Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

herriett
12. apr 2010

utrogestan som si ani necitala na co sa pouziva 🙂 Takze na toto odpovedat neviem. Ty si co brala?

aaddeell
12. apr 2010

ja iba utrogestan

sobka
12. apr 2010

heni, v žiadosti si mala len jedno balenie utrogestanu? ja som sa bola pozrieť, ja tam mám dve balenia...no a ked budes mať test pozitívny, mala by si ho brat dalej , nie? co más v reporte od dokiho napísané?

herriett
12. apr 2010

tak neviem, preco ti nedali aj duphaston. Ja ked som predtym chodila k dr. - nie do centra, tak mi na otehotnenie daval duphaston. Asi s tym maju dobre skusenosti.

sobka
12. apr 2010

utrogestan je progesteron na pripravu a udržanie tehotenstva

herriett
12. apr 2010

sobka neviem, kolko baleni bolo v ziadosti. Proste, som mala len to jedno balenie a to uz doslo asi pred 2 dnami. V reporte mam napisane-brat 2tbl. vecer do skoncenia balenia.

sobka
12. apr 2010

no tak asi ja mám 2 balenia za to, abz mi ostalo na 4. iVF preplatené poistovnou alebo co, aj estrofem mám 2 balenia, a duphaston 4 balenia

christie
12. apr 2010

ahojte, no kazdy lekar je iny a rozhoduje sa inak, zalezi asi aj od toho, aky je vek cakatelky 🙂 a dalsie veci.
Ja mam Utrogestan 4 baleni - 3x denne po dve a Herriett, mas pravdu, je to hnusne, musim nosit stale vlozku, menit pyzamo. Ale ked to ma pomoct, tak rada operem 🙂

aaddeell
12. apr 2010

christie ja tak isto ako ty ale to je tym ze chodime do rovnake centra 😉
no a s tym menenim pyzama ani nehovor
ale co clovek neurobi pre babo
inac som prekvapena ze este nikto nevymyslel nejaky aplikator na vkladanie tabletiek do posvy niekedy je to dost tazke tam dat 😀

herriett
12. apr 2010

christie-ja uz nie som najmladsia. Sobka ty mas estrofem? ja mam estrimax-jedno balenie. Ale v tom jednom je 3x po 28tbl. A duphaston tiez 4 balenia. Aaddeell aj ja a sobka sme v tom istom centre...

aaddeell
12. apr 2010

inac baby len tak od veci teraz dam
v piatok sama dve kolegyne pytali ze ci som tehotna, som nechapala
pytala som sa jednej ze preco si to mysli a ona ze tak vyzeram
a druhu som stretla v pbchode a kupovala som si nieco jest a ona mi hovori nie si ty tehotna?
tak neviem ci to mam brat ako nejake znamenie

herriett
12. apr 2010

aaddeell vravi sa, ze tehotne zeny to maju "napisane" v ociach 🙂 Ze vraj su "ine" 😵 Tak nieco na tom bude

sobka
12. apr 2010

no nie, mám estrimax, ale v žiadosti mám napísaný estrofem 2 balenia- teraz som si to uvedomila

aaddeell
12. apr 2010

prave som bola na wc a spustila sa mi mrcha 😢 😢 😢
takze sa s vami lucim a zelam vam nech vam to dopadne dobre a ste stastne tehulky a mamicky 😀

aaddeell
12. apr 2010

herriett 1IVF, PK,ET 31.3. (2), krv 12.4.
sobka 3IVF,PK, ET31.3. (2),krv 12.4.
maryah 1 KET, PK, KET 7.4. (1), ethinylestradiol, utrogestan 2x2, calibrum babyplan, krv 21.4.
christie ET 6.4. (2), Jamieson Kyselina listova, calibrum babyplan,utorgestan 3x2, krv 20.4.
denda 2IVF nevyšlo, ale sa nevzdávame ideme do tretieho kola na jeseň
kevama ET 6.4.Duphaston 2x2, Estrimax 3x1,Utrogestan 1tbl do posvy vecer , Vitaminy skupiny B z FINCLUBU
sonulienkas 2. IVF negat. - po pauze pôjdem ďalej
zuuuzana7 1 IVF, PK, ET 27.3. (1), femibion 800, krv 6.4. HCG 50, krv 8.4.
aleluli 1 IVF, PK, ET 27.3 (2),krev 9.4.

herriett
12. apr 2010

aaddeell-tak to ma mrzi-velmi. Ale nevzdas sa,ze? A lucit sa nemusis-bude fajn, ak tu zavitas na "kus reci" 🙂

aaddeell
12. apr 2010

herriett nevzdavam sa
ale teraz ma caka operacia krcka maternice takze vobec netusim co bude ci este niekedy bude sanca na //

aaddeell
12. apr 2010

a viete co je najhorsie nedokazem to ani zavolat manzelovi

herriett
12. apr 2010

Aaddeell-urcite bude. Len tomu musis verit. Ved sme nejake bojovnicky 🙂

herriett
12. apr 2010

aaddeell-uprimne povedane, ani sa ti nedivim. Keby to nam nevyslo, tiez neviem, ako by som mu to povedala- on by to asi znasal ovela horsie ako ja. Kazdy den sa ma pyta, ci si myslim, ze budeme v tom 🙂 A ja mu kazdy den opakujem ako taky papagaj, ze som o tom presvedcena. Ale ak by to nevyslo-bolo by pre mna tazke mu to povedat. Drz sa.

aaddeell
12. apr 2010

ja som tiez bola od zaciatku presvedcena ze to vide a hlavne ked sa nam ukazali //
nedokazem sa na nic sustredit a keby nesedli ludia vedla mna tak tu revem ako male decko
a vedla sedi babenka v 5 mesiaci
vola manzel co mu mam povedat

christie
12. apr 2010

adelka, mam az slzy v ociach. nevzdavaj to.

aaddeell
12. apr 2010

baby ja som mu to nedokazala povedat, keby ste poculi s akym hlasom a nadejou mi volal ci mi este nevolali 😢 😢 😢

herriett
12. apr 2010

Cez telefon mu to nevrav-povedz mu to, ked budete sami. Ja to vidim na mojom, ako to berie-stara sa o mna, ako keby som bola invalid. Nic mi nedovoli robit, kupuje mi kopec ovocia-robi vitaminove bomby. Asi by to tiez velmi tazko znasal. Verim tomu, ze vam to raz vyjde. Urcite.

christie
12. apr 2010

pockaj este na spravu z FC, nadej je stale.... aj svagrina krvacala ked bola tehotna, preto jej nespravne urcili termin porodu... nevzdavat adelka

herriett
12. apr 2010

mimochodom-este pred narodenim mojej veroniky som prisla o chlapceka v 20-tom tt a potom ma ulozili na izbu s mamickou, ktorej nosili synceka na kojenie. Neviete si predstavit, co som prezivala a ake to boli muky. Nastastie jednej sestricke doslo, ako to na mna blbo vplyva

sobka
12. apr 2010

aaddeell, 😔 😔 😔 som smutná, ale ani mrcha este nic neznamená...zavolaš drahemu, až ked ti zavolaju z centra, hm? joj, tolká nespravodlivosť na tom svete ☹ ja som sa už z negat. výsledkom zmierila, ale je tažké si pripustiť, že to nevyslo...a este pri tvojich zdravotných problémoch...hm, inak ani ja nemám normál. krcok, som po konizácii a vyzerá katastrofálne, lekár ani nevedel, do ktorej "hrudky" má pichnut pipetou...dufam, že sa trafil,lebo som nekrvácala, ale aj tak, tie obavy su strasné...mojo, drž sa, si este mladá, o rok budes už aj preliecená a možete ist do toho zas, myslím na teba 😢

aaddeell
12. apr 2010

heriet moj sa tak isto staral cely cas o mna aj upratoval vsetko robil
velmi miluje deti a vsetky deti miluju jeho, vela krat iba pozeram ako to vie s detmi 😢 😢 😢

benqa
12. apr 2010

ahojte aj ja cakam vysledky po transfere a kedze mi kazal lekar prist uz na 10den tak som zo srandy testla doma uz na 5 a 6-ty a boli tam // aj ked slabucke.Nemate niekto podobnu skusenost?

aaddeell
12. apr 2010

benqa aj mne tak ukazal test ale nechcem ta strasit koniec je iny teda este nemam vysledky krvy cakam kazdu chvilu telefon ale zacala som teraz spinit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre