Čakanie po transfere. Absolvovali ste ET?

misik1
23. sep 2008

ahojte, je tu niekto, kto je prave po ET a su pred nim dlhe dni cakania?

bittka13
9. jún 2009

loginka - bublaninka mnam 😅

halo kocky uz by sa tu mohlo roztrhnut crece aj s tymi dobrymi spravickami.... 😖 😀

katica1
9. jún 2009

Dievcata bola som v praci....no musela som vziat ibalgin ,aby som mohla pracovat...mrchu este namam...ale...... ☹ ☹ ☹ Dafy ja na krv nejdem,,,,zatial...iba ak by sa stal zazrak...co bars neverimmmmm 😖 😖 😖,,,inak dnes som 12den po...KEtku............................ 🙄 🙄 🙄

ivalak
9. jún 2009

halooooooo babulky ako ste dopadliiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 dufam ze sme palceky drzali dostatocne

dafy
9. jún 2009

katica moja mrcha je uz asi na ceste lebo ma dnes boli uz fest brucho ale na krv pojdem .chod aj ty aj ked ja sice tomu neverim ze krv mozem mat poz.ale bolo tu viacej dievcat co test mali neg.a krvicka bola poz.tak mozno to bude aj tvoj pripad 😉

katy7
9. jún 2009

Babulky, urcite na krvicku ano, presne ako hovori dafy. Ved mrcha nemusi fazulky vaplavit
katica, urcite chod

katica1
9. jún 2009

To je sila!!!ta mrch hnusnaaa...pojdem na krv,ale este pockam...kussss 😒 😒 😒

katica1
9. jún 2009

Dakujem ,,,vam.... 😕 😕 😕

luly3
9. jún 2009

halo kočky tak ako?????????????????????????????????????
ja som si vyčúrala //

bittka13
9. jún 2009

no krasne Luly - gratulujem !!! huraaaa ! kolky den si po ???

luly3
9. jún 2009

bittka 😉 som 10 den a už na 9 den tam boli
a ty ako

bittka13
9. jún 2009

suuuuuuper !!!! ja som dnes 6ty den teda ak ratam aj den transferu.... 😀

mirinda10
9. jún 2009

luly gratulujem 🙂 a ake velke ebmrijka ti vkladali ja si ta pamatam mali sme spolu KET a teraz ja som po ET 3.6 mi vlozili 2 embrijka 5 a 4 bunkove a su z mojho 3IVF s minimalnou stimulkou, takze bude to dobre znamenie pre mna pretoze moj posledny pokus bol HCG 5,4 a potom 0,9 tak sme rychlo skoncili ale teraz verim, ze sa to podari 😉

loginka
9. jún 2009

luly, dobre si si vycikala 🙂 blahozelam 🙂
ake velke ti vkladali?

luly3
9. jún 2009

no ja vam neviem povedat ja som sa nepítala 😀 😀 😀 nevedela som že aj to treba 😝 😀

mirinda ja som pri kete mala hcg tiež 5,4 😕 😕 😕 že by náhoda
neboj teraz to víjde aj tebe aj mne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirinda10
9. jún 2009

a ako dlho si cakala pokial ich rozmrazili no ci ti nedavali blastocysty ked uz tak skoro mas // ja budem testovat az cez vikend bojim sa skor ja som mala dost malobunkovce takze nechcem sa unahlit

ja viem aky si mala vysledok nakolko sme spolu Ketovali, takze ja naskocim na tvoj vlak dufam, ze sa uz na mna usmeje stastie 🙂

luly3
9. jún 2009

mirinda no mne aj pri hcg 5,4 ukazoval tehu test // tak bojim bojim
aj ja aby zasa nebolo nízke...
mali mi vkladat blastocisty ale mne sa zda že nakoniec doktor vravel že
to niesu blastocisty ale zygody že blastocisty necháme nakoniec
tak určo to blastocisty neboli...,lebo som bola ešte nasrana lebo ja som
teraz chcela rozmrazit tie blastocisty

mirinda10
9. jún 2009

luly ak si tehu to je dolezite asi mal doki spravnu ruku ked vybral tych bobakov, co sa uz zahniezdili tak sa tes a uzivaj si to musime verit, ze teraz to pride

marsula
9. jún 2009

ahoj babenky.
Katica, ja uz dnes krvacam normalka, cize mrcha prisla. Voalal som si dr. a ta mi povedalal ze to sa stava, a utros berem teraz normalne ako tablety. Aj ked je mrcha vraj nie je nic stratene. Niekore zeny krvacaju aj mesiace prve ako maju menzes a su tehotne. test som si robila na 8 den, bol neg. ale tomu uz tiez nejdem verit. Nie kazda sme rovnaka a nie su 100 %, to ti povie kazdy lekar. poznam par tehotnych zien o sa testovali a vysiel neg a tie uz boli v 2 mesiaci aj viac.
Ja idem nakrv v pondelok ale uz som asi pripravena aj na tu zlu spravu. Ak bude za 3 mesiace idem do toho zas. Nevzdam to. Nemam mrazaciky tak idem zas od znova.
Drzim vsetkym palce a ja tu budem zatial stale 🙂

kiara15
9. jún 2009

marsula pekny postoj aj ja som sa nevzdala idem do toho zn ovu ale este ma caka laparka 😉

marsula
9. jún 2009

ozaj luly, suer sprava, gratulujem. Len tak dalej 😉

marsula
9. jún 2009

a preco ides na laparku? Ja mam za sebou uz 3 laparky. koli endometrioze ☹
Drzim ti palce riadne moc.

kiara15
9. jún 2009

ale ked som stimulovala tak si vsimol ze sa mi vajickovody naplnili nejakou tekutinou a chce ich dat odstranit aby mi nemalo co vyplavyt embriko

dafy
9. jún 2009

marsula a kolko musis cakat po KET ked chces ist zase na dalsie IVF??

tina1
9. jún 2009

ahojte kočky, ja som dnes 7 keň po KET. Dafy, ako sa cítiš ty? Ja pociťujem podbruško, sú to také divné pocity. Asi zajtra urobím skúšobný test, ako som na tom. Ty si ktorý deň?

katy7
9. jún 2009

Ahojte vsetci 😉

luly - tak supeeeer, gratulujem k //, konecne zas niekto uspesny 😎

bittka - tebe vkladali fazulky 4.6. a mne 3.6. a ja som si myslela, ze som 6 den po transfere. Tak ako sa to rata? Rata sa uz aj den transferu?

marsulka - este to nevzdavaj.

ahoj kiari

marsula
9. jún 2009

kiara, no to isto treba dat do poriadku. Tak si pospinkas na par minut a bude zas dobre a budes sa moct pustit do dalsieho IVF. Alebo mas nieco zmrazene?
dafy,po KET mozes ist hned na IVF, ale ja som po IVF a dalsie IVF najskor po 3 mesiacoch je mozne

tina1
10. jún 2009

baby, ja som vyčúrala 2 čiarky!!!!Druhá je ešte veľmi slabá, ale je tam! Som ešte len 8 deň, tak skúsim zase o 2 dni.

loginka
10. jún 2009

tina, tisko blahozelam !!! 🙂

baby pijete kavu?

kukulik30
10. jún 2009

ahojte... 🙂
tinka ..jeje 😵 tiez sa pridavam a tisko blahozelam..nech silnie 😉
loginka, ja pijem, pila som aj predtym, podla mna to nema ziadny vplyv..ja mam nizky tlak, ja kavu musim, ak by som rano nevypila, tak som cely den rozbita 😅

loginka
10. jún 2009

ja tiez klasicku rannu neskovu s mlieckom, prave ju dopijam, tak ma to napadlo 😉
ono este aj tak teoreticky v realu bez IVF, aj keby sme boli tehu, nevedeli by sme o tom 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre