Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

isabella22
6. aug 2015

@alison758 trencianske teplice

isabella22
6. aug 2015

@katka17044 vydrzim len keby viem.ze.to.ma.zmysel....

katka17044
6. aug 2015

@isabella22 ja viem je to tazke aj ja si to stale hovorim ci to ze teraz sa snazim lezat nie je zbytocne... ci nepride opat len sklamanie... len vzdy si poviem co ked prave teraz je to práve to prave tak nechcem si nieco vycitat nechcem nieco pokazit radsej neriskujem ale viem tie nase myslienky a hlavne ako sa blíži den testu tym viac prestavame verit... mame to tazke holt o to viac si to potom budeme vazit 🙂

alison758
6. aug 2015

@isabella22 tie mam rada strasne sa mi tam paci..ja budem od soboty obyvatel trencina :D a ked uz odvarili tu Zabu som na nu zvedava :D
@katka17044 ja tiez pred vkladom hovorim ze lezat nebudem :D ale vzdy sa snazim min 3 dni nic nerobit :D presne take iste pocity ako ty...kvoli infekcii su tie tampony.

katka17044
6. aug 2015

@alison758 viem o tych tamponoch ja by som aj tak neriskovala- aspon ja som taka ale samozrejme je to na každom..

lucinkacinka
6. aug 2015

@katka17044 ty si ešte netestovala?

katka17044
6. aug 2015

@lucinkacinka este nie dnes som 7 den po vklade (Ket) neratam den vkladu, tak chcem skusit na 10 den v nedelu bojiiiiim

lucinkacinka
6. aug 2015

@katka17044 ja som bola minulý štvrtok na vklad ale už som to nevydržala.Aj máš nejaké príznaky?

katka17044
6. aug 2015

@lucinkacinka aj ja som mala vklad vo stvrtok 🙂 ja sa este moc bojim ale tebe ked uz teraz ukazalo tak to je naozaj na velmi dobrej ceste kolky to je tvoj vklad? Priznaky ani moc nie by som povedala nafuknute brucho ale to asi kvoli utrogestanu inak nad ranom mooooozno som citila spodok brucha ale asi skor si to nahovaram a nic necitim tak viac menej nic take, pred tym ako som mala ine vklady som citila ovela viac vajecniky napr.

katka17044
6. aug 2015

@lucinkacinka a ty uz nieco citis? A nedas sem foto testika?

katka17044
6. aug 2015

@lucinkacinka ty mas uz jedneho synceka tak urcite sa ti to podariloooo 😉 😉 😉

lucinkacinka
6. aug 2015

@katka17044 Teraz je to moj prvý vklad po necelých 3 rokoch.Ešte mám 6 zmrazených embrii ale teda difam že už nebudu treba.Syna mám tiež po KET.Vtedy ET nevyšlo ale hned dalšie KET ano.Zo mna sa leje nejaká voda,so synom to bolo celé tehotenstvo,uplne vodnatý výtok.Brucho citim trochu semtam aj ja ale aj preto lebo od vladu sa dost namáham,som sama s malým a zateplujeme a strašne vela upratovania je okolo domu,tak večer cítim trochu už brucho a taká zvlástna vec,preto som aj začala tušit dva dni dozadu že to mohlo víst,začalo ma semtam tak zvláštne svrbiet brucho,spodok,to som mala aj pri prvom tehotenstve.

katka17044
6. aug 2015

@lucinkacinka inak to s tym vodnatým výtokom som zabudla spomenúť aj ja... myslela som ze to mam z utrogestanu ale je pravda, ze rozdiel je v tom, ze od nedele ako som ho zacala uzivat po stvrtok do vkladu to bolo v pohode a ked tak trochu biele na nohavickach, ale od urciteho dna po vklade hlavne nad ranom sa normal zobudim na to akoby som sa pocurala s prepacenim... a musim sa ist utriet lebo som cela mokra dole... stalo sa mi to asi 3 krat

lucinkacinka
6. aug 2015

@katka17044 No presne tak!!!Ako keby som sa pocikala.Výtok čo ide z utrogestanu je podla mna hustejší.Tento vodnatý som mala celé prvé tehotenstvo.

katka17044
6. aug 2015

@lucinkacinka tak to si ma teraz potesila.... jooooj kiežby to bolo dobre znamenie... ano toto bola uplne voda a mas to este stale ci len par krat sa ti to stalo?

lucinkacinka
6. aug 2015

@katka17044 no jasné že mi to netečie stále ale musím mat stále slipovu vložku už.Držím palce nech ti to víde 🙂

katka17044
6. aug 2015

@lucinkacinka dakujem velmi pekne... snáď sa to uz podarí

isabella22
6. aug 2015

@alison758 no my sme sa ani nefostali tam...ze uplne plne hm

linda10
6. aug 2015

@isabella22 Dakujem a tak nehovor ze to nevyslo musis dufat do poslednej minuty.Ja som tiez dufala ine nam neostava hlavne mysli pozitivne raz to vist musi 🙂
@adriana865618 Dakujem drzim palce dufam ze tentokrat budeme pozitivne.A kedy mas vklad? Ja este cakam na mrchu ta by mala prist 12steho ale presne nepride a potom okolo10a14cyklu pojdem na ultrazvuk sliznice a potom sa uvidi den vkladu uz sa neviem dockat 🙂

Baby ja som tiez lezala cely cas ale ja si myslim ze to neovplyvni to ci sa uchyti ci sa to podari aj ja som si to myslela velmi som si davala pozor a predsa prvy pokus nevysiel to je asi nasim telom mi tomu nepomozeme len musime dufat 🙂

isabella22
6. aug 2015

@linda10 dakujem....no tak sa uvidi no len zas nechcem si davat plane nadeje 🙂

linda10
6. aug 2015

@isabella22 Sak to nie jasne treba si len pockat na vysledok.Ani ja sa uz po druhy krat nevzijem tak dotoho.Tiez som bola strasne sklamana smutna bolo to strasne.

isabella22
6. aug 2015

@linda10 presne tak ale no nenahnevala by som.sa na druhej strane😉

kubkova
7. aug 2015

Kockyyy dnes ma caka krv a kedze som sa netestovala bude to prekvapenie 🙂 Toto je prvy krat pocas celeho procesu ivf kedy sa troska bojim ,,co bude,, 😀

martuska00
7. aug 2015

@kubkova drzim palce

martuska00
7. aug 2015

@zuzul87 ako co nove

martuska00
7. aug 2015

@kubkova ako sa citis

zuzul87
7. aug 2015

@kubkova Drzim palce aby ti to bolo tam kde ma :D

zuzul87
7. aug 2015

@martuska00 Nove nic vsetko po starom len mavam bolesti hlavy

angels882
7. aug 2015

baby pri ET bol pri vas aj partner ? 😉

katka17044
7. aug 2015

@kubkova drzim palce a okolkej budes vediet vysledok?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre