Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

nemko
2. apr 2011

@henika40 ja mam taky strach aby bolo vsetko ok, ze nad tym radsej nerozmyslam a myslim len aby bolo vsetko ok aj keby boli tri 🙂

henika40
2. apr 2011

@nemko nebojkaj! dolezite su krasne kolajnicky a lekari ta musia mat pod kontrolou, vsetko dobre dopadne, uvidis 🙂

nemko
2. apr 2011

@luly3 ale ja som mala silny ohss aj pregnyl, vo stvrtok som mala et a v pondelok rano som uz bola v kritickom stave v car pod narkozou s napichnutou infuziou a uz vedeli, ze to vyslo, len mi to na dalsej kontrole potvrdila krv to bolo presne tyzden od et 🙂 takze keby nebol ohss mozno 4 den este nenajdem //
ale to uz je jedno, podstatne je aby bolo vsetko ok

nemko
2. apr 2011

@henika40 tak kolajnicky testujem denne 😀 to mam taky ukludnovak 😀

luly3
2. apr 2011

@nemko bude všetko ok neboj 😉 si si toho teda vytrpela čo 😕 neboj už bude dobre

nemko
2. apr 2011

@luly3 ale stalo to zato 🙂

luly3
2. apr 2011

@nemko tak tomu verím že to stálo zato 😅

henika40
2. apr 2011

😀
vidim, vidim v albume ich mas riadnu kopu 😀
ak u mna vyjde krv, aj ja si kupim.. chcem zazit ten pocit s // 😀

renattka24
2. apr 2011

@makovicka53 Tak nech tam mas // silne ciarky 😎
@henika40 A kedy ides na krvicku????Jasne sme dohodnute 😉
@luly3 Tak ako???Ako sa citis??

renattka24
2. apr 2011

@henika40 Ja si tiez potom zaramujem ten testik ked tam budu // riadne kolajnicky ale az 14 aprila a mozno 13 aprila 😝

makovicka53
2. apr 2011

@nemko parada treba tomu verit 🙂

makovicka53
2. apr 2011

@luly3 v stredu to bude 8 den po ET

makovicka53
2. apr 2011

@nemko neviem len taky tip 🙂..hadam sa nehnevas 😉

makovicka53
2. apr 2011

@renattka24 juuj si zlata podobne aj ty ked budes testikovat 🙂

nemko
2. apr 2011

@makovicka53 v pohode, hlavne je, ze to vyslo a kazdej jednej z vas prajem poz vysledok, je to krasny pocit aj ked ja som si nan musela pockat viac ako 5 rokov 🙂

henika40
3. apr 2011

@renattka24 pojdem v stredu 13. aprila, ak vsetko bude podla ocakavani... coz dufam 🙂
ako sa citis?
drzim palce tym, co sa rozhodli testikovat 🙂

renattka24
3. apr 2011

@henika40 Ja tiez pojdem bud 13 alebo 14 aprila.Uvidim do kedy mi budu stacit lieky aby som sa mala na co vyhovorit keby mi hovorili,ze som tu o den skorej 😀 Ja sa necitim dobre stale ma picha v podbrusku a toci sa mi hlava uz 2 dni.Toto som pri prvom KET necitila......... 😠
Ale testik urcite urobim az ked budem mat ist na krv.Som pevne rozhodnuta 😀 A ty kedy urobis???

henika40
3. apr 2011

@renattka24 kolko ET mas za sebou?
.. to s tym pichanim a tocenim hlavy moze byt dobre znamenie, nie? 😀
testovat budem az ked budem vidiet pozitivne vysledky krvi, nech to je 100% 🙂 aspon teraz si to tak myslim, doma nemam ziadne testy a ani dovtedy nekupujem... uz som sa za 4 roky natestovala - jednu palicku uz nikdy nechcem vidiet a // - ten pocit musim zazit 🙂

luly3
3. apr 2011

@henika40 @renattka24 @makovicka53 babulky moc moc vám prajem // 🙂
@renattka24 a pichanie v podbrušku je dobré znamenie točáky hlavy
môžu byť aj s utrošu 😉 😉 😉

renattka24
3. apr 2011

@henika40 No toto je moj druhy ET.Pri prvom mi nic nebolo.Dufam,ze mas pravdu 😀 Ja som sa tiez natestovala....a vzdy len / ciarocka.....Ja tiez nemam doma testy a kedze som na PN tak ani nakupovat nebudem 😀 Urcite budeme mat // kolajnicky....Musime....budu urcite 😀

renattka24
3. apr 2011

@luly3 Dakujem.Myslis,ze tak skoro by som mala take pruznaky??Ved v piatok som mala ET.a Utros som uzivala aj v Januari a nic.No ved uvidime.Tak hadam skocime za Tebou do vlaciku.
A Tuzba ako Ti je??Si nervozna uz asi,ze???Ale neboj snad to dopadne dobre..... 😎

dorotka66
3. apr 2011

@renattka24 ahoj renatka, aj ja som mala v piatok ET 🙂 ideš testovať až po dvoch týždňoch? 🙂

henika40
3. apr 2011

citim vo vzduchu aj v kostiach , ze sme uspesna skupinka 🙂 vela stastia kazdej 🙂

dorotka66
3. apr 2011

@henika40 no jasné, veď to budú mikulášske a vianočné darčeky 🙂

makovicka53
3. apr 2011

@nemko tak to stoji za to takyto vysledocek mat 😉...dakujem...testnem a uvidim snad nebudem sklamana 😅

makovicka53
3. apr 2011

@luly3 si zlataaa...dakujem krasne ...drzkaj sa 🙂

makovicka53
3. apr 2011

@henika40 pekne povedane a dufam ze sa to splni...musiiii 🙂

makovicka53
3. apr 2011

ahojte zienky ako sa dnes citite? 😉

renattka24
3. apr 2011

@dorotka66 Ahojky dorotka.No Tak super budeme cakat spolu.Ano budem testovat az za 2 tyzdne.....A ty??

renattka24
3. apr 2011

@henika40 Ja som uz tiez pocitala a boli by to krasne vianocne darceky 😀 😀 Dufam,ze mas ten pocit spravny 😀
@makovicka53 Dnes som taka unavena a to tocenie hlavy mam stale..... 😠 A vy ako???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre