Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bique
24. dec 2012

@bambula27 ahoj...ja som pri dvojkach mala 5ty den po ET presne takeho ducha a pichala som 10000 jednotkovy pregnyl, ale ta ciarka bola o 2 dni uz o dost silnejsia, takze uz tiez nebola z pregnylu...vtedy sme mali 6 dnovu PK, takze som testovala 11 den po pichnuti, tajne dufala, ze je to tehu a ono aj bolo 🙂 takze potichucky gratulujem, uzivaj si Vianoce, lebo ked si lahnes pod stromcek, tak pod nim budes mat ten najkrajsi darcek 😀 babatka alebo babatko v brusku 😉 😀

katuska54
24. dec 2012

@lucia2505 ver menejbunkovym embrijkam 😉 pocula som,ze tie sa lepsie zahrizkaju u maminky v brusku 🙂 ja som toho dokazom 😀 potom daj vediet ako si dopadla... drzim palce aby si si potom vypocula tu najkrajsiu spravicku- ste tehotna!!!!! 😀 ja ked som to pocula,som neverila a asi 100x som sa opytala,ci je to pravda a ci sa nepomylili 😀 😀 😀

hope222
25. dec 2012

@zuzullik1001 ahoj , dufam, ze si stravila nadherne vianoce a stale si ich uzivas . robila si vcera ten test ? ja som cele sviatky nerobila, az dnes rano a to uz som 14 den po a stale je tam len duch , ktory od piatku vobec nezosilnel , prave naopak ,aspon sa mi tak zda , tak bohuzial , uz je to asi pasé .ja som verila, ze uz dnes tam budu dialnice jak svet a ze upne slabunka ciarka :( okrem toho mam uz aj taky zlto -hnedy vytok, strasne slaby ,ale predsa, takze aspon tie vianoce boli krasne a ta rana pride mozno az na silvestra :( budem drzat palce tebe a vsetkym ostatnym .

zuzullik1001
25. dec 2012

@hope222 ahoj moja 🙂 urcite
Si tehotna sak je tam ciarka tak to si urcita 🙂) a to spinenie mozes mat ze sa mimi rostahuje 🙂) urcite bude dobre len mysli pozitivne :🙂 ja
Som si robila vcera test a bola ta ciarka nie duch ale slabo ruzova dneska som netestovala bo som u rodicoch tak az zajtra budem testovat .. A stvrtok piatok pojdem na krv 🙂) sa tesim
Dneska mam
Dostat kramy ale nic... Neviem ja to citim taky pocit ze som tehotna 🙂 brusko ppicha osto sest jak keby sa tam niekto rostahoval 🙂 prajem krasne sviatky

bella1303
25. dec 2012

@bambula27 ja som mala tiez taky..sice na. 6 den a po KET ale myslim ze to je jedno..gratulujem 🙂

hope222
25. dec 2012

@zuzullik1001 ..tak to je nadherna spraaava .. ziadny duch ,ale normalna ciarka, to ja som este doteraz nemala :( furt len take slabe dušiky ... tak to boli nadherne vianoce a bude aj krasny vstup do noveho roka . ja som vcera mala taky pocit, ze isto uz musim byt tehotna,prezliekala som sa vcera pred zrkadlom a zlakla som sa svojich prs, boli jak smolkovia , take modre zilky po celych prsiach a tak som si bola ista , ze dnes rano tam bude uz ciara ako svet , ale len slaby duch stale .robila som si to rano opiatej a zaspala som az v noci o tretej , teda po nejakych 2 hodinach spanku , tak moze to mat vplyv nato , ze ta moc nebola koncentrovana natolko , aby to az tak zachytilo ?

hope222
26. dec 2012

ahojte dievcata , ja viem, ze su sviatky a vacsina teraz este stale ožužláva vsetko , co sa este po stoloch povaluje a vychutnava sladke nic nerobenie ,ale ak medzitym sem este neikto nakukne , tak opat otazka . mal niekto stale len slabe ciarky na teste a bolo to tehotenstvo ? ja uz som z toho zufala .. bud sa zapisem do dejin ako zena s najpomalsie stupajucim hcg alebo zena s najviac falosne pozitivnymi slabymi ciarkami 🙂 dnes som uz 15 dpo a stale slaba ciarka, viditelna volnym okom ,ale strasne slabucka .stale robim testy tym istym ,s citlivostou 25MIu.

henika40
26. dec 2012

@hope222 kedy mas termin MS?

henika40
26. dec 2012

@hope222 podla mna nemusis mat obavy, ked ta ciarka je viditelna.... musis byt v klude, neboj, bude to dobre 😉 drzim palce!

hope222
26. dec 2012

@henika40 termin MS som mala okolo 16 .12.🙂 neprisla a ani ju velmi necakam , beriem utrogestan a aj estrimax a neverim, ze pri kombinacii tychto liekov je mozne, aby sa pustila MS. to isto az vysadeni .

henika40
26. dec 2012

@hope222 neviem, mne ms prisla aj pri kombinacii liekov v neuspesnom cykle, ale to je individualne.... zbytocne nestresuj... zalezi, v akom stadiu ste mali embryo, kedy sa zahniezdilo a ako rychlo u teba hcg rastie.....
dolezite je, ze tam mas i ked nie vyraznu ale jasnu palicku 😉

bambula27
26. dec 2012

@hope222 ahoj....inak ja som na tom podobne. Ak si pamätas moj test na 5 den po ET, ktory som tu prilozila, tak dnes som 9 den po ET a stale rovnaky dusik ☹ Hovoril mi sice dr. v CAR, ze sa neodporuca testovat skor ako na 12-ty den, pretoze po vklade 7 dni je kazda tehotna a potom uz zavisi od toho, ci zacne hcg klesat alebo stupat. Zajtra idem na odber hcg, tak som zvedava. Ale zacinam sa trosku bat .... ☹

hope222
26. dec 2012

@bambula27 ahoj , hej pamatam... to vazne je kazda zena 7 dni po vklade tehotna ? hmm, to som este ani nepocula , ze sila . no , mne sa zda ta ciarka tiez kazdy dne taka ista a to uz som ako dlho po vklade. upokojujem sa tym, ze keby tam nebolo vobec nic, tak ani ta slaba ciarka by tam nebola atie moje testy su strasneslabej citlivosti , tak ze mozno 10 tkoveby uz boli silne,ale na tychto 25 tkovych to este nestiha spracovavat to hcg 🙂no oblbujem sa uz kadejakymi teoriami .. mas super, ze zajtra uz budes vediet vysledok z krvi . mne ju brali uz 21. 12 .,ale vysledok este stale nemam . ked tam mame ciarky, vmoci je aj hcg ,musime dufat .

henika40
26. dec 2012

baby, je to aj v navode testu, ked je druha ciarka sice aj slabej intenzity, ale viditelna, vysledok testu je pozitivny....
@bambula27 u mna vkladali morule, na 10. den som mala ledva ducha, na 11. den este slabsieho ducha (potom postupne palicka silnela) a na 13. den hcg okolo 1700....

bambula27
26. dec 2012

@hope222 Tak to si mala naozaj skusit 10tkove testy. Ja radsej netestujem kazdy den a mam na to este cas, ale....zacinam stresovat. A tazko povedat, ci budem zajtra vediet vysledok. Netusim ako to chodi, ked mi urobi odber na hcg gynekologicka. Este som v zivote na to nebola. Podla mna nebude to zajtra 😔

bambula27
26. dec 2012

@henika40 vazne? Cize radsej ani netestovat. A uz vobec nie tak skoro. Vyckat na vysledok z krvi a tak. Takze snad este nadej mam.....

hope222
26. dec 2012

@bambula27 ..tie 10 tkove tu zial nemaju ,nie som na SVK ,ale zajtra chcem ist kupit ten clearblue , tie digitalne, co vypisuju aj vktorom si tyzdni a skusim ten urobit.teraz mam len take 25tkove palickove a ani nejaka znacka to neni , tak neviem. stale mi vrta ,ako ten lekar poveal, ze kazda zena je tehotna prvych 7 dni , ja som myslela, ze zena je tehotna az ked sa embryo zahniezdi v tele matky a az po zahniezdeni vytvara hcg . kazdopadne , drzim ti palce na zajtra .

henika40
26. dec 2012

@bambula27 uz by som si domaci test skorej nerobila ako na 12. den, boli to zbytocne stresy.... ale zasa niektore baby maju pozitivne uz velmi skoro, je to individualne.... najskor je hcg hormon pritomny v krvi a potom az v moci... obe mate kolajnicky, musite byt v pohode....

bique
26. dec 2012

@hope222 @bambula27 baby, skuste kuk moje testy v albume 😉 13ty den som este nemala ciarku neviem aku silnu a 14ty hcg cez 1000 😉 bude to ok, len nestresikujte 😉

hope222
26. dec 2012

@bique dakujem za povzbudenie, testiky som pozrela, ale to tie moje ciarky sa zdaju este slabsie :(( aspon mne . a to si robila testy s akou citlivostou ? ja uz zajtra netestujem , skusim az pozajtra a uvidim. mozno dovtedy aj tie vysledky krvi dorazia . kazdopadne , uz to nijak neovplyvnim a bude to tak ,ako to ma byt .. a krasne tehulkovanie 🙂

bique
26. dec 2012

@hope222 to boli vsetky 10 jednotkove 😉 drzim palceky... 🙂

tanikaheja
27. dec 2012

Ahojte babulky ,velmi sa ospravedlnujem,ze som tu tak dlho nebola,ale malinka mi zabera vela casu,postupne citam Vase otazky na mna ci som mala prvu dceru tiez cez IVF,musim povedat, ze som to absolvovala ped 14 rokmi v jednom cente a nebolo to lahke ,ale vyslo to nevzdavala som sa presne tak ako s nasou Adelkou ta nam vysla na druhy krat po po KET.Chcem Vas opat povzbudit,ze to urcite vyjde. A mam pre vas novinku, kedze sme sa mali este vela embryi zamrazenych tak sme sa dali este na jeden KET takze cakame ci sa nám to podari uvidime.Zatial sa citim tak divne mam trosku zmiesane pocity,pretoze ma pobolievy brusko ako pi MS a obcas sa mi dost kruto hlava ,asi to je tymi hormonami. Ale ved uvidim takze prsne 4.1.2013 ked ma nasa Adelka jeden rok idme na krv ci sme tehu ak budeme tak sa budem tesit ak to nevyjde nevadi skusime inokedy.Tak skuste drzat palceky a ja budem tiez vsetkym snazilkam tiez.
🙂 😉 posielam Vam este foto nasej malej ako vyrastla🙂

tanikaheja
27. dec 2012

este som xcela prepacte mi tie preklepy🙂 pisem vam s adelkou na rukach omluvam sa🙂

linda_32
27. dec 2012

ahojte dievčatá. Tak, dnes som bola na krvi, ubehlo 13 dní od ET. Už som ale vedela, že to naše 1.IVF bude neúspešné, keďže som na Vianoce začala krvácať. TAkže test - negatívny. Dnes som sa opýtala, čo je s našimi troma embryjkami, ktoré ostali, či sa ich podarilo zmraziť. Zasa šok - prestali sa vyvíjať, takže nebolo čo zmraziť. Takže KET nebude. Je na tom niekto podobne?

hope222
28. dec 2012

@bambula27 ahoj ,ako sa mas a ako si dopadla vcera u tej gynekologicky ? uz vies vysledky ? a co tie ciarky ? nezacali silniet ? ja uz pre istotu netestujem 🙂

hope222
28. dec 2012

@zuzullik1001 ahooooj , zo srdca gratulujem k 5 .tt .. 🙂 tak to vyslo , az teraz som si vsimla , ze pri tvojom mene svieti uz tento stav 🙂) tesim sa a este raz gratulacia.

bambula27
28. dec 2012

@hope222 negativne...viac k tomu neviem co povedat. 😢 kedze mi je momentalne velmi tazko....

mili78
28. dec 2012

@linda_32 ...ja, tak isto...druhe ivf neuspesne, na mrazenie nezostalo nic, tak ale nevzdavame to a bojujeme dalej 😠

mili78
28. dec 2012

@bambula27 ...moja :( to vazne? to mi je luto, drzala som ti palce 😔

hope222
28. dec 2012

@bambula27 tak to ma naozaj velmi,ale velmi mrzi .drz sa a urcite , ked to trosku preboli a naberies dalsie sily , tak sa to pri dalsom pokuse podari . ja myslim, ze u mna je to uz tiez pasé,len to zatial este nemam potvrdene :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre