Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

alex81
18. okt 2012

@jaja102 Ten je uplne v poriadku. Vsetko tip top. Na 4D sa tesim, lebo ja este nemam az take pekne fotky drobca a tesim sa aj na CD ... 😅 Dakujem za info. Drzim palceky 😵 😵 😵 Trosku si ma ukludnila ... Krasny vecer ...

annamary27
18. okt 2012

@henika40 ano mala som aj PK,to sme mali pri každom pokuse,ale pri tomto sme predtým chodili aj pol roka k homeopatovi,tak si myslíme,že zabralo aj to. 😵

dusko14
18. okt 2012

@jaja102 nie. neodporučili - upozornili ma na možné riziko. No verila som plne docentovi, ktorý si myslí, že to riziko potratu nie je zďaleka také vysoké (nik nevie, či by žena potratila bez ohľadu na amniocentézu). ...zďaleka to nie je taká hrôza ako sa môžeš niekde dočítať. No poznám aj pani, ktorá nešla na amniocentézu, pretože absolvovala genetické sono, ktoré DS vylúčilo na 99% a predsa má dcéru s DS. Ale ak si presvedčená, že tie výsledky by na Tvojom rozhodnutí nič nezmenili, tak to vôbec ani nerieš. Ja som slaboch a nevedela som si predstaviť starostlivosť o dieťatko s DS. Držím Ti palce aby všetko dobre dopadlo 🙂

jaja102
19. okt 2012

@dusko14 to sono nedokaze odhalit vsetko,to mi je jasne,som zdravotnik,pracujem s postihnutymi detičkami,takže v tejto veci som doma,ale verim,ze sme zdravi,a nebudem podstupovať riziko amniocentezy.a zatiaľ mi ju nik ani neodporučil,takže to necham tak 🙂 .ale ak by som niekedy cakala druhe babätko,určite si niekde necham spraviť prvosemestralny skrining,ten je presny na 90%,zatial co tie blbe triple testy sa az v 40% mýlia...

dusko14
19. okt 2012

@jaja102 úplne Ťa chápem. Presne to je dôležité - vedieť, čo chceš. A ak si presvedčená, že je to zbytočné riziko, tak sa k tomu aj tak postaviť. Veľa zdravia... 🙂

momo32
19. okt 2012

@annamary27 ahoj tak mam to pozitivne,konečne som sa dočkala po 5 rokoch,3ivf,1iui tešim sa velmi len mam hcg 320 ani neviem ci je to malo alebo akurat,som 11den po vklade a nemala som PK....a davali mi 2- 8bunkove embryjka .....želam to každemu krasny pocit 🙂 hadam to bude ok 🙂

martina020202
19. okt 2012

@momo32 gratulujééééééééém verím že máš hrejivý pocit po tom všetkom že niečo malinkaté krpaté ti rastie v brušku užívaj si radosť teším sa s tebou mňa čaká v pondelok odber krvy a hádam sa mi potvrdí mojich už 5 pozitívnych testov 🙂

momo32
19. okt 2012

@martina020202 dakujem ti naozaj,ešte som stale v šoku ale takom prijemnom a teraz len aby to bolo všetko v poriadku,vo stvrtok idem ešte na krv tak dufam ze hcg ešte porastie,mata nenormalne sa tešim.....ale je to super že aj ty to podla tych testov budes mat pozitivne,budem na teba mysliet a taaaakto ti držat palce 🙂

annamary27
20. okt 2012

@momo32 to je krásne čísielko gratulujem 😵 😵 😵 ,ja som mala 10ti den 318 a to som mala PK.

bique
20. okt 2012

@momo32 veeeelka gratulkaaaa 😀 urcite to uz iba porastie 😉 tesim sa s vami 😅 😀

jaja102
20. okt 2012

@momo32 krása.gratulujeeeeeeeeeem 🙂

haannka
21. okt 2012

ahojte. ja dnes 5.den po KET a uz zacina pomaly jemny nervik 😉

lucinkacinka
21. okt 2012

@haannka Ahoj ja som dnes 9.den po KET a je mi uplne normálne,vobec nič necítim ani ma nič nebolí tak neviem...

linka
21. okt 2012

ahojte baby,bola som vo stvrtok na sono,je tam jeden plodik,meria 5mm a v ten den som bola v 7tt+3,zial zatial nemame akciu srdiecka,moja dr.to nevidi ruzovo,ze pri takej velkosti uz davno malo bit,v centre mi este nadej davaju,mozete mi povedat ako to bolo u vas?

annamary27
22. okt 2012

@linka podľa mňa je tvoje bábenko menšie než 7tt+3,tým pádom bude mladšie,takže srdiečko sa môže ukázať neskôr.verím tomu a kedy ideš najbližšie na kontrolu?

linka
22. okt 2012

@annamary27 moze byt,lenze ona vravela,ze meria 5mm a ze srdiecko pri takej velkosti uz davno bije,mala by som ist tento tyzden na sono,bojim sa...

mimickapn
22. okt 2012

Ahojte snazilky,ak mozem pridam sa ku vam.Som po ET a dnes som mala ist po 14.dnoch na krv,ale idem az zajtra,ale viem ze niesom tehu,lebo na 8.den som zacala krvacat a na 10.den mi brali krv a mala som beta HCG 0,5 mIU/ml,takze som si na 100% ista ze nic,uz som to aj oplakala a v januari ideme na 2 IVF snad bude uspesnejsie.Chcela by som sa spytat ci tu je nejaka zienka,ktora mala na 10.den 0,5 hcg a zdvihlo sa jej a je tehu?je to nepravdepodobne,ale nadej umiera posledna.A este sa chcem spytat teraz chodime na Antolsku k Dr.Marsikovi,ale rozmyslam ze to zmenim a pojdem do Reprofitu Brno viete mi poradit ci to je dobry napad,alebo mam este skusit Antolsku?dakujem a drzim palceky vsetkym snazilkam aby sme sa dockali vytuzeneho mimca 🙂

annamary27
22. okt 2012

@linka hcg si mala krásne a bábo je v brušku,tak mu ver,že to dokáže,silno držím palce.

haannka
22. okt 2012

babulky, ja dnes 6.den po ket a teplotu som namerala 36,7...takze myslim ze je to jasne :(((

pondelok2012
22. okt 2012

@haannka vysvetli mi to prosím.S tou teplotou.

pondelok2012
22. okt 2012

@linka to srdiečko by malo byť už na 29 deň.ja som na 5 týždeň ho nemala,a na 7 tt+2 dni to bolo jasne aj na výzor embria že nežije. na sone vidíš ak ti to doprajú(ja som to videla na veľkej obrazovkeň)že už ten tvar je nie ako v 5tt.také neforemné. ale počula som aj že potom sa srdiečko vzchopilo.Ved mna o 3 dni traja lekári nezávisle pozerali či naozaj embrijko je mrtve. sú to vážne veci.ahoj.ale tebe prajem ten zázrak.

linka
22. okt 2012

@pondelok2012 podla dr. bol vacok a plod na vyzor zdrave,tak neviem...trapi ma ta velkost plodu,ze pri takej velkosti uz bije...

pondelok2012
22. okt 2012

@linka netráp sa.

pondelok2012
22. okt 2012

@mimickapn na 15 den som mala0,10hcg doki vravi to je negat.poi vysadení liekov prišla mzrka a druhý deň mzrky odišiel vačok .normálne som ho preštudovala ateraz viem že bola som aj inokedy tehu (prirodzene) lebo takí vačok mi odišiel a pamätám sa aj na to že vo vnútri bola taká guľka ako hrášok čiže plod prestal sa vyvíjať.to je neskutočné,ale chystám sa dokimu to povedať.tzn.že embrijko mi stále odumrie.ale prečo? to nikto nerieši.mám ešte 5 mrazáčikov

andyaa
22. okt 2012

@henika40 ahojcek.vcera som si robilatestik a je tam ciarka ako hrom.zajtra idem na krvicku.ty si ako na tom?dufam,ze tiez tak a budeme tehulkovat spolu.

henika40
22. okt 2012

@andyaa vid IP 🙂

henika40
22. okt 2012

@andyaa a ahojcek🙂

martina020202
22. okt 2012

@momo32 taaaaaaaaaaaaaaaaak a je to tu dnes 12 deň po ET 5 testov pozitívnych a HCG 745 tak už sa teškáme spolu 🙂))).Dnes sa aj mojej sestre narodil valibuk 53cm a 4650g synček tak samé pozitívne správy. Ešte mám ísť na budúci týždeň na kontrolu ale hádam že to už bude len formalita. Tak všetko dobré a teraz sa stretneme v júnovkách nie?🙂

Ostatným žienkam držím palce silno silno lebo každá si zaslúži ten nádherný pocit. 🙂

annamary27
22. okt 2012

@martina020202 gratulujem 😀

karinka6
23. okt 2012

@martina020202 blahoželám ti, to je krásna a povzbudivá správička. A všetko dobré aj tvojej sestre a jej malému. Dúfam, že aj ja o chvílku napíšem takúto pozitívnu správičku. Dnes som 8 den od ET. V ktorý den si mala prvý pozitívny test?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre