neboli úspešné... Robili Vám aj nejaké iné špeciálnejšie vyšetrenia, alebo ste to zatiaľ nechali tak na prírodu...

nemko
14. júl 2010

mne robili genetiku, ale nieco viac nam zatial nerobili, pojdeme mozno v oktobri, v auguste si dam pauzu a uvidime, musim sa dat dokopy a zacat zit bez riesenia tehotenstva

bublina_dd
14. júl 2010

@nemko - no veď uvidíš v pondelok... A ak nie tak si oddýchnete, naberiete nové sily a šup do toho. Ale ešte stále verím, že šanca je 😉 🙂 🙂 Držkaj sa...

nemko
14. júl 2010

ja idem na krv az v utorok, ale ved uvidime...dakujem moc

renka77
14. júl 2010

@henika30 ahoj menzes som dostala s meskanim 4 dni a prve dva dni som mala straaasne bolesti a nemohla som si ani nic dat od bolesti,ale uz sa tesim na druhy mesiac na KET 🙂

renka77
14. júl 2010

@kvetinka98 ahoj odber som mala na 18 den,mala som 11 folikulov,z toho iba 7 dozretych a iba 4 isli na predlzenu kultivaciu a chvalabohu 3 sa oplodnili 🙂

renka77
14. júl 2010

@sarac to je fajn ze sa drzkas,hned ked dostanem menzes tak zacnem brat nejake rakuske lieky na pripravu maternice a na 19-20 den pojdem na KET,TAKZE OKOLO 20-25AUGUSTA by to malo vyjst akurat budem mat narodky,tak to bude krasny darcek 😉

annamary27
14. júl 2010

@baculiatko40 ajoj,díky.na ďalší pokus si brúsim zúbky na jeseň,s tým,že si dohodnem konzultáciu nejak koncom augusta.Neostali nám mrazáčikovia,takže ideme na toho odznova.V robote mávam na jesen inventúru,tak som dnes šéfku poprosila,aby mi dala čo najskorší termín,aby na to nebola moja kolegyna sama,nech to máme za sebou,kým sa do IVF pustím a budem znova na PNke.Predtým ešte pojdem k mojej gyn na kolposkopiu,či je všetko o.k a dám si predpísať lieky na imunitu od mojej ORL doktorky,ktoré mi zabezpečia,aby som bola v zime zdravá.

annamary27
14. júl 2010

@kvetinka98 ahoj,tak to mi je ľúto,že krvácaš.aj ja som si tým počas ivf prešla.držím pästičky na krvičke,nádej umiera posledná. 😉

renka77
14. júl 2010

@kvetinka98 ahoj moje,to ma mrzi a krvacas vela? nasadili ti duphaston?mozno este nie je neskoro a zastavi to...

sarac
15. júl 2010

Ahoj Renka77, ja som včera večer dostala bolesti, akoby som mala dostať menštruáciu aj dnes to pokračuje, tak neviem.....Som zúfalá. Bola som v tom, že je to na dobrej ceste. Menštruáciu som mala dostať v pondelok, ale aj tak mám pocit, že ju dostanem každú chvíľu.....A to ti oni objednajú tie lieky? Držím ti palce, však ti budem písať ako do dopadne. V pondelok idem na teh.test. Ja len dúfam, že nezačnem krvácať.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre