Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

pitufinka
23. dec 2015

@mozartka ja som bola priamo v predajni 🙂 predeti.sk (v Bratislave) 🙂 jaj terwz nie som doma potom pridám 🙂 Vies uz aj Pohlavie?🙂

pitufinka
23. dec 2015

@nikus47 neviem presne, pozerala som kalendár ale zapisovala som to na papier, ale myslím že O týždeň na pozitívnu krv kde mi potvrdila že nie je mimo maternice a zdá sa mi že už aj srdiečko bilo bola som v šiestom týždni asi

mozartka
23. dec 2015

@pitufinka pohlavie budeme vediet buduci tyzden z vysledkov TRISOMY Test

pitufinka
23. dec 2015

@mozartka Jj aj my sme boli na tom teste 🙂 vy ste to mali Inak odporučené z Caru?

mozartka
23. dec 2015

@pitufinka aj v Care aj moja dr, odporucila, nakolko 1. babo a uz mam 35 rokov

ckatka
23. dec 2015

dievcata, 12 dni po ET, krv 2,01 HCG... vsetci uz maju dovolenku a sestricka sa mi nevedela vyjadrit ci je po pozitivne alebo negativne.... :D :D :D toto sa len mne moze stat :D

pitufinka
23. dec 2015

@ckatka 201 alebo 2,01? Druhá hodnota je dosť nízka na 12 den po et

ckatka
23. dec 2015

@pitufinka 2,01... to vyzera ze je to v tych mIU/ml ...
docitala som sa ze na 14 den by som mala mat aspon 3 jednotky,... tak uvidime .... nerobim si velke nadeje, po sviatkoch si dam znova zobrat krv ak mrcha nepride,... spinenie mi ustalo, nic ma neboli.... uvidime

pitufinka
23. dec 2015

@ckatka neviem ja som mala tiež nižšie hodnoty (desiaty deň 133,1 dvanásty 392) musia stúpať tie hodnoty

ckatka
23. dec 2015

@pitufinka neviem... ze ked nepride mrcha mam si spravit po sviatkoch baby test 🙂 mi povedala sestricka,...v ambulancii kam chodim maju do 6.1. dovolenku - riesia si len naplanovanych pacientov individualne s lekarmi, takze teraz sa ani nikomu nedovolam :D

pitufinka
23. dec 2015

@ckatka to ako naschvál :D A berieš utros?

ckatka
23. dec 2015

@pitufinka este hej....kym sa definitivne nepotvrdi ze negativne....tak by som mala nie?

pitufinka
23. dec 2015

@ckatka určite áno ale môže vďaka nemu neprísť menzes (niekde som citala, nemám to z vlastnej skúsenosti) a tehu test mas pozitívny?🙂

meli8412
23. dec 2015

@ckatka Utros moze posobit, ze nepride ms, ale ale mne sa 3x stalo, ze som brala utros a dostala som ms a ani som nestihla ist na krv, to bolo 7-10 den od vkladu. Drzim palce, aby hcg sa zvysovalo.

ckatka
23. dec 2015

@pitufinka nie, testy zatial ciste,...akoze taky dusik neviditelny by sa tam mozno dal najst, ale nic co by sa dalo odfotit...
@meli8412 dakujem...nechavam to teraz tak, dem si uzit sviatky, aj medovinu si dam,...nech :D ak sa tam nieco chce udrzat, nech sa drzi,... ak nie tak nie :/

meli8412
23. dec 2015

@ckatka Spravne myslenie!!!! Krasne sviatky!

hennka2
23. dec 2015

Ahojte dievcata, ja som 10-ty den po vklade, den vkladu neratam, tiez beriem utros, na krv sa chystam hned rano v pondelok 28.12.. Mate niektora podobny termin ?

julciatko1
24. dec 2015

@hennka2 ahoj, ja som 9-ty den vkladu a na krv by som mala ist 29.12., ale moj dr. neordinuje, tak neviem kam mam ist 😞

julciatko1
24. dec 2015

@hennka2 a robila si si uz test? Ja som si robila a bol negativny , ale ani nespinim a jedine, ze ma bolia prsia, inak nic...

hennka2
24. dec 2015

@julciatko1 .. ja idem do CARu, tak mi povedali, tak hadam budu ordinovat ... nie, nerobila som si vobec test, povedala som si, ze nebudem testovat a zbytocne sa stresovat, co sa ma stat, to sa stane .. ja sa vela modlim ... Ja tiez nespinim, obcas ma bolia prsia, je mi zima, obcas boli brusko, vcera skoro rano som nemohla spat, pichalo ma v lavom boku a priebezne ma tam picha, obcas mi nechuti, ale toto vsetko mozu byt priznaky PMS, neda sa to asi rozoznat, to je to ... musime si pockat na krvicku ..

macicka52
24. dec 2015

@hennka2 Ahoj, aj ja mám ísť na odber krvi 28. Dnes som 11 deň po Kete. Ja som nevydržala a na 8 deň som testla a mala som dušíka. Od vtedy testujem každý deň a testy tmavnú, tak dúfam, že sa to dobre vyvíja. Do akého Car chodíš?

hennka2
24. dec 2015

@macicka52 .. Ja tiez tak, idem 28 a chodim do Iscare BA. Ked testy tmavnu, tak to je super znamenie ;) , lebo len pregnyl sa udrzuje v tele niekolko dni po vklade ...

macicka52
24. dec 2015

@hennka2 Ahoj, ja som pregnyl nemala, už len vydržať do odberu a budem múdrejšia. Ty sa nechystáš testovať? Ja by som nevydržala.

meli8412
24. dec 2015

@hennka2 den vkladu ti pichli pregnyl?

efkaelfka
25. dec 2015

@meli8412 aj mne pichli v den ET pregnyl, vraj aby ja embryjko lepsie uhniezdilo 🙂 kazdy CAR ma asi ine postupy 😉

hennka2
25. dec 2015

@macicka52 .. nebudem testovat, pockam do pondelka a uvidi sa ... je to dlhe cakanie, ale da sa to zvladnut ... mas aj dajake priznaky ?

hennka2
25. dec 2015

@meli8412 @efkaelfka .. ano, v den ET este pichli pregnyl, presne z tohto dovodu, ako napisala efka, aby malo embryjko lepsie podmienky a vtedy asi ani nema vyznam testovat, aj ked, ja som to ani nemala v plane, mnoho bab sa takto stresuje a to telu neprida ....

efkaelfka
25. dec 2015

@hennka2 spravne, ani ja som sa radsej netestovala, zbytocny stres, pockala som si do odberu krvi. A v Iscare BA urcite budu robit, ja tam idem v utorok 29.12.na kontrolu 🙂

macicka52
25. dec 2015

@hennka2 ahoj, ja som sa tiež nechystala testovať, toto bol už môj tretí vklad, len ma hrozne bolelo v pondelok podbruško, tak si hovorím, buď ms alebo som tehotná. Nemám žiadne príznaky akurát to bruško ma sem tam zabolí ako by mala prísť ms. Do pondelka to nie je už veľa vydržať, tak držím palčeky nám obom, aby sme mali krvé testy pozitívne🙂

hennka2
25. dec 2015

@macicka52 .. drzim nam i ostatnym snazilkam, nie je to vobec jednoduche, tie, ktore si tym neprejdu netusia, ake je to narocne, ci uz po psychickej, alebo aj financnej stranke ... mna tak pichalo predminule rano, ani spat som nemohla.. len vies, tie priznaky PMS a tehotnstva su uplne identicke ... pockame si, este v pondelok to bude napatie ... ale, uz je rozhodnute a nezmenime to ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre