Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

sonulienkas
20. apr 2010

čaute 🙂
maryah-zajtra držím palce , hanka aj tebe 🙂
herriett - ma to veľmi mrzí , viem ako sa cítiš ☹ ,no dufajme , že bude lepšie 😵

aaddeell
21. apr 2010

dobre ranko baby tak dnes cakam dobre spravy od vas 😉

herriett
21. apr 2010

ahojte koceny- tak sa dnes drzkajte a dufam, ze budete pocut len tie najkrajsie vety 🙂

bakosko
21. apr 2010

baby ako ste dopadli

hanka74
21. apr 2010

ahojte, ja už som po....výsledky budú až poobede

bakosko
21. apr 2010

maryah a ti si sa kde zabudla 😀

christie
21. apr 2010

Hanka aj Maryah, dajte vediet vysledky.

zuuuzana7
21. apr 2010

aj ja drzim palce a nakukam uz od rana 🙂
maryah uz oslavuje 🙂 pri nejakom fajnom kolaciku 🙂

maryah
21. apr 2010

čaute baby, tiež budem mať výsledky okolo tretej, ale vôbec to nevidím ružovo ☹ ...
dr v centre povedal, že sliznica by mohla byť väčšia, mala iba 8 mm... minimum je 7 mm... hneď som bola aj za svojim gynekológom a ten mi povedal, že sa to skôr nepodarilo ako podarilo ☹ ... tak som si poplakala a ešte som smutná a čakám na tie výsledky... a aj čakám na svojho drahého keď príde z práce nech ma obíme lebo mi je ťažko ☹
ďakujem baby, že na mňa myslíte 🙂 , ste veľmi zlaté...
idem si niečo pozisťovať ohladne tej sliznice nešťastnej...

luko
21. apr 2010

on ti robil aj sono? a keď je minimum 7 a ty máš 8 tak predsa to nemôže byť ešte stratené

maryah
21. apr 2010

ahoj luko, hej, v Martine v Heliose robia hneď aj sono...
povedal, že to nie je stratené, že mali aj pacientku čo otehotnela s 5 mm sliznicou, ale to sa stáva veľmi často... ešte som mala akú takú nádej no vytratila sa mi po návšteve môjho gynekológa...

luko
21. apr 2010

nezostáva len čakať na telefonát....toto je najhoršie na tom celom všetkom..to čakanieeeee....no bodaj by ťa predsa len príjemne prekvapili...

maryah
21. apr 2010

no nič iné mi nezostáva len dúfať... ach jaj, nič iné za posledné mesiace nerobím... ale som vďačná za každú šancu, ktorá mi bola ponúknutá... nevíde jedno, druhé áno, atď. 🙂
a čo ty, ako si ďaleko?

luko
21. apr 2010

dnes začínam brať estrofem a utrogestan 😉 tak pokiaľ sa zmrzlinky dožijú po rozmrazovaní,t ak verím o 16-18 dní bude transfer

maryah
21. apr 2010

veľmi ti držím palce 😵 😵 😵 ... koľko ich máte?

luko
21. apr 2010

len 4och 🙂 ale už to neriešim...ja som mala len 9 vajíčok, ale zasa až 8 sa oplodnilo a čo sa prežitia týka a vývoja, boli 6 úspešných bojoníkov...dvaja to vzdali v brušku a štyria su na ľade 😀

maryah
21. apr 2010

ja mám ešte jedného mrazáčika 🙂 ... ostali mi štyria, jeden mi vkladali pri OPU, druhého teraz a ešte jeden nás čaká... teda vlastne jeden aj pol, ten polkový je taký slabší 🙂

luko
21. apr 2010

aha...takže stále si v hre... 🙂 🙂 🙂 super...držím palce..aby si predýchala akýkoľvek výsledok dnes..(aj pozitívny treba predýchať, nem? 🙂 🙂 )....idem ďalej pracovať 😉

maryah
21. apr 2010

ok moja, tak drž palce 🙂 ... predýchať to budem musieť...
som rada, že mám ešte jedno a ak nie tak ďalšie IVF 😉

hanka74
21. apr 2010

ahojte, tak mám za sebou prvý negatívny výsledok ☹

maryah
21. apr 2010

jaaj hanka, to mi je ľúto ☹ ... bol toto vaše prvé IVF? máte nejakých mrazáčikov?

hanka74
21. apr 2010

nie, nie...ja som bola ešte len na IUI...zrejme ma čaká ešte všeličo, neviem, musím sa znovu objednať na ďalšiu konzultáciu, hm 😒

maryah
21. apr 2010

a aký máte problém? neboj hanka zvládneš všeličo, sama budeš prekvapená čo všetko... určite sa objednaj a choďte ďalej... ja sa nevzdávam, pôjdem ďalej... dúfam, že to zvládnem 🙂

hanka74
21. apr 2010

problém je asi v endometrióze, krorú mi liečili, inak vyzerá byť všeko v poriadku, čo už, ostáva nám len bojovať ďalej, raz sa to predsa podariť musí 🙂

luko
21. apr 2010

tak som tu zas na moment 🙂

hanka a preco vam navrhli IUI? pri endoske co sme v teme zatial tak vsetky sme sup na IVF...teda ja aj koli jednemu nepriechodnemu vajickovodu + endometrioza vytvara taky sajratj, ze ked oplodnene vajicko zostupuje do maternice a vyvala sa v tom...tak je po nom 😖 preto ako som pochopila nam navrhli vsetkym hned IVF...ale zas kazdy sme individualny pripad...takze snad vedeli, preco navrhli IUI 🙂

hanka74
21. apr 2010

no vidíš, to som netušila....tak teraz, mi to navrhnú určite, už aby to bolo....najhoršie je to čakanie, dúfanie a netrpezlivosť 🙂 🙂

maryah
21. apr 2010

no baby, je to negatívne... ☹ ☹ ☹ škoda ☹ ☹ ☹ ... veľmi sme dúfali, ale čo už, musíme ísť ďalej. idem sa trošku upokojiť, drahý je doma 🙂

hanka74
21. apr 2010

.maryah, jasne, že ideme ďalej... 😉 ..idem aj ja von, vyvetrať si hlavu....zatiaľ ahojte 🙂

christie
21. apr 2010

joj kocky, tak to mi je luto
Hani, my sme mali IUI tiez neuspesne a potom IVF, vyzera ze vyslo. Tak urcite sa podari aj vam
Maryah, je mi strasne luto... nevzdavaj sa, prevetraj hlavu a urcite sa to podari

aaddeell
21. apr 2010

maryah 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre