Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sonulienkas
12. apr 2010

aaddeell ,ja sa mám celkom schopne, doma sme sa dohodli , že skúsime ešte jedno IVF , len neviem kedy-teraz som plná hormonov , musím si oddýchnuť, tak snád na jeseň.

herriett
12. apr 2010

Dobre ranko-ja som sa nedavno vratila od dr. Ale vysledok budem vediet az zajtra poobede-kedze ordinuju poobede, takze odo mna dnes ziadne spravy nebudu. Sonu-kazde tehotestvo je ine. Poznam kocky, ktore ani nevedeli, ze su tehotne a poznam aj take, ktore museli byt hospitalizovane-tolko chodili grcat. Takze tazko povedat. Ked som ja cakala Veroniku (a to uz bolo teda riadne davno) bolo mi priserne, ale priserne zle. A posledny trimester som prelezala v nemocnici-ale chvalabohu skoncili to stastne. Aaddeell-drzim palce. Aj sobka dnes ide na krv-tak dufam-velmi, ze ten test nemal pravdu.

aaddeell
12. apr 2010

herriett a ty sa ako citis? 😉
testovala si?
obdivujem ta ze to musis vydrzat do zajtra, mne keby to cakanie predlzili tak sa asi zblaznim 🙂
je to brutal tazke na psychiku 😒
fakt ked sa este raz rozhodneme pre IVF uz nikdy nikdy nikdy v zivote nebudem testovat

herriett
12. apr 2010

aaddeell-robila som si test v sobotu- a bola tam aj druha ciarocka. Sice nie taka vyrazna ako ta prva, ale bola. Bolo mi cez vikend dost blbo od zaludka-ale dnes sa vynimocne citim podozrivo dobre. Este ma dnes ani v podbrusku nebolelo...Co ine mi ostava? Musim vydrzat. Snazim sa na to nemysliet- o chvilu sa pojdem ucit, potom musim volat vetosa-nasa fena ma buduci tyzden rodit-takze mame dost starosti s nou. Aspon nemam cas mysliet na blbosti 🙂

aaddeell
12. apr 2010

tak to mas super ze nemas cas mysliet na blbosti
ja som sice v praci a mam co robit,ale myslienky idu len jednym smerom
drzim ti palce aby ta ciarka silnela 🙂
ako sa tu pisalo niekto to tu uz musi prelomit 😉

herriett
12. apr 2010

No mam teraz uplne ine starosti. Ale obcas aj ja mam take stavy, ze uz by som to rada vedela naisto-ale ani pozitivny vysledok este neznamena, ze je clovek za vodou

sobka
12. apr 2010

Ahojte, tak ja dnes na krv nepojdem, volala som doktorke, tak že mám zavolať zajtra, či vobec tam budú....asi mi to ostane na stredu v centre u Hermana ☹ je strasne to cakanie, už sa mi nechce brať tolko hormonov, ak by to bolo zbytočné...ale asi budem musieť vydržať....neviete, ci by mi krv nezobrali aj niekde inde? ja by som si to do labaku isla odovzdať, len nech viem, ako na tom som....MS nikde, ale tá zvykne chodiť až ked vysadím hormony....pekný dník prajem a aaddeell, verím, že ti dnes oznámia pozitívnu spravičku , no a heni, ty si jasná, budeš tehulkovať o 100-6...pozdravujem vsetky, krasny dník... 🙂

aaddeell
12. apr 2010

sobka a co tam ovodna dr.
myslite ze si ked berem utros tak aj preto som nedostala este mrchu?

aaddeell
12. apr 2010

sobka chcela som napisat obvodna
ale som taka roztrzita ze uz neviem ani pisat 🙂

herriett
12. apr 2010

sobka neviem, ci ti zoberu aj inde. a sestricka u hermana tiez nerobi? ta by ti predsa zobrat mohla, nie? Aaddeell utros je utrogestan? Ja ten uz neberiem-uz mi dosiel. Uz mam len duphaston a estrimax.

aaddeell
12. apr 2010

ano utrogestan

sonulienkas
12. apr 2010

čaute, 🙂 jasne herriett , sú rôzne tehotenstvá- moja švagriná má dve deti a pri oboch grcala od 1. po 9. mesiac -prakticky aj v deň pôrodu najprv grcala a tak rodila , ja by som len chcela , aby každej z nás , ak otehotniemem- čomu verím , tak aby sme sa netrápili , ale si tehulkovanie užívali. 🙂
kočky držte sa všetky 🙂

herriett
12. apr 2010

aaddeell a to si mala kolko baleni? Ja len to jedno. Sonu- vdaka 😵

sonulienkas
12. apr 2010

dievčata, ja som brala estrimax, duphaston , utrogestan , na krv som bola v stredu a ms som dostala v sobotu v plnej sile ☹

aaddeell
12. apr 2010

ja som mala tsuim 4 krabicky?
zacala som to brat vecer po OPU 3 krat denne po 2tabletky
sonulienkas 😵

aaddeell
12. apr 2010

sonulienkas na kolky den cyklu si dostala mrchu?

sobka
12. apr 2010

ved obvodná nerobí....a myslís , že by nás dr. hermann posielal k obvodácke, keby tam boli?

herriett
12. apr 2010

3xdenne? Ja som brala len vecer po 2 tbl. Ale som rada, ze uz ich neberiem.

aaddeell
12. apr 2010

sobka to s tou obvodackou napadlo mna
a netusim kto je herman asi nejaky lekar z CAR

aaddeell
12. apr 2010

herriet preco si rada ze ich uz neberies,
je to nejake svinstvo?

sobka
12. apr 2010

aaddeell, ja som este MS nikdy nedostala po transfere, až ked som vysadila lieky, tak na tretí den od vysadenia....

sonulienkas
12. apr 2010

aaddeell na 40. deň cyklu presne.

sobka
12. apr 2010

ked som bola v SPLNE, tam sme brali 2 x 2 tbl, utrogestanu do posvy, tu fakt len 1x....a ty už nemáš utrogestan Heni? brat len do vycerpania nie? ale dali nam 2 krbicky, to si ich už minula?

herriett
12. apr 2010

aaddeell herman je dr. z car v ke. Uzivala som ich zospodu a vkuse na druhy den to vytekalo-nemam rada vaginalne tabletky.

sonulienkas
12. apr 2010

sobka , pisala som ti do temy SPLNu 🙂

sobka
12. apr 2010

oki, idem tam

herriett
12. apr 2010

sobka uz nemam- ja som tusim mala len jednu krabicku. Asi dr. usudil, ze mi to staci, alebo co. Este som sa schvalne teraz sla pozriet-ale uz nemam. Aj duphaston mam uz poslednu krabicku.

aaddeell
12. apr 2010

na co je dobry duphaston?ten som ja nemala

herriett
12. apr 2010

aaddeell vravia, ze je dobry na udrzanie tehotenstva-laicky povedane. Vraj je dobry.

aaddeell
12. apr 2010

a utrogestan je nieco take ako duphaston ?
asi vyzeram ako tuk tuk ale fakt sa v tych liekoch nevyznam nikdy som nic z toho nebrala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre