Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

ingrid0105
11. aug 2014

@radina na imunologii nie ale pisala som dokimu ze teraz kym cakam na prevoz embrii ci by som nemala absolvovat minimalne aspon hematologiu, tak cakam co napise.

radina
11. aug 2014

@ingrid0105 jaaaj, jasnacka, uz si spominam. Budem drzat palceky, v cz to musi vyjst. 😉

haimi
11. aug 2014

@ingrid0105 tazko povedat. V reprofite mi dali cenu standardneho ivf ako soft a pk som mala v cene softu. Cize len na tom som usetrila cca 500eur. To by podla mna na svk neurobili. Uvidis co ti prip. nacenia v heliose. Aj ked skor drzim palce, aby si to uz nemusela riesit a vysiel ket. Mam 34 rokov

ingrid0105
11. aug 2014

@haimi no pripravena som na vsetko , primar mi povedal ze zalezi od toho ako boli mrazene a ci preziju rozmrazenie su to 2 blastocysty ale jednu mrazili v den ET lebo som odmietla vlozit 2 a druhu mrazili den po ET. je to proti logike, ale ich to vyjde lacnejsie ked mrazia hlava, nehlava. ja mam 39 takze soft asi ani nie v heliose ho nerobia, ked uz budem musiet tak IVF nerobilo mi to nejake problemy a mrazit budeu len blastocysty co je logicke

haimi
11. aug 2014

@ingrid0105 ani ja som nemala soft, mala som 225j, len som platila ako za soft 😉 ja som akurat pocula, ze starsim kockam odporucaju skor soft, neviem. A ty uz mas nejake baby?

ingrid0105
11. aug 2014

@haimi preto sa ani nehrniem velmi do soft-u lebo chcem co najviac vajok a dufam ze budu aj na mrazenie, lebo do dalsieho IVF by som uz nesal, myslim do 3IVF. hej mam dve dospele dcery 20 a 19 rocne ale mam noveho partnera, obe sa narodili sekciou a dala som si podviazat vajcovody som si myslela naivne ze som nasla chlapa na cely zivot a prd, nebol to on. tak preto mi zostalo len IVF

mariajuraj
11. aug 2014

@smoulinka13 jeeeeej supeeeer, nech to len oekne pokracuje....dlho som tu nebola a toto ma naozaj velmi potesilo 🙂

ingrid0105
11. aug 2014

@haimi a ty teraz pojdes na KET?

haimi
11. aug 2014

@ingrid0105 hej, mam este jedneho mrazacika. Len si chcem urobit tu hematologiu

ivka3901
11. aug 2014

ahojte baby síce nie som po ET až za 2 mesiace ma to čaká s darovanými vajíčkami a chcem sa spýtať je záruka úspechu teda väčšia šanca,že sa uchytí embryjko,ked je hatchujúca blastocysta?v živote som také embryjko v štádiu nemala tak dúfam 😒

ingrid0105
11. aug 2014

@haimi aj ja chcem pisala som Dr.Drakulovej

haimi
11. aug 2014

@ingrid0105 hej? A na ktory mail? Na ten synlab? Som zvedava co ti odpise a hlavne ako rychlo ta zoberie. Ja skusim zajtra zavolat do tej trnavy

smoulinka13
11. aug 2014

@radina aha...len ked ja som mala vysledky z hematologie dobre, dali mi to len preventivne..

smoulinka13
11. aug 2014

@mariajuraj jeee dakujem ti velmi pekne...aj mna to potesilo po dlhej dobe nieco pozitivne konecne 🙂 vy ako pokracujete?

radina
11. aug 2014

@smoulinka13 tak to ti musia asi v car povedat, ze dokedy. mozno do casu ,kedy uvidia, ze je dobre napojene na stenu maternice. 😉

radina
11. aug 2014

@ivka3901 mne davali 8 bunkove, s tym, ze maternica je najlepsi inkubator pre embryjka 🙂

smoulinka13
11. aug 2014

@radina ok dakujem 🙂 ak bude treba budem pichat stale..len nech to pomoze 🙂

radina
11. aug 2014

@smoulinka13 urcite, taka mala davka fraxiku ci clexanu neublizi 😉 akurat po par tyzdnoch nebudes vediet najst miesto, kde to pichnut kvoli hrciam a modrinam. 😅

smoulinka13
11. aug 2014

@radina uz veru modriny mam teraz....🙂))

radina
11. aug 2014

@smoulinka13 skus to vtlacat dnu strasne pomalicky, sem tam aj zastavim to stlacanie. odvtedy mam mensie 🙂

coffea
11. aug 2014

@haimi
Ahoj nevzdavaj este. Pockaj par dni. Aj ja cakam 🙂

smoulinka13
11. aug 2014

@radina hej robim to tak ze pomaly, aj tak sa mi tvoria ale nevadi ;)

ingrid0105
11. aug 2014

@haimi hej na ten tak uvidim ci zareaguje

haimi
11. aug 2014

@coffea ja som uz dostala aj mrchu. Ani progesteron ju nezastavil. Aspon nieco funguje ako hodinky 🙂

gombicka
11. aug 2014

caute zienky, po stvrty krat sa som tu opat. je tu niekto kto mal transfer 8.8.? nech cakame na vysledok spolu 🙂

ingrid0105
12. aug 2014

@blcha76 daj vediet ako si dopadla, drzim palceky na sono 🙂

ingrid0105
12. aug 2014

@smoulinka13 kedy ides na krv?

smoulinka13
12. aug 2014

@ingrid0105 ahoj cakam v care, v noci sa mi to zhorsilo ach jaj

zlatanka30
12. aug 2014

@ivka3901 sanca je dost velka treba verit

haimi
12. aug 2014

@smoulinka13 drz sa, dufam ze to dobre dopadne. Mne s mojimi vysledkami ohss nehrozi. Preco ti nedali nizsiu davku hormonov, ked mas nabeh na ohss?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre